David Szendiuch :: Graafik 
*Avalik veebilehekülg     >Operabase Professional 
Näita juhiseid
 Artist: Sarnane

David Szendiuch

Graafik
Repertuaar
Fotod
Biograafia
Kontakt
Esindaja kontaktinfo
 Informatsioon puudub


Personaalsed/mud veebilehed
 Parandus- või täiendusettepanek

 Ooperiteatri informatsioon  Debüüt kompaniis
 Agendi/artisti informatsioon  Debüütroll
Alates  / Kuni Ooper  roll  Asukoht 
 Okt 16  AttilaAttilaSlezské divadlo, OpavaDir: Šumník; Lav: Andělová-Pletichová 
 Sept 16  RigolettoSparafucileMoravské divadlo OlomoucDir: Šumník / Miloslav Oswald; Lav: Hlinková 
 Sept 16  Il barbiere di SivigliaDon BasilioMoravské divadlo OlomoucDir: M Hanák; Lav: Belcredi 
 Juuni 16  The Brandenburgers in BohemiaWolfram OlbramovičNational Moravian-Silesian Theatre, OstravaDir: Jakub Klecker / Prášil; Lav: Jiří Nekvasil 
 Märts-Juuni 16  HamletHoratioNational Moravian-Silesian Theatre, OstravaDir: Brauner; Lav: Lipus 
 Jaan-Veeb 16  RigolettoSparafucileMoravské divadlo OlomoucDir: Šumník / Miloslav Oswald; Lav: Hlinková 
 Okt 15-Jaan 16  ToscaScarpiaSlezské divadlo, OpavaDir: Bottigliero / D Binetti; Lav: Andělová-Pletichová 
 Okt 15-Veeb 16  Barbe-bleueHrabě OscarMoravské divadlo OlomoucDir: T Hanák; Lav: Václav Málek 
 Okt 15-Veeb 16  The KissOtec PalouckýMoravské divadlo OlomoucDir: T Hanák / Šumník; Lav: Dubovic 
 Okt 15-Mai 16  The Fiery AngelJohann FaustNational Moravian-Silesian Theatre, OstravaDir: Jan Kučera; Lav: Jiří Nekvasil 
 Sept-Nov 15  Prodana nevestaKecalMoravské divadlo OlomoucDir: Šumník; Lav: Tarant 
 Sept 15-Veeb 16  CarmenEscamilloMoravské divadlo OlomoucDir: Šumník; Lav: Tarant 
 Sept 15-Veeb 16  Il barbiere di SivigliaDon BasilioMoravské divadlo OlomoucDir: Miloslav Oswald / T Hanák; Lav: Belcredi 
 Sept 15-Märts 16  Andrea ChenierFlévilleNational Moravian-Silesian Theatre, OstravaDir: Zbyněk Müller / Teepen / Srubar; Lav: Ivan Krejčí 
 Sept 15-Veeb 16  TurandotTimurMoravské divadlo OlomoucDir: Šumník; Lav: Václav Málek 
 Juuni 15-Märts 16  Andrea ChenierFlévilleNational Moravian-Silesian Theatre, OstravaDir: Zbyněk Müller / Teepen; Lav: Ivan Krejčí 
 Aprill 15  Lucia di LammermoorRaimondo BidebentMoravské divadlo OlomoucDir: Miloslav Oswald; Lav: Otava 
 Veeb-Juuni 15  The Fiery AngelJohann Faust ruNational Moravian-Silesian Theatre, OstravaDir: Robert Jindra / Jan Kučera; Lav: Jiří Nekvasil 
 Veeb-Märts 15  The KissOtec PalouckýMoravské divadlo OlomoucDir: T Hanák / Šumník; Lav: Dubovic 
 Nov 14  The Cunning Little VixenJezevecND BrnoDir: N Kraft; Lav: David Kříž 
 Nov 14  The Cunning Little VixenFarářND BrnoDir: N Kraft; Lav: David Kříž 
 Okt-Nov 14  GenovevaDragoNational Moravian-Silesian Theatre, OstravaDir: Olivieri-Munroe / J Žídek; Lav: Martin Glaser 
 Okt 14  Prodana nevestaKecalMoravské divadlo OlomoucDir: Šumník; Lav: Tarant 
 Okt 14-Aprill 15  Pad ArkunaDargunNational Theatre Prague, PrahaDir: J Fiore; Lav: Jiří Heřman 
 Sept 14-Jaan 15  Les contes d'HoffmannLes quatres diablesJ K Tyl Theatre, PlzenDir: Brauner; Lav: D Benes 
 Sept 14-Aprill 15  Noc plna svetlaPetr z CraonuMoravské divadlo OlomoucDir: Šumník; Lav: Tarant 
 Sept 14-Veeb 15  CarmenEscamilloMoravské divadlo OlomoucDir: Šumník; Lav: Tarant 
 Sept 14-Aprill 15  TurandotTimurMoravské divadlo OlomoucDir: Šumník; Lav: Václav Málek 
