Piotr Lempa, bas :: Kalender 
*Publieke site     >Operabase Professional 
Toon instructies
 Uitvoerder: Klinkt als

Piotr Lempa

Kalender
Repertoire
Foto's
Biografie
Contact
Contactinformatie management
 Owen White[Gen]
 Premiere Artists[Gen]


Persoonlijke/andere website
 Suggereer een toevoeging of een correctie

 Informatie van het operahuis  Operahuisdebuut
 Informatie van de agent/artiets  Roldebuut
Van  / Tot Opera  Rol  Locatie 
 Maa 14  Die ZauberfloteSarastro enLondon(ETO)ML: M Rosewell / Southall; R: Steel / James Hurley 
 Maa 14  Die ZauberfloteDer Sprecher enLondon(ETO)ML: M Rosewell / Southall; R: Steel / James Hurley 
 Feb 14  Paul BunyanBen Benny enLondon(ETO)ML: Sunderland; R: Steel 
 Feb 14  King PriamPatroclus enLondon(ETO)ML: M Rosewell; R: James Conway 
 Okt 13  GiasoneOrestes enLondon(ETO)ML: J McHardy; R: T Huffman 
 Sep-Okt 13  L'incoronazione di PoppeaSeneca enLondon(ETO)ML: M Rosewell; R: James Conway / Oliver Platt 
 Apr-Mei 13  HalkaDziemba plWarszawa(Wielki)ML: ukasz Borowicz; R: Korczakowska 
 Maa 13  L'assedio di CalaisIncognitoLondon(ETO)ML: Jeremy Silver; R: James Conway 
 Maa 13  Simon BoccanegraPietroLondon(ETO)ML: M Rosewell; R: James Conway 
 Maa 13  Simon BoccanegraJacopo FiescoLondon(ETO)ML: M Rosewell; R: James Conway 
 Jan 13  Laika the SpacedogBassLondon(ETO)ML: Hepplewhite; R: Yealland 
 Sep-Okt 12  La bohemeColline itCardiff(WNO)ML: Phillippo / Andrew Greenwood; R: Arden 
Jun 12  La bohemeColline itCardiff(WNO)ML: C Rizzi; R: Arden 
Feb 12  Beatrice et BenedictDon Pedro enCardiff(WNO)ML: M Hofstetter; R: Moshinsky / Tebbutt 
Dec 11-Jan 12  HalkaDziemba plWarszawa(Wielki)ML: Minkowski / ukasz Borowicz; R: Korczakowska 
Okt 11-Mei 12  Salome2. Soldier deGdanskML: Tabisz; R: Marek Weiss 
Apr-Mei 11  Salome2. Soldat deGdanskML: J Florêncio; R: Weiss-Grzesiński 
Nov 10-Jan 11  HalkaDziembaGdanskML: Straszyński; R: Pietrowiak 
Maa-Mei 10  Die ZauberfloteDer SprecherGdanskML: J Florêncio; R: Marek Weiss 
Feb 10  Madama ButterflyKomisarzGdanskML: J Florêncio; R: Marek Weiss 
Feb-Jun 10  HalkaDziembaGdanskML: Straszyński; R: Pietrowiak 
Okt 09-Apr 10  Ariadne auf NaxosTruffaldinoGdanskML: J Florêncio; R: Marek Weiss