Kouta Räsänen, μπάσος :: Πρόγραμμα 
*Δημόσιος ιστότοπος     >Operabase Professional 
Εμφάνιση οδηγιών
 Καλλιτέχνης: Με ομόηχα

Kouta Räsänen

Πρόγραμμα
Ρεπερτόριο
Φωτογραφίες
Βιογραφία
Επικοινωνία
Στοιχεία ατζέντη
 Allegro[Gen, Κόσμος]
 Boris Orlob[Gen, var]


Προσωπικοί και άλλοι ιστότοποι
 Προτείνετε προσθήκη ή διόρθωση

 Πληροφορίες από το θέατρο όπερας  Ντεμπούτο με τον συγκεκριμένο θίασο
 Πληροφορίες από τον αντζέντη/καλλιτέχνη  Ντεμπούτο στον συγκεκριμένο ρόλο
Από  / Έως Όπερα  Ρόλος  Τόπος 
 Απρ 15  Parsifal2. GralsritterChemnitzΔΟ: Beermann; Π: Buscaino 
 Μάρ-Απρ 15  Paradise ReloadedEngel CChemnitzΔΟ: Beermann; Π: Malkowsky 
 Ιαν-Μάι 15  OtelloLodovicoChemnitzΔΟ: Beermann; Π: M Heinicke 
 Νοέμ 14-Απρ 15  La cenerentolaAlidoroChemnitzΔΟ: F Bender; Π: K van Rensburg 
 Οκτ 14-Ιαν 15  Don GiovanniIl CommendatoreChemnitzΔΟ: F Bender; Π: M Heinicke 
 Οκτ-Δεκ 14  Der MondPetrusChemnitzΔΟ: Simon Zimmermann; Π: Potocki 
 Ιούν-Ιούλ 14  Der MondPetrusChemnitzΔΟ: Arbet; Π: Potocki 
 Απρ 14  TannhauserLandgrafChemnitzΔΟ: Beermann; Π: M Heinicke 
 Απρ-Μάι 14  Il barbiere di SivigliaDon BasilioChemnitzΔΟ: F Bender; Π: M Heinicke 
 Μάρ-Ιούν 14  NormaOroveso itChemnitzΔΟ: F Bender; Π: C Alden 
 Φεβ-Μάι 14  Don CarlosIl Grande Inquisitore itChemnitzΔΟ: Beermann; Π: Malkowsky 
 Δεκ 13-Απρ 14  Die schweigsame FrauVanuzziChemnitzΔΟ: Beermann; Π: Gerd Heinz 
 Νοέμ 13-Μάι 14  Don GiovanniIl CommendatoreChemnitzΔΟ: F Bender; Π: M Heinicke 
 Νοέμ 13-Μάρ 14  Die ZauberfloteSarastroChemnitzΔΟ: Beermann; Π: Dominik Wilgenbus 
 Σεπτ 13-Ιαν 14  Le grand macabreAstradamorsChemnitzΔΟ: Beermann; Π: W Sutcliffe 
Ιούν 13  Die ZauberfloteSarastroChemnitzΔΟ: Beermann / A Bihlmaier; Π: Dominik Wilgenbus 
Μάι 13  TannhauserLandgraf HermannChemnitzΔΟ: Beermann; Π: M Heinicke 
Μάρ-Ιούν 13  Il barbiere di SivigliaDon Basilio deChemnitzΠ: M Heinicke 
Μάρ-Ιούν 13  The Duchess of MalfiDer Kardinal enChemnitzΔΟ: Beermann; Π: Dietrich W Hilsdorf 
Φεβ-Ιούν 13  L'AfricaineDon Pédro frChemnitzΔΟ: Beermann / A Bihlmaier; Π: Jakob Peters-Messer 
Οκτ 12-Ιούν 13  Die ZauberfloteSarastroChemnitzΔΟ: Beermann / A Bihlmaier; Π: Dominik Wilgenbus 
Οκτ 12-Ιούλ 13  Madama ButterflyLo zio BonzoChemnitzΔΟ: Lukas Beikircher / A Bihlmaier; Π: Krietsch 
Σεπτ 12-Απρ 13  NabuccoZaccariaChemnitzΔΟ: Manke; Π: M Heinicke 
Ιούν 12  NabuccoZaccaria itChemnitzΔΟ: Héja / A Bihlmaier; Π: M Heinicke 
Απρ-Ιούν 12  Die schweigsame FrauVanuzziChemnitzΔΟ: Beermann; Π: Gerd Heinz 
Μάρ-Μάι 12  L'elisir d'amoreDulcamaraChemnitzΔΟ: A Bihlmaier; Π: Montavon 
Ιαν-Μάρ 12  Il barbiere di SivigliaDon BasilioChemnitzΔΟ: Héja; Π: M Heinicke 
Οκτ-Δεκ 11  RigolettoSparafucileChemnitzΔΟ: A Bihlmaier; Π: M Heinicke 
Οκτ-Δεκ 11  RigolettoMonteroneChemnitzΔΟ: A Bihlmaier; Π: M Heinicke 
Οκτ 11-Μάρ 12  Die ZauberfloteSarastroChemnitzΔΟ: Beermann; Π: Dominik Wilgenbus 
Ιούν 11  Le convenienze ed inconvenienze teatraliGiuseppe ThonChemnitzΔΟ: A Bihlmaier; Π: M Heinicke 
Μάρ-Μάι 11  RigolettoSparafucile itChemnitzΔΟ: Reinhard Petersen; Π: M Heinicke 
Μάρ-Μάι 11  RigolettoMonterone itChemnitzΔΟ: Reinhard Petersen; Π: M Heinicke 
Ιαν-Απρ 11  Die Heimkehr des VerbanntenRichardChemnitzΔΟ: Beermann; Π: Kochheim 
Νοέμ 10-Φεβ 11  BenzinJeremias ThunderboltChemnitzΔΟ: Beermann; Π: Martin Duncan 
Οκτ-Δεκ 10  La bohemeCollineChemnitzΔΟ: Beermann; Π: Dietrich Hilsdorf 
Οκτ 10-Μάι 11  Il barbiere di SivigliaDon BasilioChemnitzΔΟ: Reinhard Petersen; Π: M Heinicke