Ivan Kusnjer, βαρύτονος :: Πρόγραμμα 
*Δημόσιος ιστότοπος     >Operabase Professional 
Εμφάνιση οδηγιών
 Καλλιτέχνης: Με ομόηχα

Ivan Kusnjer

Πρόγραμμα
Ρεπερτόριο
Φωτογραφίες
Βιογραφία
Επικοινωνία
Στοιχεία ατζέντη
 RKM[Gen, var]


Προσωπικοί και άλλοι ιστότοποι
 Προτείνετε προσθήκη ή διόρθωση

 Πληροφορίες από το θέατρο όπερας  Ντεμπούτο με τον συγκεκριμένο θίασο
 Πληροφορίες από τον αντζέντη/καλλιτέχνη  Ντεμπούτο στον συγκεκριμένο ρόλο
Από  / Έως Όπερα  Ρόλος  Τόπος 
 Μάι-Ιούν 15  From the House of the DeadŠiškovPraha(Narodni)ΔΟ: Robert Jindra; Π: Špinar 
 Μάρ-Μάι 15  Boris GodunovAndrej ŠčelkalovPraha(Narodni)ΔΟ: Petr Kofroň; Π: Keprtová 
 Φεβ-Ιούν 15  La traviataGiorgio GermontPraha(Narodni)ΔΟ: J Kyzlink / Zbyněk Müller; Π: Jana Kališová 
 Ιαν-Μάι 15  OtelloIagoPraha(Statni)ΔΟ: Leginus; Π: Neuner / Cukr 
 Νοέμ 14  The Excursions of Mr BroucekSvatopluk ČechBrnoΔΟ: Robert Jindra; Π: Kukučka / Trpišovský 
 Νοέμ 14-Απρ 15  JenufaForemanPraha(Narodni)ΔΟ: Robert Jindra; Π: J Nekvasil 
 Οκτ-Δεκ 14  La traviataGiorgio GermontPlzenΔΟ: Brauner / Petrdlik; Π: Keprtová 
 Οκτ-Νοέμ 14  Simon BoccanegraPaolo AlbianiPraha(Narodni)ΔΟ: J Kyzlink; Π: Pountney 
 Οκτ 14-Μάι 15  The Excursions of Mr BroucekThe apparition of the poet Svatopluk Čech csOstravaΔΟ: Robert Jindra / Jan Šrubař; Π: Kukučka / Trpišovský 
 Οκτ 14-Μάι 15  Certova stenaVok VítkovicOstravaΔΟ: Robert Jindra / Prášil; Π: J Nekvasil 
 Σεπτ 14-Ιούν 15  Prodana nevestaKrušinaPraha(Narodni)ΔΟ: J Kyzlink / Švec; Π: Magdalena Švecová 
 Σεπτ 14-Απρ 15  RusalkaGamekeeper/HunterPraha(Narodni)ΔΟ: J Kyzlink / Zbyněk Müller; Π: Jiří Heřman 
 Αύγ 14-Ιούν 15  RigolettoRigolettoPraha(Statni)ΔΟ: R Hein; Π: Jernek 
 Ιούν 14  Certova stenaVok VítkovicLitomyslΔΟ: Robert Jindra; Π: J Nekvasil 
 Ιούν 14-Μάι 15  Certova stenaVok VítkovicOstravaΔΟ: Robert Jindra; Π: J Nekvasil 
 Ιούν 14  Simon BoccanegraPaolo AlbianiBratislavaΔΟ: J Kyzlink; Π: Pountney 
 Ιούν 14  The War with the NewtsOlivler Lascott csPraha(Statni)ΔΟ: Marko Ivanović / František Drs; Π: David Drábek 
 Ιαν-Μάι 14  JenufaForeman csPraha(Narodni)ΔΟ: Lenárd; Π: J Nekvasil 
 Ιαν-Μάι 14  OtelloIagoPraha(Statni)ΔΟ: Brauner / Heiko Mathias Förster; Π: Neuner / Cukr 
 Οκτ 13-Μάι 14  RusalkaHunter csPraha(Narodni)ΔΟ: J Kyzlink / Zbyněk Müller; Π: Jiří Heřman 
 Οκτ 13-Μάι 14  RusalkaGamekeeper csPraha(Narodni)ΔΟ: J Kyzlink / Zbyněk Müller; Π: Jiří Heřman 
 Οκτ 13-Απρ 14  Simon BoccanegraPaolo Albiani itPraha(Narodni)ΔΟ: J Kyzlink; Π: Pountney 
 Οκτ 13-Ιούν 14  RigolettoRigoletto itPraha(Statni)ΔΟ: E Dovico / František Drs / R Hein; Π: Jernek 
