André Riemer :: Πρόγραμμα 
*Δημόσιος ιστότοπος   >Operabase Professional 
Εμφάνιση οδηγιών
 Καλλιτέχνης: Με ομόηχα

André Riemer

Πρόγραμμα
Ρεπερτόριο
Φωτογραφίες
Βιογραφία
Επικοινωνία
Στοιχεία ατζέντη
 Δεν παρέχονται πληροφορίες

Προσωπικοί και άλλοι ιστότοποι
 Προτείνετε προσθήκη ή διόρθωση
 Πληροφορίες από το θέατρο όπερας  Ντεμπούτο με τον συγκεκριμένο θίασο
 Πληροφορίες από τον αντζέντη/καλλιτέχνη  Ντεμπούτο στον συγκεκριμένο ρόλο
Από  / Έως Όπερα  Ρόλος  Τόπος 
 Ιούν 17  My Fair LadyHarryTheater ChemnitzΔΟ: Jakob Brenner; Π: Erik Petersen 
 Μάι-Ιούν 17  Le nozze di FigaroDon Basilio itTheater ChemnitzΔΟ: F Bender; Π: Malkowsky 
 Απρ-Μάι 17  Lucia di LammermoorLord Arturo Bucklaw itTheater ChemnitzΔΟ: F Bender; Π: Malkowsky 
 Απρ-Μάι 17  Parsifal3. KnappeTheater ChemnitzΔΟ: F Bender; Π: Buscaino 
 Απρ-Μάι 17  Die Meistersinger von NurnbergDavidTheater ChemnitzΔΟ: García Calvo; Π: M Heinicke 
 Ιαν-Απρ 17  TannhauserHeinrich der SchreiberTheater ChemnitzΔΟ: F Bender; Π: M Heinicke 
 Ιαν-Απρ 17  SudseetulpenSir Isaac Newton/ Mr WoodgateTheater ChemnitzΔΟ: Gedschold; Π: Robert Lehmeier 
 Νοέμ 16-Ιούν 17  Pikovaya DamaTschekalinskijTheater ChemnitzΔΟ: Güttler; Π: Malkowsky 
 Σεπτ 16-Απρ 17  TurandotPong itTheater ChemnitzΔΟ: F Bender; Π: Horstkotte 
 Μάρ-Απρ 16  Parsifal3. KnappeTheater ChemnitzΔΟ: Beermann; Π: Buscaino 
 Μάρ-Μάι 16  Die Meistersinger von NurnbergDavidTheater ChemnitzΔΟ: Beermann; Π: M Heinicke 
 Σεπτ 15-Ιαν 16  Lucia di LammermoorLord Arturo BucklawTheater ChemnitzΔΟ: F Bender; Π: Malkowsky 
 Απρ 15  Parsifal3. KnappeTheater ChemnitzΔΟ: Beermann; Π: Buscaino 
 Μάρ-Απρ 15  Paradise ReloadedEngel ATheater ChemnitzΔΟ: Beermann; Π: Malkowsky 
 Φεβ 15  Die Zauberflote (reduction)TaminoTheater ChemnitzΔΟ: T Bitterlich; Π: Sterken 
 Ιαν-Μάι 15  OtelloCassioTheater ChemnitzΔΟ: Beermann; Π: M Heinicke 
 Οκτ 14-Απρ 15  Die tote StadtVictorinTheater ChemnitzΔΟ: Beermann; Π: Malkowsky 
 Οκτ 14-Ιαν 15  Don GiovanniDon OttavioTheater ChemnitzΔΟ: F Bender; Π: M Heinicke 
 Οκτ-Δεκ 14  Der MondDer ErzählerTheater ChemnitzΔΟ: Simon Zimmermann; Π: Potocki 
Ιούν-Ιούλ 14  Der MondDer ErzählerTheater ChemnitzΔΟ: Arbet; Π: Potocki 
Απρ 14  Tristan und IsoldeStimme eines jungen SeemannsTheater ChemnitzΔΟ: Beermann; Π: M Heinicke 
Απρ 14  Tristan und IsoldeEin HirtTheater ChemnitzΔΟ: Beermann; Π: M Heinicke 
Απρ 14  TannhauserHeinrichTheater ChemnitzΔΟ: Beermann; Π: M Heinicke 
Απρ-Μάι 14  Il barbiere di SivigliaIl conte AlmavivaTheater ChemnitzΔΟ: F Bender; Π: M Heinicke 
Μάρ-Ιούν 14  NormaFlavio itTheater ChemnitzΔΟ: F Bender; Π: C Alden 
Φεβ-Μάι 14  Don CarlosConte di Lerma itTheater ChemnitzΔΟ: Beermann; Π: Malkowsky 
Ιαν 14  Die Zauberflote (reduction)TaminoTheater ChemnitzΔΟ: T Bitterlich; Π: Sterken 
Νοέμ 13-Μάι 14  Don GiovanniDon OttavioTheater ChemnitzΔΟ: F Bender; Π: M Heinicke 
Νοέμ 13-Μάρ 14  Die ZauberfloteTaminoTheater ChemnitzΔΟ: Beermann; Π: Dominik Wilgenbus 
Σεπτ 13-Ιαν 14  Le grand macabreWeißer MinisterTheater ChemnitzΔΟ: Beermann; Π: W Sutcliffe 
Ιούν 13  Die ZauberfloteTaminoTheater ChemnitzΔΟ: Beermann / A Bihlmaier; Π: Dominik Wilgenbus 
Ιούν 13  Parsifal3. KnappeTheater ChemnitzΔΟ: Beermann; Π: Dew 
Μάι 13  TannhauserHeinrich der SchreiberTheater ChemnitzΔΟ: Beermann; Π: M Heinicke 
Μάρ-Ιούν 13  Il barbiere di SivigliaIl conte Almaviva deTheater ChemnitzΠ: M Heinicke 
Φεβ-Απρ 13  Swanhunter1. Hund/4. Junge/ Tods SohnTheater ChemnitzΔΟ: Gribow; Π: Jürgen Weber 
Φεβ-Ιούν 13  L'AfricaineDon Alvar frTheater ChemnitzΔΟ: Beermann / A Bihlmaier; Π: Peters-Messer 
Οκτ 12-Ιούν 13  Die ZauberfloteTaminoTheater ChemnitzΔΟ: Beermann / A Bihlmaier; Π: Dominik Wilgenbus 
Οκτ 12-Ιούλ 13  Madama ButterflyPrincipe YamadoriTheater ChemnitzΔΟ: Lukas Beikircher / A Bihlmaier; Π: Krietsch