 Sept 14-Veeb 15  FalstaffPistolaMoravské divadlo OlomoucDir: Miloslav Oswald; Lav: Hlinková 
 Sept 14-Veeb 15  PaganiniHrabě HédouvilleMoravské divadlo OlomoucDir: T Hanák; Lav: Andělová-Pletichová 
Mai-Juuni 14  TurandotTimurMoravské divadlo OlomoucDir: Šumník; Lav: Václav Málek 
Aprill-Juuni 14  Les contes d'HoffmannLes quatres diablesJ K Tyl Theatre, PlzenDir: Brauner; Lav: D Benes 
Veeb-Nov 14  GenovevaDragoNational Moravian-Silesian Theatre, OstravaDir: Olivieri-Munroe / J Žídek; Lav: Martin Glaser 
Jaan-Aprill 14  PaganiniHrabě HédouvilleMoravské divadlo OlomoucDir: T Hanák; Lav: Andělová-Pletichová 
Okt 13-Mai 14  Cert a KacaLuciferMoravské divadlo OlomoucDir: Šnajdr / Šumník; Lav: Veznik 
Okt 13  Prodana nevestaKecalMoravské divadlo OlomoucDir: Šumník; Lav: Tarant 
Okt 13-Aprill 14  ConcertNoRoleMoravské divadlo OlomoucDir: Miloslav Oswald;
Okt 13-Mai 14  FalstaffPistolaMoravské divadlo OlomoucDir: Miloslav Oswald; Lav: Hlinková 
Sept 13-Veeb 14  CarmenEscamilloMoravské divadlo OlomoucDir: Šumník; Lav: Tarant 
Sept 13-Juuni 14  Lucia di LammermoorRaimondo BidebentMoravské divadlo OlomoucDir: Miloslav Oswald; Lav: Otava 
Sept 13-Mai 14  Anna BolenaEnrico VIII itNational Moravian-Silesian Theatre, OstravaDir: O von Dohnányi / J Žídek; Lav: Ivan Krejčí 
Sept 13-Juuni 14  MacbethBanco itState Opera Banská Bystrica, Banska BystricaDir: Vach; Lav: Peter Gábor 
Juuni 13  Anna BolenaLord RochfortNational Moravian-Silesian Theatre, OstravaDir: O von Dohnányi / Srubar; Lav: Ivan Krejčí 
Jaan-Aprill 13  Romeo et JulietteLe comte CapuletNational Moravian-Silesian Theatre, OstravaDir: Brauner / J Žídek; Lav: Peter Gábor 
Dets 12-Mai 13  Lucia di LammermoorRaimondo BidebentMoravské divadlo OlomoucDir: Miloslav Oswald; Lav: Otava 
Dets 12  Prince IgorKončak ruJ K Tyl Theatre, PlzenDir: Kofroň; Lav: Tarant 
Dets 12-Aprill 13  La bohemeCollineNational Moravian-Silesian Theatre, OstravaDir: Robert Jindra / Srubar; Lav: Studený 
Okt 12-Jaan 13  ArmidaPetrNational Moravian-Silesian Theatre, OstravaDir: Robert Jindra / Srubar; Lav: Jiří Nekvasil 
Sept 12-Märts 13  TurandotTimurJ K Tyl Theatre, PlzenDir: Štrunc; Lav: Václav Málek 
Sept-Nov 12  RigolettoSparafucileJ K Tyl Theatre, PlzenDir: Parik / Brauner / Štrunc; Lav: R Róbert Alföldi 
Dets 11-Mai 12  Romeo et JulietteLe comte CapuletNational Moravian-Silesian Theatre, OstravaDir: Brauner / J Žídek; Lav: Peter Gábor 
Okt 11-Juuni 12  La bohemeCollineNational Moravian-Silesian Theatre, OstravaDir: Robert Jindra / Srubar; Lav: Studený 
Okt 11  NabuccoZaccariaMoravské divadlo OlomoucDir: Miloslav Oswald / T Hanák; Lav: Tarant 
Sept-Okt 11  L'elisir d'amoreDulcamaraMoravské divadlo Olomouc
Sept-Okt 11  La traviataIl dottor GrenvilMoravské divadlo OlomoucDir: Miloslav Oswald; Lav: Otava 
Sept-Okt 11  Prodana nevestaKecalMoravské divadlo OlomoucDir: Šumník; Lav: Tarant 
Sept-Okt 11  CarmenEscamilloMoravské divadlo OlomoucDir: Šumník; Lav: Tarant 
Sept-Okt 11  Eugene OneginKníže GreminMoravské divadlo OlomoucDir: Miloslav Oswald / Šnajdr; Lav: Hlinková 
Mai-Juuni 11  Eugene OneginKníže GreminMoravské divadlo OlomoucDir: Miloslav Oswald / Šnajdr; Lav: Hlinková 
Nov 10-Mai 11  WertherJohannNational Moravian-Silesian Theatre, OstravaDir: Robert Jindra / Srubar; Lav: Jiří Nekvasil