 Οκτ 13-Ιούν 14  La traviataGiorgio GermontPlzenΔΟ: Štrunc / Brauner / Petrdlik; Π: Keprtová 
 Σεπτ 13-Ιούν 14  Prodana nevestaKrušina csPraha(Narodni)ΔΟ: Lenárd / Švec / Chalupecký; Π: Magdalena Švecová 
 Σεπτ 13-Ιούν 14  AidaAmonasro itPraha(Narodni)ΔΟ: Zbyněk Müller / J Kyzlink; Π: Steffen Piontek 
Απρ 13  The Plays of MaryBridegroom csPraha(Narodni)ΔΟ: Bělohlávek / Švec; Π: Jiří Heřman 
Ιαν-Μάι 13  JenufaForeman csPraha(Narodni)ΔΟ: Lenárd; Π: J Nekvasil 
Ιαν-Μάρ 13  The War with the NewtsOlivler Lascott csPraha(Statni)ΔΟ: Marko Ivanović / František Drs; Π: David Drábek 
Οκτ 12-Ιούν 13  Prodana nevestaKrušina csPraha(Narodni)ΔΟ: Lenárd / Švec / Chalupecký; Π: Magdalena Švecová 
Σεπτ 12-Ιούν 13  RusalkaHunter csPraha(Narodni)ΔΟ: Hrusa / Zbyněk Müller / J Kyzlink; Π: Jiří Heřman 
Σεπτ 12-Ιούν 13  RusalkaGamekeeper csPraha(Narodni)ΔΟ: Hrusa / Zbyněk Müller / J Kyzlink; Π: Jiří Heřman 
Σεπτ 12-Μάι 13  PagliacciTonio itPraha(Statni)ΔΟ: Hilary Griffiths / Štrunc; Π: Levant 
Σεπτ 12-Μάι 13  Cavalleria rusticanaAlfio itPraha(Statni)ΔΟ: Hilary Griffiths / Štrunc; Π: Levant 
Σεπτ 12-Ιούν 13  La traviataGiorgio GermontPraha(Narodni)ΔΟ: Chalupecký / J Kyzlink; Π: Jana Kališová 
Σεπτ-Νοέμ 12  RigolettoRigolettoPlzenΔΟ: Ivan Pařík / Brauner / Štrunc; Π: R Róbert Alföldi 
Αύγ 12-Απρ 13  OtelloIago itPraha(Statni)ΔΟ: Brauner / Heiko Mathias Förster; Π: Neuner / Cukr 
Αύγ 12-Ιούν 13  RigolettoRigoletto itPraha(Statni)ΔΟ: E Dovico / František Drs / R Hein; Π: Jernek 
Απρ-Μάι 12  ToscaScarpiaPraha(Narodni)ΔΟ: Stur; Π: V Morávek 
Δεκ 11-Ιαν 12  The Plays of MaryBlacksmith/GroomPraha(Narodni)ΔΟ: Švec; Π: Jiří Heřman 
Σεπτ 11-Μάι 12  Prodana nevestaKrušinaPraha(Narodni)ΔΟ: Lenárd / Švec; Π: Magdalena Švecová 
Σεπτ 11-Μάι 12  La traviataGiorgio GermontPraha(Narodni)ΔΟ: Lenárd; Π: Jana Kališová 
Σεπτ 11-Ιούν 12  RusalkaGamekeeper/Hunter csPraha(Narodni)ΔΟ: Zbyněk Müller; Π: Jiří Heřman 
Σεπτ-Δεκ 11  AidaAmonasroPraha(Narodni)ΔΟ: Zbyněk Müller; Π: Steffen Piontek 
Μάρ-Μάι 11  ParsifalKlingsorPraha(Narodni)ΔΟ: J Fiore; Π: Jiří Heřman 
Δεκ 10  RecitalBaritonePraha(Narodni)
Νοέμ 10-Ιούν 11  La traviataGiorgio GermontOstravaΔΟ: Chalupecký; Π: Carmen Or 
Νοέμ 10-Ιαν 11  ToscaScarpia itPraha(Narodni)Π: V Morávek 
Σεπτ 10-Απρ 11  Prodana nevestaKrušina csPraha(Narodni)ΔΟ: Lenárd / Švec; Π: Magdalena Švecová 
Σεπτ 10-Ιούν 11  AidaAmonasroPraha(Narodni)ΔΟ: Zbyněk Müller; Π: Steffen Piontek 
Σεπτ 10-Ιαν 11  La traviataGeorge Germont itPraha(Narodni)ΔΟ: Lenárd; Π: Jana Kališová 
Σεπτ 10-Ιούν 11  RusalkaGamekeeper/Hunter csPraha(Narodni)ΔΟ: Hrusa / Zbyněk Müller; Π: Jiří Heřman