Kouta Räsänen, μπάσος :: Πρόγραμμα 
*Δημόσιος ιστότοπος   >Operabase Professional 
Εμφάνιση οδηγιών
 Καλλιτέχνης: Με ομόηχα

Kouta Räsänen

Πρόγραμμα
Ρεπερτόριο
Φωτογραφίες
Βιογραφία
Επικοινωνία
Στοιχεία ατζέντη
 Allegro[Gen, Κόσμος]
 Boris Orlob[Gen, var]


Προσωπικοί και άλλοι ιστότοποι
 Προτείνετε προσθήκη ή διόρθωση

 Πληροφορίες από το θέατρο όπερας  Ντεμπούτο με τον συγκεκριμένο θίασο
 Πληροφορίες από τον αντζέντη/καλλιτέχνη  Ντεμπούτο στον συγκεκριμένο ρόλο
Από  / Έως Όπερα  Ρόλος  Τόπος 
 Μάρ-Απρ 16  Parsifal2. GralsritterTheater ChemnitzΔΟ: Beermann; Π: Buscaino 
 Μάρ-Μάι 16  Die Meistersinger von NurnbergVeit PognerTheater ChemnitzΔΟ: Beermann; Π: M Heinicke 
 Δεκ 15-Ιούν 16  La cenerentolaAlidoro itTheater ChemnitzΔΟ: F Bender; Π: K van Rensburg 
 Νοέμ 15-Απρ 16  Der ZwergEstobanTheater ChemnitzΔΟ: Beermann; Π: W Sutcliffe 
 Απρ 15  Parsifal2. GralsritterTheater ChemnitzΔΟ: Beermann; Π: Buscaino 
 Μάρ-Απρ 15  Paradise ReloadedEngel CTheater ChemnitzΔΟ: Beermann; Π: Malkowsky 
 Ιαν-Μάι 15  OtelloLodovicoTheater ChemnitzΔΟ: Beermann; Π: M Heinicke 
 Νοέμ 14-Απρ 15  La cenerentolaAlidoroTheater ChemnitzΔΟ: F Bender; Π: K van Rensburg 
 Οκτ 14-Ιαν 15  Don GiovanniIl CommendatoreTheater ChemnitzΔΟ: F Bender; Π: M Heinicke 
 Οκτ-Δεκ 14  Der MondPetrusTheater ChemnitzΔΟ: Simon Zimmermann; Π: Potocki 
Ιούν-Ιούλ 14  Der MondPetrusTheater ChemnitzΔΟ: Arbet; Π: Potocki 
Απρ 14  TannhauserLandgrafTheater ChemnitzΔΟ: Beermann; Π: M Heinicke 
Απρ-Μάι 14  Il barbiere di SivigliaDon BasilioTheater ChemnitzΔΟ: F Bender; Π: M Heinicke 
Μάρ-Ιούν 14  NormaOroveso itTheater ChemnitzΔΟ: F Bender; Π: C Alden 
Φεβ-Μάι 14  Don CarlosIl Grande Inquisitore itTheater ChemnitzΔΟ: Beermann; Π: Malkowsky 
Δεκ 13-Απρ 14  Die schweigsame FrauVanuzziTheater ChemnitzΔΟ: Beermann; Π: Gerd Heinz 
Νοέμ 13-Μάι 14  Don GiovanniIl CommendatoreTheater ChemnitzΔΟ: F Bender; Π: M Heinicke 
Νοέμ 13-Μάρ 14  Die ZauberfloteSarastroTheater ChemnitzΔΟ: Beermann; Π: Dominik Wilgenbus 
Σεπτ 13-Ιαν 14  Le grand macabreAstradamorsTheater ChemnitzΔΟ: Beermann; Π: W Sutcliffe 
Ιούν 13  Die ZauberfloteSarastroTheater ChemnitzΔΟ: Beermann / A Bihlmaier; Π: Dominik Wilgenbus 
Μάι 13  TannhauserLandgraf HermannTheater ChemnitzΔΟ: Beermann; Π: M Heinicke 
Μάρ-Ιούν 13  Il barbiere di SivigliaDon Basilio deTheater ChemnitzΠ: M Heinicke 
Μάρ-Ιούν 13  The Duchess of MalfiDer Kardinal enTheater ChemnitzΔΟ: Beermann; Π: Dietrich Hilsdorf 
Φεβ-Ιούν 13  L'AfricaineDon Pédro frTheater ChemnitzΔΟ: Beermann / A Bihlmaier; Π: Peters-Messer 
Οκτ 12-Ιούν 13  Die ZauberfloteSarastroTheater ChemnitzΔΟ: Beermann / A Bihlmaier; Π: Dominik Wilgenbus 
Οκτ 12-Ιούλ 13  Madama ButterflyLo zio BonzoTheater ChemnitzΔΟ: Lukas Beikircher / A Bihlmaier; Π: Krietsch 
Σεπτ 12-Απρ 13  NabuccoZaccariaTheater ChemnitzΔΟ: Manke; Π: M Heinicke