Günther Groissböck, bass :: Graafik 
*Avalik veebilehekülg     >Operabase Professional 
Näita juhiseid
 Artist: Sarnane

Günther Groissböck

Graafik
Repertuaar
Fotod
Biograafia
Kontakt
Esindaja kontaktinfo
 Hilbert[Gen, Maailm]
 Opera et Concert[Prantsusmaa, Monaco]

Personaalsed/mud veebilehed
 http://www.guenther-groissboeck.com

 Ooperiteatri informatsioon  Debüüt kompaniis
 Agendi/artisti informatsioon  Debüütroll
Alates  / Kuni Ooper  roll  Asukoht 
 Juuli 15  ElektraOrestMünchen(Fest)Dir: A Fisch; Lav: H Wernicke 
 Jaan 15  Guillaume TellGessler frMünchen(SO)Dir: D Ettinger; Lav: A Nunes / Johannes Hofmann 
 Dets 14-Aprill 15  LohengrinHeinrich der Vogler deBerlin(Deutsche)Dir: Runnicles; Lav: K Holten 
 Nov 14  LohengrinHeinrich der VoglerAmsterdam(NO)Dir: Marc Albrecht; Lav: Audi 
 Sept 14  RusalkaDer WassermannWien(SO)Dir: Netopil; Lav: Bechtolf 
 Aug 14  Der RosenkavalierBaron Ochs deSalzburg(Fest)Dir: Zubin Mehta; Lav: H Kupfer 
 Juuni-Juuli 14  Guillaume TellGesler itMünchen(Fest)Dir: D Ettinger; Lav: A Nunes 
 Aprill 14  LohengrinHeinrich der VoglerWien(SO)Dir: Bertrand de Billy; Lav: Homoki 
 Jaan-Veeb 14  RusalkaDer WassermannWien(SO)Dir: Belohlavek; Lav: Bechtolf 
 Nov 13  Die ZauberfloteSarastroMünchen(SO)Dir: I Bolton; Lav: August Everding / Lehberger 
 Nov 13  Die WalkureHunding deGenève(Opera)Dir: Metzmacher; Lav: D Dorn / Wanitschek 
 Sept 13  Die WalkureHundingBucuresti(Fest)Dir: Marek Janowski;
 Sept 13  Das RheingoldFasoltBucuresti(Fest)Dir: Marek Janowski;
 Aug 13  TannhauserLandgraf HermannBayreuth(Wagner)Dir: Axel Kober; Lav: S Baumgarten 
 Juuli-Aug 13  Das RheingoldFasoltBayreuth(Wagner)Dir: Kirill Petrenko; Lav: Castorf 
 Aprill-Mai 13  Die WalkureHundingAmsterdam(NO)Dir: Haenchen; Lav: Audi 
 Veeb-Juuni 13  Die WalkureHunding deParis(Opera)Dir: Philippe Jordan; Lav: Günter Krämer 
 Jaan-Juuni 13  Das RheingoldFafner deParis(Opera)Dir: Philippe Jordan; Lav: Günter Krämer 
 Dets 12-Jaan 13  RusalkaVodnikBarcelona(Liceu)Dir: Andrew Davis; Lav: Herheim 
 Nov 12  RusalkaDer Wassermann csMünchen(SO)Dir: Tatarnikov; Lav: Kušej 
 Sept-Okt 12  Boris GodunovBoris GodunovMadrid(Real)Dir: Haenchen; Lav: J Simons 
Juuli-Aug 12  TannhauserLandgraf HermannBayreuth(Wagner)Dir: Hengelbrock; Lav: S Baumgarten 
Juuli 12  RequiemNoRoleOrangeDir: Myung Whun Chung;
Juuni 12  LohengrinHeinrich der Vogler deTokyo(NNT)Dir: Schneider.cond; Lav: von Stegmann 
Märts-Aprill 12  MacbethBancoNew York(Met)Dir: Noseda; Lav: Adrian Noble 
Veeb 12  Das Buch mit sieben SiegelnbassoRoma(S.Cecilia)Dir: L Hager;
Dets 11-Jaan 12  Die ZauberfloteSarastroChicago(Opera) Dir: Andrew Davis; Lav: August Everding / Lata 
Okt-Dets 11  Die ZauberfloteSarastroWien(SO)Dir: Adam Fischer; Lav: Marco Arturo Marelli 
Juuli-Aug 11  TannhauserLandgraf HerrmannBayreuth(Wagner)Dir: Hengelbrock / P Tilling; Lav: S Baumgarten 
Märts-Aprill 11  Die ZauberfloteSarastro deMilano(Scala)Dir: R Böer; Lav: Kentridge 
Jaan-Nov 11  Eugene OneginGreminValencia(Artes)Dir: Wellber; Lav: Trelinski 
Okt 10-Juuni 11  RusalkaDer Wassermann csMünchen(SO)Dir: Hanus; Lav: Kušej 
Okt 10-Veeb 11  La bohemeCollineNew York(Met) Dir: Rizzi-Brignoli; Lav: Zeffirelli 
Sept 10-Juuni 11  Die ZauberfloteSarastroWien(SO)Dir: I Bolton; Lav: Marco Arturo Marelli 
Juuli 10  LohengrinHeinrich der VoglerMünchen(Fest)Dir: Nagano; Lav: Richard Jones 
Mai-Juuni 10  Die WalkureHunding deParis(Opera)Dir: Philippe Jordan; Lav: Günter Krämer 
Märts 10  Das RheingoldFafner deParis(Opera)Dir: Philippe Jordan; Lav: Günter Krämer 
Dets 09  Die ZauberfloteSarastroMünchen(SO)Dir: A Fisch; Lav: August Everding 
Okt-Nov 09  LohengrinKing Henry the FowlerHouston(HGO)Dir: Patrick Summers; Lav: Daniel Slater 
Juuli 09  Symphony 9bassoSienaDir: Pappano;
Juuni 09  La cenerentolaAlidoro itTokyo(NNT)Dir: Syrus; Lav: J Ponnelle / Grischa Asagaroff / Gregory A Fortner 
Aprill-Mai 09  Der fliegende HollanderDaland deAtlantaDir: A Fagen; Lav: Zvulun 
Märts-Aprill 09  TannhauserLandgrave HermannMadrid(Real)Dir: López-Cobos; Lav: I Judge 
Jaan 09  Die ZauberfloteSarastro deLos Angeles(Opera)Dir: J Conlon; Lav: Peter Hall / Stanley M Garner 
Okt-Nov 08  Eugene OneginFürst Gremin, Saretzki ruMünchen(SO)Dir: Nagano; Lav: Warlikowski 
Sept 08-Märts 09  Die ZauberfloteSarastroKölnDir: Markus Stenz / E Delamboye; Lav: Peer Boysen