Tommaso Randazzo :: Πρόγραμμα 
*Δημόσιος ιστότοπος     >Operabase Professional 
Εμφάνιση οδηγιών
 Καλλιτέχνης: Με ομόηχα

Tommaso Randazzo

Πρόγραμμα
Ρεπερτόριο
Φωτογραφίες
Βιογραφία
Επικοινωνία
Στοιχεία ατζέντη
 Δεν παρέχονται πληροφορίες


Προσωπικοί και άλλοι ιστότοποι
 Προτείνετε προσθήκη ή διόρθωση

 Πληροφορίες από το θέατρο όπερας  Ντεμπούτο με τον συγκεκριμένο θίασο
 Πληροφορίες από τον αντζέντη/καλλιτέχνη  Ντεμπούτο στον συγκεκριμένο ρόλο
Από  / Έως Όπερα  Ρόλος  Τόπος 
 Απρ-Μάι 15  ParsifalVier KnappenLeipzigΔΟ: U Schirmer; Π: R Aeschlimann 
 Νοέμ 13-Μάρ 14  Die ZauberfloteMonostatosChemnitzΔΟ: Beermann; Π: Dominik Wilgenbus 
 Ιούν 13  Die ZauberfloteMonostatosChemnitzΔΟ: Beermann / A Bihlmaier; Π: Dominik Wilgenbus 
 Ιούν 13  Parsifal4. KnappeChemnitzΔΟ: Beermann; Π: Dew 
 Ιαν-Μάι 13  Die Meistersinger von NurnbergAugustin MoserLeipzigΔΟ: U Schirmer; Π: Biganzoli 
 Νοέμ 12-Μάι 13  Kleider machen LeuteSohn HäberleinGoerlitzΔΟ: Ulrich Kern; Π: Arauner 
 Νοέμ 12-Μάι 13  Kleider machen Leute1. SchneidergeselleGoerlitzΔΟ: Ulrich Kern; Π: Arauner 
 Νοέμ-Δεκ 12  Eugene OneginTriquet ruGoerlitzΔΟ: Ulrich Kern; Π: S Ritschel 
 Οκτ 12-Ιούν 13  Die ZauberfloteMonostatosChemnitzΔΟ: Beermann / A Bihlmaier; Π: Dominik Wilgenbus 
 Οκτ 12-Μάι 13  My Fair LadyFreddy Eynsford-HillGoerlitzΔΟ: Manuel Pujol; Π: E Baumgarten 
Ιαν-Απρ 12  Die Meistersinger von NurnbergAugustin MoserLeipzigΔΟ: U Schirmer; Π: Biganzoli 
Οκτ 11-Μάρ 12  Die ZauberfloteMonostatosChemnitzΔΟ: Beermann; Π: Dominik Wilgenbus 
Οκτ 10-Απρ 11  Die Meistersinger von NurnbergAugustin MoserLeipzigΔΟ: Axel Kober / Trinks; Π: Biganzoli 
Οκτ 10-Μάι 11  CarmenLe Remendado deGoerlitzΔΟ: M Rohde; Π: S Ritschel 
Σεπτ 10-Ιούν 11  Die Zauberflote1. geharnischter MannLeipzigΔΟ: W Lacey / Gähres; Π: Nürnberger 
Νοέμ 09-Απρ 10  Die ZauberfloteMonostatosGoerlitzΔΟ: Fuhry; Π: Arauner 
Οκτ 09-Μάι 10  Die Zauberflote1. geharnischter MannLeipzigΔΟ: Piehlmayer / U Schirmer; Π: Nürnberger 
Σεπτ-Δεκ 09  Maske in BlauJosef Fraunhofer deGoerlitzΔΟ: Fuhry; Π: Zeisberg-Meiser 
Νοέμ 08-Μάι 09  Die Zauberflote1. Geharnischter MannChemnitzΔΟ: Héja; Π: Steffen Piontek 
Νοέμ 08-Απρ 09  La bohemeRodolfo deGoerlitzΔΟ: Eckehard Stier; Π: Arauner 
Οκτ 08-Απρ 09  Die Zauberflote1. Geharnischter MannLeipzigΔΟ: Piehlmayer / A Schüller; Π: Nürnberger 
Οκτ 08-Ιούν 09  Die FledermausAlfredChemnitzΔΟ: Héja; Π: Weigner 
Οκτ 08  Salome3. Jude deMünchen(SO)ΔΟ: Nagano; Π: Friedkin 
Σεπτ 08-Μάρ 09  Die FledermausAlfred deGoerlitzΔΟ: S Diederich; Π: Stefanie Bertram