Christiane Hossfeld, sopran :: Graafik 
*Avalik veebilehekülg     >Operabase Professional 
Näita juhiseid
 Artist: Sarnane

Christiane Hossfeld

Graafik
Repertuaar
Fotod
Biograafia
Kontakt
Esindaja kontaktinfo
 Rostock


Personaalsed/mud veebilehed
 Parandus- või täiendusettepanek

 Ooperiteatri informatsioon  Debüüt kompaniis
 Agendi/artisti informatsioon  Debüütroll
Alates  / Kuni Ooper  roll  Asukoht 
 Dets 14-Jaan 15  Hansel und GretelTaumännchenDresden(SSO)Dir: Mihkel Kütson; Lav: Thalbach 
 Dets 14-Jaan 15  Hansel und GretelSandmännchenDresden(SSO)Dir: Mihkel Kütson; Lav: Thalbach 
 Dets 14-Juuli 15  Die ZauberflotePapagenaDresden(SSO)Dir: Jonathan Darlington; Lav: A Freyer 
 Nov-Dets 14  ElektraDie Schleppträgerin deDresden(SSO)Dir: Koenigs; Lav: Barbara Frey 
 Okt-Dets 14  The Cunning Little VixenFranzlDresden(SSO)Dir: Netopil; Lav: Hilbrich 
 Okt 14  Die NachtausgabeAnna PachulkeDresden(SSO)Dir: Ekkehard Klemm; Lav: Manfred Weiss 
 Märts 14  SalomeEin Sklave deDresden(SSO)Dir: C Meister; Lav: Mussbach 
 Veeb-Aprill 14  CheryomushkiWawa deDresden(SSO)Dir: Agrest; Lav: Mielitz 
 Dets 13  Hansel und GretelSandmännchen/Taumännchen deDresden(SSO)Dir: Trinks; Lav: Thalbach 
 Okt-Nov 13  TannhauserEin junger HirtDresden(SSO)Dir: Trinks; Lav: Konwitschny 
 Sept 13-Aprill 14  Die ZauberflotePapagenaDresden(SSO)Dir: Henrik Nánási; Lav: A Freyer 
 Aprill-Juuni 13  Prinz Bussel4. Schwester deDresden(SSO)Dir: Wulff-Woesten; Lav: Simeonova 
 Dets 12  Hansel und GretelSandmännchen/Taumännchen deDresden(SSO)Dir: Mihkel Kütson; Lav: Thalbach 
 Okt 12-Jaan 13  Das Geheime Konigreich1. Dame deDresden(SSO)Dir: Mihkel Kütson; Lav: Manfred Weiss 
Nov-Dets 11  Hansel und GretelSandmännchen/ TaumännchenDresden(SSO)Dir: Trinks; Lav: Thalbach 
Okt 11  L'incoronazione di PoppeaAmore itDresden(SSO)Dir: Dubrovsky; Lav: F Klepper 
Sept 11-Juuni 12  Street SceneMrs. Hildebrand deDresden(SSO)Dir: Jonathan Darlington; Lav: Bruinier 
Aprill-Mai 11  L'incoronazione di PoppeaAmore itDresden(SSO)Dir: Dubrovsky; Lav: F Klepper 
Märts-Juuni 11  Die ZauberflotePapagena deDresden(SSO)Dir: Luisotti / Klingele; Lav: A Freyer 
Nov 10-Juuni 11  TannhauserEin junger HirtDresden(SSO)Dir: Schneider.cond / Blunier; Lav: Konwitschny 
Juuni-Juuli 10  Boris GodunovXeniaDresden(SSO)Dir: Lano / Sebastian Weigle; Lav: Pade 
Juuni 10  Don GiovanniZerlina itDresden(SSO)Dir: Netopil; Lav: Willy Decker 
Jaan-Märts 10  Die schweigsame FrauIsottaDresden(SSO)Dir: Schneider.cond; Lav: Marco Arturo Marelli 
Dets 09  Hansel und GretelSandmännchen / TaumännchenDresden(SSO)Dir: Perick / Hans-E Zimmer; Lav: Thalbach 
Dets 09  Hansel und GretelGretelDresden(SSO)Dir: Perick / Hans-E Zimmer; Lav: Thalbach 
Aug 09-Mai 10  Die ZauberflotePapagenaDresden(SSO)Dir: Hans-E Zimmer / Luisi; Lav: A Freyer 
Mai 09  La bohemeMusettaDresden(SSO)Dir: Massimo Zanetti; Lav: Mielitz / Angela Brandt 
Aprill 09  ParsifalKlingsors ZaubermädchenDresden(SSO)Dir: Zagrosek; Lav: Theo Adam 
Jaan-Veeb 09  ElektraDie SchleppträgerinDresden(SSO)Dir: M Boder; Lav: Berghaus 
Jaan 09  La Damnation de FaustVoix Céleste frDresden(SSO)Dir: Fournillier; Lav: Keith Warner 
Dets 08-Märts 09  Der FreischutzÄnnchenDresden(SSO)Dir: Schneider.cond; Lav: Willy Decker 
Nov 08  Cosi fan tutteDespina itDresden(SSO)Dir: Hans-E Zimmer; Lav: Heike Jenor 
Nov 08  Ariadne auf NaxosNajadeDresden(SSO)Dir: Wolfgang Rennert; Lav: Marco Arturo Marelli 
Okt 08-Märts 09  EuryantheBerthaDresden(SSO)Dir: Hans-E Zimmer; Lav: Nemirova 
Okt-Dets 08  Hansel und GretelSandmännchen / TaumännchenDresden(SSO)Dir: Hans-E Zimmer; Lav: Thalbach 
Okt 08  Don GiovanniZerlina itDresden(SSO)Dir: Wolfgang Rennert; Lav: Willy Decker 
Okt 08  TannhauserEin junger HirtDresden(SSO)Dir: Schneider.cond; Lav: Konwitschny