Tomáš Juhás, tenor :: Kalender 
*Publieke site     >Operabase Professional 
Toon instructies
 Uitvoerder: Klinkt als

Tomáš Juhás

Kalender
Repertoire
Foto's
Biografie
Contact
Contactinformatie management
 Hollaender-Calix


Persoonlijke/andere website
 Suggereer een toevoeging of een correctie

 Informatie van het operahuis  Operahuisdebuut
 Informatie van de agent/artiets  Roldebuut
Van  / Tot Opera  Rol  Locatie 
 Maa-Jun 15  Romeo et JulietteRoméoBratislavaML: Stur; R: de Brea 
 Feb-Jun 15  JenufaŠteva BuryjaBratislavaML: J Kyzlink / Olos; R: Otava 
 Dec 14-Jan 15  Die FledermausAlfredBratislavaML: Štefánek / F Haider; R: Grisa 
 Nov 14-Feb 15  SalomeNarrabothBratislavaML: F Haider; R: Ruckhäberle 
 Okt 14-Apr 15  MacbethMacduff itBratislavaML: Štefánek / F Haider; R: Marián Chudovský 
 Okt-Dec 14  La traviataAlfredo GermontBratislavaML: Stur / F Haider / Valentovic; R: Marián Chudovský 
 Sep 14-Jun 15  La bohemeRodolfo itBratislavaML: F Haider / Valentovic; R: Graubner 
 Sep 14-Jun 15  RigolettoDuca di MantovaBratislavaML: F Haider / Valentovic; R: Martin Schüler 
 Sep 14-Jun 15  NabuccoIsmaeleBratislavaML: Stur / Leginus; R: Zuzana Gilhuus 
 Mei 14  JenufaŠtevaOstravaML: Robert Jindra; R: Tarant 
 Apr-Jun 14  PagliacciBeppe itBratislavaML: J Kyzlink; R: Marián Chudovský 
 Feb-Mei 14  L'elisir d'amoreNemorino itBratislavaML: Štefánek; R: P Smolík 
 Feb-Jun 14  TurandotPong itBratislavaML: P Gatto / Stur / Lenárd; R: Jozef Bednárik 
 Jan-Jun 14  La bohemeRodolfoBratislavaML: Leginus / F Haider; R: Konwitschny / Graubner 
 Jan-Mei 14  Prodana nevestaJeník csBratislavaML: Stur / Leginus; R: Mikuláštík 
 Dec 13-Mei 14  Die ZauberfloteTamino deBratislavaML: Štefánek / Leginus / F Haider; R: Sprušanský 
 Nov 13-Maa 14  Die FledermausAlfredBratislavaML: Štefánek / F Haider; R: Grisa 
 Okt 13-Feb 14  OtelloCassio itBratislavaML: Leginus / Lenárd / F Haider; R: Josef Průdek 
 Okt 13-Apr 14  MacbethMacduff itBratislavaML: Leginus / S Rolli / F Haider; R: Marián Chudovský 
 Okt 13-Jun 14  RigolettoHerzog itBratislavaML: Leginus / F Haider; R: Martin Schüler 
 Sep 13-Jun 14  Eugene OneginLenskiBratislavaML: J Kyzlink / Valentovic; R: Konwitschny 
 Sep 13-Jun 14  NabuccoIsmaeleBratislavaML: Stur / Selecký / Leginus; R: Zuzana Gilhuus 
 Sep 13-Jun 14  Prodana nevestaJeník csPraha(Narodni)ML: Lenárd / Švec / Chalupecký; R: Magdalena Švecová 
 Sep 13-Mei 14  La traviataAlfredo Germont itBratislavaML: Stur / Selecký / P Gatto / Dutčak / F Haider; R: Marián Chudovský 
 Mei-Jun 13  Il trovatoreRuiz itWien(Fest)ML: Wellber; R: Philipp Stölzl / Kurotschka 
