Ann-Katrin Naidu, μέτζο-σοπράνο :: Πρόγραμμα 
*Δημόσιος ιστότοπος     >Operabase Professional 
Εμφάνιση οδηγιών
 Καλλιτέχνης: Με ομόηχα

Ann-Katrin Naidu

Πρόγραμμα
Ρεπερτόριο
Φωτογραφίες
Βιογραφία
Επικοινωνία
Στοιχεία ατζέντη
 Augstein[Γερμανία]
 Mengino[var]

Προσωπικοί και άλλοι ιστότοποι
 http://www.ann-katrin-naidu.com

 Πληροφορίες από το θέατρο όπερας  Ντεμπούτο με τον συγκεκριμένο θίασο
 Πληροφορίες από τον αντζέντη/καλλιτέχνη  Ντεμπούτο στον συγκεκριμένο ρόλο
Από  / Έως Όπερα  Ρόλος  Τόπος 
 Οκτ-Νοέμ 14  Peter GrimesMrs Sedley enMünchen(ST)ΔΟ: Comin; Π: Kovalik 
 Φεβ 14  IolantaLaura ruMünchen(ST)ΔΟ: Comin;
 Ιαν-Φεβ 14  Der FlaschengeistVoces DiaboliMünchen(ST)ΔΟ: Brandstätter; Π: Nicole Claudia Weber 
 Οκτ-Νοέμ 13  SemeleIno enMünchen(ST)ΔΟ: Comin; Π: Karoline Gruber 
Ιούν 13  Der PrasidentFräulein FlottMünchen(ST)ΔΟ: Comin; Π: Köpplinger 
Δεκ 12  Jeanne d'Arc au bucherMargareteMünchen(ST)ΔΟ: Comin;
Μάι-Ιούν 12  FalstaffMrs Quickley itMünchen(ST)ΔΟ: Lukas Beikircher; Π: Ulrich Peters 
Νοέμ 11-Ιαν 12  Hansel und GretelHänselMünchen(ST)ΔΟ: Lukas Beikircher; Π: Kertz 
Νοέμ 11-Ιαν 12  La traviataFloraMünchen(ST)ΔΟ: Lukas Beikircher; Π: Haffter 
Νοέμ 11-Απρ 12  Die Omama im ApfelbaumOmamaMünchen(ST)ΔΟ: Reiners; Π: Holger Seitz 
Οκτ-Δεκ 11  The Love for Three OrangesFata MorganaMünchen(ST)ΔΟ: Ptashnikov; Π: I Karaman 
Οκτ 11-Φεβ 12  Prodana nevestaLudmillaMünchen(ST)ΔΟ: Lukas Beikircher; Π: Baumgardt 
Σεπτ 11-Απρ 12  Die FledermausPrinz OrlowskyMünchen(ST)ΔΟ: Reiners; Π: Ulrich Peters 
Σεπτ 11-Ιούν 12  Die Zauberflote3. DameMünchen(ST)ΔΟ: Reiners; Π: Rosamund Gilmore 
Απρ-Ιούν 11  La traviataFlora itMünchen(ST)ΔΟ: Lukas Beikircher; Π: Haffter 
Φεβ-Μάι 11  Orphee aux enfersJunoMünchen(ST)ΔΟ: Kowalewitz / J Andresen; Π: J Schall 
Δεκ 10-Ιαν 11  Hansel und GretelHänselMünchen(ST)ΔΟ: Ptashnikov; Π: Kertz 
Νοέμ 10-Μάρ 11  CarmenCarmenMünchen(ST)ΔΟ: Lukas Beikircher; Π: Schölch 
Οκτ-Δεκ 10  Die Omama im ApfelbaumOmamaMünchen(ST)ΔΟ: Reiners; Π: Holger Seitz 
Οκτ 10-Φεβ 11  MarthaNancyMünchen(ST)ΔΟ: Ptashnikov; Π: Loriot 
Οκτ-Δεκ 10  Aufstieg und Fall der Stadt MahagonnyLeokadja BegbickMünchen(ST)ΔΟ: Kowalewitz / Liviu Petcu; Π: Schulte-Michels 
Σεπτ 10-Μάι 11  Die Zauberflote3. DameMünchen(ST)ΔΟ: David Stahl; Π: Rosamund Gilmore