Waltraud Meier :: Kalender 
*Publieke site     >Operabase Professional 
Toon instructies
 Uitvoerder: Klinkt als

Waltraud Meier

Kalender
Repertoire
Foto's
Biografie
Contact
Contactinformatie management
 Hilbert[Gen, Wereld]
 Hilbert[Gen, Wereld]
 Opera et Concert[Frankrijk, Monaco]
 Opera et Concert[Frankrijk, Monaco]

Persoonlijke/andere website
 http://www.waltraud-meier.com

 Informatie van het operahuis  Operahuisdebuut
 Informatie van de agent/artiets  Roldebuut
Van  / Tot Opera  Rol  Locatie 
 Jul 15  ElektraKlytämnestraMünchen(Fest)ML: A Fisch; R: H Wernicke 
 Jul 15  Tristan und IsoldeIsoldeMünchen(Fest)ML: Philippe Jordan; R: Konwitschny 
 Jun 15  GotterdammerungWaltrauteBudapest(Mupa)ML: dám Fischer; R: Hartmut Schörghofer 
 Mei 15  ElektraKlytämnestra deMünchen(SO)ML: A Fisch; R: H Wernicke 
 Feb 15  ConcertmezzosopranoValencia(Musica)ML: Yaron Traub;
 Feb 15  ElektraKlytämnestra deBerlin(Deutsche)ML: Runnicles; R: Kirsten Harms 
 Dec 14-Apr 15  LohengrinOrtrud deBerlin(Deutsche)ML: Runnicles; R: K Holten 
 Okt-Dec 14  Tristan und IsoldeIsoldeBerlin(UDL)ML: Barenboim; R: H Kupfer 
 Aug 14  Tristan und IsoldeIsoldeBuenos Aires(Colon)ML: Barenboim;
 Mei-Jun 14  ElektraKlytämnestra itMilano(Scala)ML: Esa-Pekka Salonen; R: Chéreau 
 Apr 14  ParsifalKundryWien(SO)ML: Welser-Möst; R: Mielitz 
 Maa 14  Cavalleria rusticanaSantuzza itBerlin(Deutsche)ML: C Meister; R: Pountney 
 Jan-Jun 14  ElektraKlytemnästra deDresden(SSO)ML: C Thielemann; R: Barbara Frey 
 Okt-Dec 13  ElektraKlytämnestra deParis(Opera)ML: Philippe Jordan; R: Carsen 
 Okt 13  WozzeckMarie deBerlin(UDL)ML: Barenboim; R: Breth 
 Jul 13  GotterdammerungWaltraute deLondon(Proms)ML: Barenboim;
 Jul 13  Gotterdammerung2. Norn deLondon(Proms)ML: Barenboim;
 Jul 13  ElektraKlytämnestraAix-en-ProvenceML: Esa-Pekka Salonen; R: Chéreau 
 Jun 13  GotterdammerungWaltrauteMilano(Scala)ML: Barenboim; R: Cassiers 
 Jun 13  Gotterdammerung2. NornMilano(Scala)ML: Barenboim; R: Cassiers 
 Jun 13  Die WalkureSieglindeMilano(Scala)ML: Barenboim; R: Cassiers 
 Mei-Jun 13  GotterdammerungWaltrauteMilano(Scala)ML: Barenboim; R: Cassiers / Luc de Wit 
 Mei-Jun 13  Gotterdammerung2. NornMilano(Scala)ML: Barenboim; R: Cassiers / Luc de Wit 
 Maa-Apr 13  GotterdammerungWaltrauteBerlin(UDL)ML: Barenboim; R: Cassiers 
 Maa-Apr 13  Gotterdammerung2. NornBerlin(UDL)ML: Barenboim; R: Cassiers 
 Maa 13  Tristan und IsoldeIsolde deMünchen(SO)ML: Nagano; R: Konwitschny 
 Feb-Maa 13  LohengrinOrtrud deBerlin(Deutsche)ML: Runnicles; R: K Holten 
 Jan 13  Cavalleria rusticanaSantuzza itZurich(Oper)ML: Alexander Vedernikov; R: Grischa Asagaroff 
 Dec 12  RecitalMezzoBruxelles(Monnaie)
 Okt 12  FidelioLeonore deParis(CE)ML: Eivind Gullberg Jensen;
 Okt 12-Apr 13  Die WalkureSieglinde deBerlin(UDL)ML: Barenboim; R: Cassiers 
 Sep-Okt 12  FidelioLeonore deMünchen(SO)ML: Eivind Gullberg Jensen; R: Bieito 
 Sep-Okt 12  TannhauserVenus deMünchen(SO)ML: Nagano; R: D Alden / Ursuliak 
Jul 12  WozzeckMarie deMünchen(Fest)ML: Koenigs; R: Kriegenburg 
Jun 12  RecitalsolisteGenève(Opera)
Jun 12  WozzeckMarie deMünchen(SO)ML: Nagano; R: Kriegenburg 
Apr-Mei 12  Cavalleria rusticanaSantuzzaWien(SO)ML: A Fisch; R: J Ponnelle 
Apr 12  ParsifalKundry / Stimme aus der Höhe deMünchen(SO)ML: Nagano; R: Konwitschny 
Maa 12  Tristan und IsoldeIsoldeBerlin(UDL)ML: Barenboim; R: H Kupfer 
Jan-Mei 12  GotterdammerungWaltrauteNew York(Met)ML: James Levine; R: Robert Lepage 
Nov 11  Concertmezzo-sopranoParis(Pleyel)ML: Myung Whun Chung;
Nov 11  Die WalkureSieglindeWien(SO)ML: C Thielemann; R: Bechtolf 
Okt 11  FidelioLeonoreWien(SO)ML: Bertrand de Billy; R: Otto Schenk 
Sep-Okt 11  LohengrinOrtrud deMünchen(SO)ML: Nagano; R: Richard Jones 
Aug 11  ConcertMezzo-sopranoEdinburgh(Fest)ML: Nagano;
Jul 11  LohengrinOrtrudMünchen(Fest)ML: Nagano; R: Richard Jones 
Apr 11  ParsifalKundryWien(SO)ML: Metzmacher; R: Mielitz 
Apr 11  WozzeckMarieNew York(Met)ML: James Levine; R: Lamos 
Apr-Jul 11  LohengrinOrtrudMannheimML: D Ettinger; R: T Knabe 
Feb-Maa 11  Cavalleria rusticanaSantuzza deHamburg(SO)ML: Simone Young; R: G Del Monaco 
Dec 10-Jan 11  Die WalkureSieglindeMilano(Scala)ML: Barenboim; R: Cassiers 
Aug 10  ElektraKlytämnestra deSalzburg(Fest)ML: D Gatti; R: Lehnhoff