Günter Krämer :: Πρόγραμμα 
*Δημόσιος ιστότοπος     >Operabase Professional 
Εμφάνιση οδηγιών
 Καλλιτέχνης: Με ομόηχα

Günter Krämer

Πρόγραμμα
Ρεπερτόριο
Φωτογραφίες
Βιογραφία
Επικοινωνία
Στοιχεία ατζέντη
 Δεν παρέχονται πληροφορίες


Προσωπικοί και άλλοι ιστότοποι
 Προτείνετε προσθήκη ή διόρθωση

 Πληροφορίες από το θέατρο όπερας  Ντεμπούτο με τον συγκεκριμένο θίασο
 Πληροφορίες από τον αντζέντη/καλλιτέχνη  Ντεμπούτο στον συγκεκριμένο ρόλο
Από  / Έως Όπερα  Ρόλος  Τόπος 
 Ιούλ 16  Lucio SillaΠαραγωγόςMannheim
 Ιούν 16  La traviataΠαραγωγόςMünchen(SO)ΔΟ: A Battistoni;
 Δεκ 15-Ιαν 16  Die FledermausΠαραγωγόςDresden(SSO)ΔΟ: Hanus;
 Σεπτ 15-Ιούλ 16  Die ZauberfloteΠαραγωγόςBerlin(Deutsche)ΔΟ: Nicholas Carter / Runnicles / Gnann / Daniel Cohen;
 Μάι-Ιούν 15  La traviataΠαραγωγόςMünchen(SO)ΔΟ: Lyniv;
 Μάι 15  NabuccoΠαραγωγόςWien(SO)ΔΟ: López-Cobos;
 Φεβ-Μάρ 15  La juiveΠαραγωγόςWien(SO)ΔΟ: Frédéric Chaslin;
 Φεβ-Μάρ 15  La juivesets frVilnius(LNOBT)ΔΟ: Staskus; Π: Günter Krämer 
 Φεβ-Μάρ 15  La juiveΠαραγωγόςVilnius(LNOBT)ΔΟ: Staskus;
 Δεκ 14-Ιούν 15  Die FledermausΠαραγωγόςDresden(SSO)ΔΟ: Hanus;
 Δεκ 14-Ιούν 15  Die ZauberfloteΠαραγωγόςBerlin(Deutsche)ΔΟ: Gnann / Nicholas Carter;
 Ιούλ 14  La traviataΠαραγωγόςMünchen(Fest)ΔΟ: D Ettinger / Carignani;
 Απρ-Μάι 14  La juivesets frGöteborgΔΟ: Pierre Vallet; Π: Günter Krämer 
 Απρ-Μάι 14  La juiveΠαραγωγόςGöteborgΔΟ: Pierre Vallet;
 Απρ-Μάι 14  La juivelighting frGöteborgΔΟ: Pierre Vallet; Π: Günter Krämer 
 Δεκ 13-Απρ 14  La traviataΠαραγωγόςMünchen(SO)ΔΟ: D Ettinger / Carignani / Pietro Rizzo;
 Οκτ 13-Μάι 14  Die ZauberfloteΠαραγωγόςBerlin(Deutsche)ΔΟ: Repušić / Gnann;
 Σεπτ 13-Μάι 14  NabuccoΠαραγωγόςWien(SO)ΔΟ: Carignani / López-Cobos;
 Σεπτ 13  La juivesetsVilnius(LNOBT)ΔΟ: Staskus; Π: Günter Krämer 
 Σεπτ 13  La juiveΠαραγωγόςVilnius(LNOBT)ΔΟ: Staskus;
Ιούλ 13  La traviataΠαραγωγόςMünchen(Fest)ΔΟ: D Ettinger;
Μάι-Ιούν 13  GotterdammerungΠαραγωγόςParis(Opera)ΔΟ: Philippe Jordan;
Μάι 13  La traviataΠαραγωγόςMünchen(SO)ΔΟ: D Ettinger;
Μάρ-Ιούν 13  SiegfriedΠαραγωγόςParis(Opera)ΔΟ: Philippe Jordan;
Φεβ-Ιούν 13  Die WalkureΠαραγωγόςParis(Opera)ΔΟ: Philippe Jordan;
Ιαν-Ιούν 13  Das RheingoldΠαραγωγόςParis(Opera)ΔΟ: Philippe Jordan;
Ιαν 13  NabuccoΠαραγωγόςWien(SO)ΔΟ: López-Cobos;
Δεκ 12-Ιαν 13  Die FledermausΠαραγωγόςDresden(SSO)ΔΟ: Alexander Joel;
Νοέμ 12-Φεβ 13  La juivesets frVilnius(LNOBT)ΔΟ: Staskus; Π: Günter Krämer 
Νοέμ 12-Φεβ 13  La juiveΠαραγωγόςVilnius(LNOBT)ΔΟ: Staskus;
Νοέμ 12-Μάι 13  Die ZauberfloteΠαραγωγόςBerlin(Deutsche)ΔΟ: Gnann / Repušić;
Ιούλ 12  La traviataΠαραγωγόςMünchen(Fest)ΔΟ: Omer Meir Wellber;
Ιούλ 12  TemistocleΠαραγωγόςMannheimΔΟ: Reinhard Goebel;
Φεβ 12  La traviataΠαραγωγόςMünchen(SO)ΔΟ: Henrik Nánási;
Δεκ 11  NabuccoΠαραγωγόςWien(SO)ΔΟ: Güttler;
Νοέμ 11-Μάι 12  La juivesets frVilnius(LNOBT)ΔΟ: Staskus; Π: Günter Krämer 
Νοέμ 11-Μάι 12  La juiveΠαραγωγόςVilnius(LNOBT)ΔΟ: Staskus;
Νοέμ 11-Ιούν 12  Die ZauberfloteΠαραγωγόςBerlin(Deutsche)ΔΟ: Foremny / Keast / Rogister;
Ιούν 11  GotterdammerungΠαραγωγόςParis(Opera)ΔΟ: Philippe Jordan;
Απρ-Μάι 11  NabuccoΠαραγωγόςWien(SO)ΔΟ: López-Cobos;
Μάρ 11  SiegfriedΠαραγωγόςParis(Opera)ΔΟ: Philippe Jordan;
Φεβ 11  Dialogues des CarmelitesΠαραγωγόςBerlin(Deutsche)ΔΟ: Y Abel;
Ιαν-Φεβ 11  PenthesileaΠαραγωγόςDresden(SSO)ΔΟ: Gerd Albrecht;
Ιαν-Φεβ 11  Die FledermausΠαραγωγόςDresden(SSO)ΔΟ: Alexander Joel / M Mayrhofer;
Δεκ 10  AlessandroΠαραγωγόςMannheimΔΟ: Ceccherini;
Νοέμ 10-Μάι 11  Die ZauberfloteΠαραγωγόςBerlin(Deutsche)ΔΟ: Rogister / Foremny;
Νοέμ 10-Φεβ 11  La juivesets frVilnius(LNOBT)ΔΟ: Staskus; Π: Günter Krämer 
Νοέμ 10-Φεβ 11  La juiveΠαραγωγόςVilnius(LNOBT)ΔΟ: Staskus;
Οκτ 10  La traviataΠαραγωγόςMünchen(SO)ΔΟ: C Montanaro;