Thomas Mäthger :: Πρόγραμμα 
*Δημόσιος ιστότοπος   >Operabase Professional 
Εμφάνιση οδηγιών
 Καλλιτέχνης: Με ομόηχα

Thomas Mäthger

Πρόγραμμα
Ρεπερτόριο
Φωτογραφίες
Βιογραφία
Επικοινωνία
Στοιχεία ατζέντη
 Δεν παρέχονται πληροφορίες


Προσωπικοί και άλλοι ιστότοποι
 Προτείνετε προσθήκη ή διόρθωση

 Πληροφορίες από το θέατρο όπερας  Ντεμπούτο με τον συγκεκριμένο θίασο
 Πληροφορίες από τον αντζέντη/καλλιτέχνη  Ντεμπούτο στον συγκεκριμένο ρόλο
Από  / Έως Όπερα  Ρόλος  Τόπος 
 Ιούν 17  My Fair LadyJamieTheater ChemnitzΔΟ: Jakob Brenner; Π: Erik Petersen 
 Απρ-Μάι 17  ParsifalTiturelTheater ChemnitzΔΟ: F Bender; Π: Buscaino 
 Απρ-Μάι 17  Die Meistersinger von NurnbergHans SchwarzTheater ChemnitzΔΟ: García Calvo; Π: M Heinicke 
 Ιαν-Απρ 17  SudseetulpenKapitän Bragwater/ Immobilienhändler van Wucheren/ HändelTheater ChemnitzΔΟ: Gedschold; Π: Robert Lehmeier 
 Νοέμ 16-Μάι 17  Der Graf von LuxemburgPélégrinTheater ChemnitzΔΟ: F Bender / Politzka; Π: Proschka 
 Νοέμ 16-Μάι 17  Der Graf von LuxemburgConciergeTheater ChemnitzΔΟ: F Bender / Politzka; Π: Proschka 
 Οκτ-Νοέμ 16  WertherBrühlmann frTheater ChemnitzΔΟ: F Bender / Davin; Π: Pilavachi 
 Οκτ 16-Ιούν 17  The Scarlet PimpernelFarleigh deTheater ChemnitzΔΟ: Jakob Brenner; Π: Hüve 
 Μάρ-Απρ 16  ParsifalTiturelTheater ChemnitzΔΟ: Beermann; Π: Buscaino 
 Μάρ-Μάι 16  Die Meistersinger von NurnbergHans SchwarzTheater ChemnitzΔΟ: Beermann; Π: M Heinicke 
 Ιαν-Νοέμ 16  WertherBrühlmann frTheater ChemnitzΔΟ: F Bender / Davin; Π: Pilavachi 
 Ιαν-Ιούν 16  WertherBrühlmannTheater ChemnitzΔΟ: F Bender; Π: Pilavachi 
 Οκτ 15-Ιούν 16  Der Graf von LuxemburgPélégrinTheater ChemnitzΔΟ: F Bender; Π: Proschka 
 Μάι-Ιούν 15  Der Graf von LuxemburgPelegrinTheater ChemnitzΔΟ: F Bender; Π: Proschka 
 Απρ 15  ParsifalTiturelTheater ChemnitzΔΟ: Beermann; Π: Buscaino 
 Φεβ 15  Die Zauberflote (reduction)Mister XTheater ChemnitzΔΟ: T Bitterlich; Π: Sterken 
 Ιαν-Μάι 15  OtelloMontanoTheater ChemnitzΔΟ: Beermann; Π: M Heinicke 
 Οκτ-Δεκ 14  Der Mond4. BurscheTheater ChemnitzΔΟ: Simon Zimmermann; Π: Potocki 
Ιούν-Ιούλ 14  Der Mond4. BurscheTheater ChemnitzΔΟ: Arbet; Π: Potocki 
Απρ-Μάι 14  Il barbiere di SivigliaOffizierTheater ChemnitzΔΟ: F Bender; Π: M Heinicke 
Νοέμ 13-Μάρ 14  Die Zauberflote2. Geharnischter MannTheater ChemnitzΔΟ: Beermann; Π: Dominik Wilgenbus 
Οκτ-Δεκ 13  AidaAmonasroTheater ChemnitzΔΟ: Heiko Lippmann / T Bitterlich; Π: Matthias Winter 
Σεπτ 13-Ιαν 14  Le grand macabreSchabernackTheater ChemnitzΔΟ: Beermann; Π: W Sutcliffe 
Ιούν 13  Die Zauberflote2. Geharnischter MannTheater ChemnitzΔΟ: Beermann / A Bihlmaier; Π: Dominik Wilgenbus 
Ιούν 13  ParsifalTiturelTheater ChemnitzΔΟ: Beermann; Π: Dew 
Μάρ-Ιούν 13  Il barbiere di SivigliaOffizier deTheater ChemnitzΠ: M Heinicke 
Οκτ 12-Ιούν 13  Die Zauberflote2. Geharnischter MannTheater ChemnitzΔΟ: Beermann / A Bihlmaier; Π: Dominik Wilgenbus