Arutjun Kotchinian, μπάσος :: Πρόγραμμα 
*Δημόσιος ιστότοπος     >Operabase Professional 
Εμφάνιση οδηγιών
 Καλλιτέχνης: Με ομόηχα

Arutjun Kotchinian

Πρόγραμμα
Ρεπερτόριο
Φωτογραφίες
Βιογραφία
Επικοινωνία
Στοιχεία ατζέντη
 Iberkonzert[Ισπανία]
 MCDomani[Ιταλία]
 APA[var(ne)]
 Hollaender-Calix[var(ne)]
 Hilbert[var]
 OPERA 3000
 Vladarski


Προσωπικοί και άλλοι ιστότοποι
 Προτείνετε προσθήκη ή διόρθωση

 Πληροφορίες από το θέατρο όπερας  Ντεμπούτο με τον συγκεκριμένο θίασο
 Πληροφορίες από τον αντζέντη/καλλιτέχνη  Ντεμπούτο στον συγκεκριμένο ρόλο
Από  / Έως Όπερα  Ρόλος  Τόπος 
 Ιαν 14  ParsifalTiturelBolognaΔΟ: R Abbado; Π: Castellucci 
 Νοέμ-Δεκ 13  MacbethBanco itKøbenhavn(KGL)ΔΟ: Alexander Joel / Arrivabeni; Π: Benedict Andrews 
 Οκτ 13-Μάρ 14  NabuccoZaccaria itLeipzigΔΟ: Bramall; Π: Dietrich W Hilsdorf 
 Οκτ 13-Φεβ 14  Il barbiere di SivigliaDon Basilio itBerlin(Deutsche)ΔΟ: G Calvo / Gnann; Π: Thalbach 
 Σεπτ 13  RigolettoMonteroneLondon(Barbican)ΔΟ: Noseda;
 Ιούλ 13  RigolettoMonteroneAix-en-ProvenceΔΟ: Noseda; Π: Carsen 
 Ιαν-Ιούν 13  NabuccoZaccaria itLeipzigΔΟ: Bramall; Π: Dietrich W Hilsdorf 
 Δεκ 12-Ιαν 13  Lucia di LammermoorRaimondo Bidebent itBerlin(Deutsche)ΔΟ: G Calvo; Π: Sanjust 
 Νοέμ 12-Απρ 13  Il barbiere di SivigliaDon Basilio itBerlin(Deutsche)ΔΟ: E Mazzola / Gnann; Π: Thalbach 
Απρ 12  Don QuichotteDon Quichotte frCagliariΔΟ: Daniel Cohen; Π: Tiezzi 
Μάρ 12  Luisa MillerWurmBerlin(Deutsche)ΔΟ: Arrivabeni; Π: Götz Friedrich 
Ιούν 11  TurandotTimur itBerlin(Deutsche)ΔΟ: Valcuha; Π: Fioroni 
Μάι-Ιούν 11  Lucia di LammermoorRaimondo Bidebent itVenezia(Fenice)ΔΟ: Fogliani; Π: John Doyle 
Μάρ-Απρ 11  Luisa MillerWurm itParis(Opera)ΔΟ: Oren; Π: Deflo 
Ιαν-Φεβ 11  ParsifalTiturelTorino(Regio)ΔΟ: Bertrand de Billy; Π: Tiezzi 
Νοέμ 10-Απρ 11  Lucia di LammermoorRaimondo Bidebent itBerlin(Deutsche)ΔΟ: G Calvo; Π: Sanjust 
Οκτ 10-Μάι 11  Il barbiere di SivigliaDon Basilio itBerlin(Deutsche)ΔΟ: G Calvo; Π: Thalbach 
Οκτ 10  Don QuichotteDon QuichottePalermoΔΟ: Guingal; Π: L Pelly 
Μάι-Ιούν 10  TurandotTimur itBerlin(Deutsche)ΔΟ: Campellone; Π: Fioroni 
Απρ 10  Oedipus rexTeiresiasMalmoΔΟ: Hardenberger; Π: Maria Sundqvist / Hardenberger / Leif Persson 
Μάρ 10  RusalkaVodnikNice(Opera)ΔΟ: C Schnitzler; Π: M Wassermann 
Μάρ-Μάι 10  Eugene OneginFürst Gremin ruBerlin(Deutsche)ΔΟ: J Lacombe; Π: Götz Friedrich 
Ιαν-Φεβ 10  FaustMéphistophélès frHelsinki(Opera)ΔΟ: K Tikka; Π: Jussi Tapola 
Δεκ 09-Ιαν 10  RigolettoSparafucile itBerlin(Deutsche)ΔΟ: Arrivabeni; Π: Neuenfels 
Δεκ 09-Ιούλ 10  La bohemeColline itBerlin(Deutsche)ΔΟ: Rogister / Y Abel; Π: Götz Friedrich 
Νοέμ 09-Ιούν 10  Il barbiere di SivigliaDon Basilio itBerlin(Deutsche)ΔΟ: E Mazzola; Π: Thalbach 
Νοέμ-Δεκ 09  RigolettoSparafucilePalermoΔΟ: Keri-Lynn Wilson; Π: Pier Luigi Samaritani / S Vizioli 
Οκτ 09  Simon BoccanegraJacopo Fiesco itToulouse(Capitole)ΔΟ: Marco Armiliato; Π: Lavelli 
Αύγ 09  Die ZauberfloteSarastroHedelandΔΟ: Henrik Schaefer; Π: L Rudolfsson 
Ιούν 09  Lucia di LammermoorRaimondo BidebentSalernoΔΟ: Oren; Π: Giacchieri 
Μάρ-Απρ 09  RigolettoSparafucileSan Diego(Opera)ΔΟ: Edoardo Müller; Π: Lotfi Mansouri 
Φεβ-Μάρ 09  RigolettoSparafucileAnconaΔΟ: B Bartoletti; Π: S Vizioli 
Δεκ 08-Ιαν 09  La bohemeColline itBerlin(Deutsche)ΔΟ: Alexander Joel; Π: Götz Friedrich 
Δεκ 08-Μάρ 09  Lucia di LammermoorRaimondo Bidebent itBerlin(Deutsche)ΔΟ: Martinenghi / Rizzi-Brignoli; Π: Sanjust 
Νοέμ 08-Απρ 09  AidaRamfis itBerlin(Deutsche)ΔΟ: E Gardner / A Tomasello; Π: C Alden / Rallo 
Νοέμ-Δεκ 08  La bohemeCollineGenovaΔΟ: Oren; Π: Jonathan Miller / G Ventura 
Οκτ 08  OedipeTirésiasToulouse(Capitole)ΔΟ: Pinchas Steinberg; Π: Nicolas Joël 
Σεπτ 08-Ιούλ 09  TurandotTimur itBerlin(Deutsche)ΔΟ: Pinchas Steinberg / A Tomasello; Π: Fioroni