Edward Randall, τενόρος :: Πρόγραμμα 
*Δημόσιος ιστότοπος   >Operabase Professional 
Εμφάνιση οδηγιών
 Καλλιτέχνης: Με ομόηχα

Edward Randall

Πρόγραμμα
Ρεπερτόριο
Φωτογραφίες
Βιογραφία
Επικοινωνία
Στοιχεία ατζέντη
 Thornborrow

Προσωπικοί και άλλοι ιστότοποι
 http://www.edwardrandall.com

 Πληροφορίες από το θέατρο όπερας  Ντεμπούτο με τον συγκεκριμένο θίασο
 Πληροφορίες από τον αντζέντη/καλλιτέχνη  Ντεμπούτο στον συγκεκριμένο ρόλο
Από  / Έως Όπερα  Ρόλος  Τόπος 
 Απρ-Μάι 17  Lucia di LammermoorNormanno itTheater ChemnitzΔΟ: F Bender; Π: Malkowsky 
 Απρ-Μάι 17  Parsifal1. GralsritterTheater ChemnitzΔΟ: F Bender; Π: Buscaino 
 Απρ-Μάι 17  Die Meistersinger von NurnbergUlrich EißlingerTheater ChemnitzΔΟ: García Calvo; Π: M Heinicke 
 Ιαν-Απρ 17  TannhauserWalther von der VogelweideTheater ChemnitzΔΟ: F Bender; Π: M Heinicke 
 Ιαν-Απρ 17  SudseetulpenZollbeamter Smith/ Marktleiter KoopmanTheater ChemnitzΔΟ: Gedschold; Π: Robert Lehmeier 
 Νοέμ 16-Μάι 17  Der Graf von LuxemburgPawel von PawlowitschTheater ChemnitzΔΟ: F Bender / Politzka; Π: Proschka 
 Οκτ-Νοέμ 16  WertherSchmidt frTheater ChemnitzΔΟ: F Bender / Davin; Π: Pilavachi 
 Σεπτ 16-Απρ 17  TurandotAltoum itTheater ChemnitzΔΟ: F Bender; Π: Horstkotte 
 Μάρ-Απρ 16  Parsifal1. GralsritterTheater ChemnitzΔΟ: Beermann; Π: Buscaino 
 Μάρ-Μάι 16  Die Meistersinger von NurnbergUlrich EißlingerTheater ChemnitzΔΟ: Beermann; Π: M Heinicke 
 Ιαν-Νοέμ 16  WertherSchmidt frTheater ChemnitzΔΟ: F Bender / Davin; Π: Pilavachi 
 Ιαν-Ιούν 16  WertherSchmidtTheater ChemnitzΔΟ: F Bender; Π: Pilavachi 
 Οκτ 15-Ιούν 16  Der Graf von LuxemburgPawel von PawlowitschTheater ChemnitzΔΟ: F Bender; Π: Proschka 
 Σεπτ 15-Ιαν 16  Lucia di LammermoorNormannoTheater ChemnitzΔΟ: F Bender; Π: Malkowsky 
 Μάι-Ιούν 15  Der Graf von LuxemburgPawlowitschTheater ChemnitzΔΟ: F Bender; Π: Proschka 
 Απρ 15  Parsifal1. GralsritterTheater ChemnitzΔΟ: Beermann; Π: Buscaino 
 Ιαν-Μάι 15  OtelloRoderigoTheater ChemnitzΔΟ: Beermann; Π: M Heinicke 
 Οκτ 14-Απρ 15  Die tote StadtGraf AlbertTheater ChemnitzΔΟ: Beermann; Π: Malkowsky 
 Οκτ-Δεκ 14  Der Mond3. BurscheTheater ChemnitzΔΟ: Simon Zimmermann; Π: Potocki 
Ιούν-Ιούλ 14  Der Mond3. BurscheTheater ChemnitzΔΟ: Arbet; Π: Potocki 
Απρ 14  TannhauserWaltherTheater ChemnitzΔΟ: Beermann; Π: M Heinicke 
Φεβ-Μάι 14  Don CarlosEin Herold itTheater ChemnitzΔΟ: Beermann; Π: Malkowsky 
Νοέμ 13-Μάρ 14  Die Zauberflote1. Geharnischter MannTheater ChemnitzΔΟ: Beermann; Π: Dominik Wilgenbus 
Ιούν 13  Die Zauberflote1. Geharnischter MannTheater ChemnitzΔΟ: Beermann / A Bihlmaier; Π: Dominik Wilgenbus 
Ιούν 13  Parsifal1. GralsritterTheater ChemnitzΔΟ: Beermann; Π: Dew 
Μάι 13  TannhauserWalther von der VogelweideTheater ChemnitzΔΟ: Beermann; Π: M Heinicke 
Οκτ 12-Ιούν 13  Die Zauberflote1. Geharnischter MannTheater ChemnitzΔΟ: Beermann / A Bihlmaier; Π: Dominik Wilgenbus 
Οκτ 12-Ιούλ 13  Madama ButterflyGoroTheater ChemnitzΔΟ: Lukas Beikircher / A Bihlmaier; Π: Krietsch