Susanne Thielemann :: Πρόγραμμα 
*Δημόσιος ιστότοπος     >Operabase Professional 
Εμφάνιση οδηγιών
 Καλλιτέχνης: Με ομόηχα

Susanne Thielemann

Πρόγραμμα
Ρεπερτόριο
Φωτογραφίες
Βιογραφία
Επικοινωνία
Στοιχεία ατζέντη
 Δεν παρέχονται πληροφορίες


Προσωπικοί και άλλοι ιστότοποι
 Προτείνετε προσθήκη ή διόρθωση

 Πληροφορίες από το θέατρο όπερας  Ντεμπούτο με τον συγκεκριμένο θίασο
 Πληροφορίες από τον αντζέντη/καλλιτέχνη  Ντεμπούτο στον συγκεκριμένο ρόλο
Από  / Έως Όπερα  Ρόλος  Τόπος 
 Μάρ-Ιούν 14  NormaClotilde itChemnitzΔΟ: F Bender; Π: C Alden 
 Φεβ-Μάι 14  Don CarlosTebaldo itChemnitzΔΟ: Beermann; Π: Malkowsky 
 Δεκ 13  Hansel und GretelGretelChemnitzΔΟ: F Bender / Arbet; Π: Steffen Piontek 
 Νοέμ 13-Μάρ 14  Die ZauberflotePapagenaChemnitzΔΟ: Beermann; Π: Dominik Wilgenbus 
 Νοέμ 13-Ιούλ 14  Das FeuerwerkAnnaChemnitzΔΟ: T Bitterlich / Gribow; Π: Absenger 
 Οκτ 13  Hexe Hillary geht in die OperMaria BellacantaChemnitzΔΟ: T Bitterlich; Π: Sterken 
 Σεπτ 13-Ιαν 14  Le grand macabreGo-GoChemnitzΔΟ: Beermann; Π: W Sutcliffe 
 Ιούν 13  Die ZauberflotePapagenaChemnitzΔΟ: Beermann / A Bihlmaier; Π: Dominik Wilgenbus 
 Ιούν 13  Parsifal5. BlumenmädchenChemnitzΔΟ: Beermann; Π: Dew 
 Ιούν 13  Parsifal1. KnappeChemnitzΔΟ: Beermann; Π: Dew 
 Δεκ 12-Ιούν 13  Das FeuerwerkAnnaChemnitzΔΟ: A Bihlmaier; Π: Absenger 
 Δεκ 12  Hansel und GretelGretelChemnitzΔΟ: F Suckel; Π: Steffen Piontek 
 Οκτ 12-Ιούν 13  Die ZauberflotePapagenaChemnitzΔΟ: Beermann / A Bihlmaier; Π: Dominik Wilgenbus 
 Οκτ 12-Ιούλ 13  Madama ButterflyKate PinkertonChemnitzΔΟ: Lukas Beikircher / A Bihlmaier; Π: Krietsch 
Μάρ-Απρ 12  AnatevkaHodel deWiesbadenΔΟ: J Enders; Π: Dew 
Μάρ-Μάι 12  L'elisir d'amoreGiannettaChemnitzΔΟ: A Bihlmaier; Π: Montavon 
Ιαν-Μάρ 12  Ganz oder gar nichtPam LukowskiChemnitzΔΟ: Michael Fuchs; Π: Matthias Winter 
Νοέμ-Δεκ 11  Hansel und GretelGretelChemnitzΔΟ: A Bihlmaier / Reinhard Petersen; Π: Steffen Piontek 
Νοέμ 11-Μάι 12  Grafin MarizaLisaChemnitzΔΟ: A Bihlmaier; Π: Dew 
Οκτ 11-Μάρ 12  Die ZauberflotePapagenaChemnitzΔΟ: Beermann; Π: Dominik Wilgenbus 
Ιούν 11  Le convenienze ed inconvenienze teatraliLuigiaChemnitzΔΟ: A Bihlmaier; Π: M Heinicke 
Δεκ 10-Ιούν 11  AnatevkaHodelChemnitzΔΟ: Gribow; Π: M Heinicke 
Δεκ 10  Hansel und GretelGretelChemnitzΔΟ: A Bihlmaier / Reinhard Petersen; Π: Steffen Piontek 
Νοέμ 10-Φεβ 11  BenzinLissyChemnitzΔΟ: Beermann; Π: Martin Duncan 
Οκτ 10  Hexe Hillary geht in die OperMaria BellacantaChemnitzΔΟ: T Bitterlich; Π: Sterken 
Οκτ 10-Μάρ 11  AlcinaOberto itChemnitzΔΟ: van Veldhoven; Π: Dominik Wilgenbus 
Οκτ 10-Απρ 11  Der Vetter aus DingsdaHannchenChemnitzΔΟ: A Bihlmaier; Π: Absenger 
Ιούν-Ιούλ 10  Der WildschutzGretchenChemnitzΔΟ: Héja; Π: Dietrich Hilsdorf 
Μάρ-Απρ 10  Love and Other DemonsDona OlallaChemnitzΔΟ: Beermann; Π: Dietrich Hilsdorf 
Μάρ-Ιούν 10  Erwin das NaturtalentRosaChemnitzΔΟ: Marlow; Π: Sterken 
Ιαν-Μάι 10  Der Schmied von GentMariaChemnitzΔΟ: Beermann; Π: Weigner 
Ιαν-Μάι 10  Die ZauberflotePapagenaChemnitzΔΟ: Héja; Π: Steffen Piontek 
Δεκ 09-Ιούν 10  Der Vetter aus DingsdaHannchenChemnitzΔΟ: Marlow; Π: Absenger 
Δεκ 09-Απρ 10  Hansel und GretelGretelChemnitzΔΟ: Héja / Marlow; Π: Steffen Piontek 
Οκτ-Δεκ 09  The Adventures of PinocchioRosauraChemnitzΔΟ: Marlow; Π: Martin Duncan 
Οκτ 09-Απρ 10  RusalkaKüchenjunge / 1. Elfe deChemnitzΔΟ: Héja; Π: Dominik Wilgenbus 
Μάρ-Ιούλ 09  AnatevkaHodelChemnitzΔΟ: Héja; Π: M Heinicke 
Μάρ-Ιούν 09  FaustSiébelChemnitzΔΟ: Marlow; Π: Jakob Peters-Messer 
Ιαν-Απρ 09  Cosi fan tutteDespinaWürzburgΔΟ: Aslund; Π: Stengele 
Δεκ 08-Φεβ 09  AidaLa Grande Sacerdotessa itChemnitzΔΟ: Héja; Π: M Heinicke 
Δεκ 08-Ιούν 09  Hansel und GretelGretelChemnitzΔΟ: Héja; Π: Steffen Piontek 
Νοέμ 08-Μάι 09  Die ZauberflotePapagenaChemnitzΔΟ: Héja; Π: Steffen Piontek 
Νοέμ 08-Μάι 09  Im weissen RoesslOttilieChemnitzΔΟ: Marlow; Π: Absenger 
Οκτ-Δεκ 08  The Adventures of PinocchioRosauraChemnitzΔΟ: Marlow; Π: Martin Duncan 
Οκτ 08-Ιούν 09  Die FledermausAdeleChemnitzΔΟ: Héja; Π: Weigner