 Feb-Apr 13  Prodana nevestaJeníkBratislavaML: Stur / Leginus; R: Mikuláštík 
 Jan-Jun 13  Die ZauberfloteTaminoBratislavaML: Štefánek / Leginus / F Haider; R: Sprušanský 
 Jan-Jun 13  La bohemeRodolfoBratislavaML: Pietro Rizzo; R: Veznik 
 Nov 12-Jun 13  MacbethMalcolmBratislavaML: Leginus / S Rolli / F Haider; R: Marián Chudovský 
 Nov 12-Mei 13  L'elisir d'amoreNemorinoBratislavaML: Štefánek; R: P Smolík 
 Nov 12-Jun 13  OtelloCassioBratislavaML: Leginus / Lenárd / F Haider; R: Josef Průdek 
 Okt 12-Jun 13  Prodana nevestaJeník csPraha(Narodni)ML: Lenárd / Švec / Chalupecký; R: Magdalena Švecová 
 Okt 12-Mei 13  NabuccoIsmaeleBratislavaML: Stur / Selecký / Leginus; R: Zuzana Gilhuus 
 Okt 12-Apr 13  JenufaŠteva BuryjaBratislavaML: J Kyzlink / Olos; R: Otava 
 Okt 12-Jun 13  Eugene OneginLenskiBratislavaML: J Kyzlink; R: Konwitschny 
 Okt 12-Jun 13  La traviataAlfredo GermontBratislavaML: Stur / Selecký / P Gatto / Dutčak / F Haider; R: Marián Chudovský 
 Okt 12  Kat'a KabanovaBoris Grigorjevič csPraha(Narodni)ML: Netopil / Robert Jindra; R: Robert Wilson / Courrègelongue 
 Okt 12  Maria TheresiaDuke Francis Stephen von LothringenSzeged(Armel)ML: M Lejava; R: Ladislav Adamík 
 Okt 12-Jun 13  Maria TheresiaNoRole deBratislavaML: Mauffray; R: Ladislav Adamík 
 Okt 12-Maa 13  TurandotPongBratislavaML: Stur / Lenárd / P Gatto; R: Jozef Bednárik 
 Sep 12-Mei 13  Die FledermausAlfredBratislavaML: F Haider / Philipp Pointner; R: Grisa 
 Sep 12-Jun 13  La traviataAlfredo GermontPraha(Narodni)ML: Chalupecký / J Kyzlink; R: Jana Kališová 
 Sep 12  OtelloCassioPafosML: Lenárd / Leginus; R: Josef Prudek 
Mei-Jun 12  La traviataGastoneWien(Fest)ML: Wellber; R: Deborah Warner 
Apr-Jun 12  Kat'a KabanovaBoris GrigorjevicPraha(Narodni)ML: Robert Jindra; R: Robert Wilson 
Sep 11-Mei 12  Prodana nevestaJeník  Praha(Narodni)ML: Lenárd / Švec; R: Magdalena Švecová 
Sep 11-Mei 12  La traviataAlfredo GermontPraha(Narodni)ML: Lenárd; R: Jana Kališová 
Mei 11  Prodana nevestaJeníkLondon(Barbican)ML: Bělohlávek;
Sep 10-Jan 11  La traviataAlfredo Germont itPraha(Narodni)ML: Lenárd; R: Jana Kališová 
Sep 10  La bohemeRodolfoPafosML: Lano; R: Veznik 
Maa-Jun 10  FaustNoRoleBratislavaML: Stur; R: Varnas 
Jan-Mei 10  Eugene OneginNoRole ruBratislavaML: J Kyzlink; R: Konwitschny 
Jan-Mei 10  TurandotNoRole itBratislavaR: Jozef Bednárik 
Dec 09-Maa 10  La bohemeNoRole itBratislavaML: Lano; R: Veznik 
Nov 09-Maa 10  MacbethNoRole itBratislavaR: Marián Chudovský 
Sep-Dec 09  L'isola disabitataNoRoleBratislavaML: M Lejava / Parrott; R: Hlinková 
Jul-Aug 08  La traviataAlfredo GermontSt MargarethenML: Schoots / Wolfgang Gröhs; R: Herzl