Guibee Yang, σοπράνο :: Πρόγραμμα 
*Δημόσιος ιστότοπος     >Operabase Professional 
Εμφάνιση οδηγιών
 Καλλιτέχνης: Με ομόηχα

Guibee Yang

Πρόγραμμα
Ρεπερτόριο
Φωτογραφίες
Βιογραφία
Επικοινωνία
Στοιχεία ατζέντη
 Master Opera[Gen]
 Cicada con[var(ne)]
 HH
 Walter Beloch


Προσωπικοί και άλλοι ιστότοποι
 Προτείνετε προσθήκη ή διόρθωση

 Πληροφορίες από το θέατρο όπερας  Ντεμπούτο με τον συγκεκριμένο θίασο
 Πληροφορίες από τον αντζέντη/καλλιτέχνη  Ντεμπούτο στον συγκεκριμένο ρόλο
Από  / Έως Όπερα  Ρόλος  Τόπος 
 Απρ 15  Parsifal1. BlumenmädchenChemnitzΔΟ: Beermann; Π: Buscaino 
 Φεβ 15  Die ZauberflotePaminaChemnitzΔΟ: T Bitterlich; Π: Sterken 
 Δεκ 14  Hansel und GretelGretelChemnitzΔΟ: F Bender; Π: Steffen Piontek 
 Οκτ 14-Απρ 15  Die tote StadtJulietteChemnitzΔΟ: Beermann; Π: Malkowsky 
 Οκτ 14-Ιαν 15  Don GiovanniZerlinaChemnitzΔΟ: F Bender; Π: M Heinicke 
 Σεπτ 14  Die ZauberfloteDie Königin der NachtLeipzigΔΟ: Margherita Colombo; Π: G Nowack 
 Ιούν 14  AlmiraEdiliaHalle(Fest)ΔΟ: A Spering; Π: A Koehler 
 Φεβ-Μάι 14  Don CarlosEine Stimme von oben itChemnitzΔΟ: Beermann; Π: Malkowsky 
 Ιαν 14  Die ZauberflotePaminaChemnitzΔΟ: T Bitterlich; Π: Sterken 
 Δεκ 13-Απρ 14  Die schweigsame FrauIsottaChemnitzΔΟ: Beermann; Π: Gerd Heinz 
 Δεκ 13  Hansel und GretelGretelChemnitzΔΟ: F Bender / Arbet; Π: Steffen Piontek 
 Νοέμ 13-Μάι 14  Don GiovanniZerlinaChemnitzΔΟ: F Bender; Π: M Heinicke 
 Νοέμ 13-Μάρ 14  Die ZauberflotePaminaChemnitzΔΟ: Beermann; Π: Dominik Wilgenbus 
 Σεπτ 13-Ιαν 14  Le grand macabreArmandaChemnitzΔΟ: Beermann; Π: W Sutcliffe 
 Ιούν 13  Die ZauberflotePaminaChemnitzΔΟ: Beermann / A Bihlmaier; Π: Dominik Wilgenbus 
 Ιούν 13  Parsifal1. BlumenmädchenChemnitzΔΟ: Beermann; Π: Dew 
 Φεβ-Απρ 13  SwanhunterSchwanChemnitzΔΟ: Gribow; Π: Jürgen Weber 
 Φεβ-Ιούν 13  L'AfricaineInès frChemnitzΔΟ: Beermann / A Bihlmaier; Π: Jakob Peters-Messer 
 Δεκ 12  Hansel und GretelGretelChemnitzΔΟ: F Suckel; Π: Steffen Piontek 
 Οκτ 12-Ιούν 13  Die ZauberflotePaminaChemnitzΔΟ: Beermann / A Bihlmaier; Π: Dominik Wilgenbus 
Απρ-Ιούν 12  Die schweigsame FrauIsottaChemnitzΔΟ: Beermann; Π: Gerd Heinz 
Δεκ 11-Ιαν 12  SwanhunterSchwan / ChorusChemnitzΔΟ: Héja; Π: Jürgen Weber 
Οκτ-Δεκ 11  RigolettoGildaChemnitzΔΟ: A Bihlmaier; Π: M Heinicke 
Οκτ 11-Μάρ 12  Die ZauberflotePaminaChemnitzΔΟ: Beermann; Π: Dominik Wilgenbus 
Μάρ-Μάι 11  RigolettoGilda itChemnitzΔΟ: Reinhard Petersen; Π: M Heinicke 
Νοέμ 10-Φεβ 11  BenzinVioletChemnitzΔΟ: Beermann; Π: Martin Duncan 
Οκτ 10-Μάρ 11  AlcinaMorgana itChemnitzΔΟ: van Veldhoven; Π: Dominik Wilgenbus