David Szendiuch 
*Avalik veebilehekülg   >Operabase Professional 
   Artistid    David Szendiuch
  Graafik
 Alates täna | üksikasju alates August 2012


Võti : [ME] Maailma esietendus
[U] Uuslavastus
David Szendiuch: Graafik
Alates Ooper 
Märts-Aprill 2017 Prodaná nevěsta Kecal Moravian Theatre Olomouc (Dir:Šumník, Lav:Tarant)
Veeb-Mai 2017 The Greek Passion Priest Grigoris Moravian Theatre Olomouc (Dir:Šumník / Hanák, Lav:Pitínský)
Veeb-Juuni 2017 La bohème Colline Moravian Theatre Olomouc (Dir:Oswald / Šumník, Lav:Hlinková)
Dets 2016-Mai 2017 Der Sturm [U] czStefano National Moravian-Silesian Theatre, Ostrava (Dir:Sedlický / Šedivý, Lav:Nekvasil)
Nov 2016-Jaan 2017 Roberto Devereux Il duca di Nottingham National Moravian-Silesian Theatre, Ostrava (Dir:Šrubař / Teepen, Lav:Gábor)
Nov 2016 Anna Bolena Enrico VIII National Moravian-Silesian Theatre, Ostrava (Dir:Žídek, Lav:Krejčí)
Nov 2016-Juuni 2017 Nabucco Zaccaria State Opera Banská Bystrica (Dir:Procházka / Ros, Lav:Babiak)
Okt 2016-Juuni 2017 Turandot Timur Moravian Theatre Olomouc (Dir:Šumník, Lav:Málek)
Okt 2016-Märts 2017 Attila [U] Attila Slezské divadlo, Opava (Dir:Šumník, Lav:Pletichová)
Okt-Dets 2016 Hamlet Horatio National Moravian-Silesian Theatre, Ostrava (Dir:Brauner / Klecker / Švec, Lav:Lipus)
Sept 2016-Juuni 2017 Rigoletto Sparafucile Moravian Theatre Olomouc (Dir:Šumník / Oswald, Lav:Hlinková)
Sept 2016 Il barbiere di Siviglia Don Basilio Moravské divadlo Olomouc (Dir:Hanák, Lav:Belcredi)
Sept 2016-Aprill 2017 The Brandenburgers in Bohemia Volfram Olbramovič National Moravian-Silesian Theatre, Ostrava (Dir:Klecker / Prášil, Lav:Nekvasil)
Sept 2016-Mai 2017 Die Zauberflöte Sarastro Moravian Theatre Olomouc (Dir:Oswald / Šumník, Lav:Vencl, Doleželová)
Juuni 2016 The Brandenburgers in Bohemia [U] Wolfram Olbramovič National Moravian-Silesian Theatre, Ostrava (Dir:Klecker / Prášil, Lav:Nekvasil)
Märts-Juuni 2016 Hamlet [U] Horatio National Moravian-Silesian Theatre, Ostrava (Dir:Brauner, Lav:Lipus)
Jaan-Veeb 2016 Rigoletto [U] Sparafucile Moravské divadlo Olomouc (Dir:Šumník / Oswald, Lav:Hlinková)
Okt 2015-Jaan 2016 Tosca [U] Il Barone Scarpia Slezské divadlo, Opava (Dir:Bottigliero, Binetti, Lav:Pletichová)
Okt 2015-Veeb 2016 Barbe-bleue [U] Le Comte Oscar Moravian Theatre Olomouc (Dir:Hanák, Lav:Málek)
Okt 2015-Veeb 2016 The Kiss Otec Paloucký Moravské divadlo Olomouc (Dir:Hanák / Šumník, Lav:Dubovic)
Okt 2015-Mai 2016 The Fiery Angel Faust National Moravian-Silesian Theatre, Ostrava (Dir:Kučera, Lav:Nekvasil)
Sept-Nov 2015 Prodaná nevěsta Kecal Moravské divadlo Olomouc (Dir:Šumník, Lav:Tarant)
Sept 2015-Veeb 2016 Carmen Escamillo Moravské divadlo Olomouc (Dir:Šumník, Lav:Tarant)
Sept 2015-Veeb 2016 Il barbiere di Siviglia Don Basilio Moravské divadlo Olomouc (Dir:Oswald / Hanák, Lav:Belcredi)
Sept 2015-Märts 2016 Andrea Chénier Pietro Fléville National Moravian-Silesian Theatre, Ostrava (Dir:Müller / Teepen / Šrubař, Lav:Krejčí)
Sept 2015-Veeb 2016 Turandot Timur Moravské divadlo Olomouc (Dir:Šumník, Lav:Málek)
Juuni 2015-Märts 2016 Andrea Chénier [U] Pietro Fléville National Moravian-Silesian Theatre, Ostrava (Dir:Müller / Teepen, Lav:Krejčí)
Aprill 2015 Lucia di Lammermoor Raimondo Bidebent Moravské divadlo Olomouc (Dir:Oswald, Lav:Otava)
Veeb-Juuni 2015 The Fiery Angel [U] ruFaust National Moravian-Silesian Theatre, Ostrava (Dir:Jindra / Kučera, Lav:Nekvasil)
Veeb-Märts 2015 The Kiss [U] Otec Paloucký Moravské divadlo Olomouc (Dir:Hanák / Šumník, Lav:Dubovic)
Nov 2014 The Cunning Little Vixen Jezevec Janáček Brno International Festival (Dir:Kraft, Lav:Kříž)
Nov 2014 The Cunning Little Vixen Priest Janáček Brno International Festival (Dir:Kraft, Lav:Kříž)
Okt-Nov 2014 Genoveva Drago National Moravian-Silesian Theatre, Ostrava (Dir:Olivieri-Munroe / Žídek, Lav:Glaser)
Okt 2014 Prodaná nevěsta Kecal Moravské divadlo Olomouc (Dir:Šumník, Lav:Tarant)
Okt 2014-Aprill 2015 Pad Arkuna [U] Dargun National Theatre Prague, Praha (Dir:Fiore, Lav:Heřman)
Sept 2014-Jaan 2015 Les contes d'Hoffmann quatres diables J K Tyl Theatre, Plzeň (Dir:Brauner, Lav:Beneš)
Sept 2014-Aprill 2015 Noc plná světla [ME] Petr z Craonu Moravské divadlo Olomouc (Dir:Šumník, Lav:Tarant)
Sept 2014-Veeb 2015 Carmen Escamillo Moravské divadlo Olomouc (Dir:Šumník, Lav:Tarant)
Sept 2014-Aprill 2015 Turandot Timur Moravské divadlo Olomouc (Dir:Šumník, Lav:Málek)
Sept 2014-Veeb 2015 Falstaff Pistola Moravské divadlo Olomouc (Dir:Oswald, Lav:Hlinková)
Sept 2014-Veeb 2015 Paganini Graf Hédonville Moravské divadlo Olomouc (Dir:Hanák, Lav:Andělová-Pletichová)
Mai-Juuni 2014 Turandot [U] Timur Moravské divadlo Olomouc (Dir:Šumník, Lav:Málek)
Aprill-Juuni 2014 Les contes d'Hoffmann [U] quatres diables J K Tyl Theatre, Plzeň (Dir:Brauner, Lav:Beneš)
Veeb-Nov 2014 Genoveva [U] Drago National Moravian-Silesian Theatre, Ostrava (Dir:Olivieri-Munroe / Žídek, Lav:Glaser)
Jaan-Aprill 2014 Paganini Graf Hédonville Moravské divadlo Olomouc (Dir:Hanák, Lav:Andělová-Pletichová)
Okt 2013-Mai 2014 Čert a Káča Lucifer Moravské divadlo Olomouc (Dir:Šnajdr / Šumník, Lav:Věžník)
Okt 2013 Prodaná nevěsta Kecal Moravské divadlo Olomouc (Dir:Šumník, Lav:Tarant)
Okt 2013-Aprill 2014 Concert NoRole Moravské divadlo Olomouc (Dir:Oswald)
Okt 2013-Mai 2014 Falstaff [U] Pistola Moravské divadlo Olomouc (Dir:Oswald, Lav:Hlinková)
Sept 2013-Veeb 2014 Carmen Escamillo Moravské divadlo Olomouc (Dir:Šumník, Lav:Tarant)
Sept 2013-Juuni 2014 Lucia di Lammermoor Raimondo Bidebent Moravské divadlo Olomouc (Dir:Oswald, Lav:Otava)
Sept 2013-Mai 2014 Anna Bolena itEnrico VIII National Moravian-Silesian Theatre, Ostrava (Dir:von Dohnányi / Žídek, Lav:Krejčí)
Sept 2013-Juuni 2014 Macbeth [U] itBanco State Opera Banská Bystrica... (Dir:Vach, Lav:Gábor)
Banská Bystrica ◊ Salgótarján ◊ Zvolen
Juuni 2013 Anna Bolena [U] Lord Rochefort National Moravian-Silesian Theatre, Ostrava (Dir:von Dohnányi / Šrubař, Lav:Krejčí)
Jaan-Aprill 2013 Roméo et Juliette Capulet National Moravian-Silesian Theatre, Ostrava (Dir:Brauner / Žídek, Lav:Gábor)
Dets 2012-Mai 2013 Lucia di Lammermoor [U] Raimondo Bidebent Moravské divadlo Olomouc (Dir:Oswald, Lav:Otava)
Dets 2012 Prince Igor ruKonchak J K Tyl Theatre (Dir:Kofroň, Lav:Tarant)
Dets 2012-Aprill 2013 La bohème Colline National Moravian-Silesian Theatre, Ostrava (Dir:Jindra / Šrubař, Lav:Studený)
Okt 2012-Jaan 2013 Armida Petr National Moravian-Silesian Theatre, Ostrava (Dir:Jindra / Šrubař, Lav:Nekvasil)
Sept 2012-Märts 2013 Turandot Timur J K Tyl Theatre, Plzeň (Dir:Štrunc, Lav:Málek)
Sept-Nov 2012 Rigoletto Sparafucile J K Tyl Theatre (Dir:Pařík / Brauner / Štrunc, Lav:Alföldi)

 Permalink: operabase.com/a/David_Szendiuch/20194/et