Katerina Jalovcová, metsosopran :: Graafik 
*Avalik veebilehekülg     >Operabase Professional 
Näita juhiseid
 Artist: Sarnane

Katerina Jalovcová

Graafik
Repertuaar
Fotod
Biograafia
Kontakt
Esindaja kontaktinfo
 ML production[Gen, Maailm]


Personaalsed/mud veebilehed
 Parandus- või täiendusettepanek

 Ooperiteatri informatsioon  Debüüt kompaniis
 Agendi/artisti informatsioon  Debüütroll
Alates  / Kuni Ooper  roll  Asukoht 
 Juuni 14  The Cunning Little VixenFox csLitomyslDir: Zbyněk Müller; Lav: Havelka 
 Aprill-Mai 14  Der DamonAndělLiberecDir: Martin Doubravský; Lav: Otava 
 Märts-Juuni 14  La clemenza di TitoAnnio itBratislavaDir: F Haider; Lav: Jiří Nekvasil 
 Veeb 14  GlorianaCountess of Essex csPraha(Narodni)Dir: Zbyněk Müller / Chalupecký; Lav: Jiří Heřman 
 Jaan-Mai 14  JenufaShepherdess csPraha(Narodni)Dir: Lenárd; Lav: Jiří Nekvasil 
 Nov-Dets 13  Don QuichotteDulcinéeLiberecDir: Martin Doubravský; Lav: Keprtová 
 Okt 13-Mai 14  RusalkaTurnspit csPraha(Narodni)Dir: J Kyzlink / Zbyněk Müller; Lav: Jiří Heřman 
 Okt 13-Mai 14  RusalkaJežibabaLiberecDir: Babický; Lav: Josef Průdek 
 Sept 13-Mai 14  LibuseRadmila csPraha(Narodni)Dir: Netopil / Chalupecký; Lav: Petr Novotný 
 Sept 13-Aprill 14  TajemstviPanna RózaPlzenDir: Štrunc; Lav: Dominik Beneš 
 Sept 13-Mai 14  Anna BolenaGiovanna Seymour itOstravaDir: Oliver von Dohnányi / J Žídek; Lav: Ivan Krejčí 
 Sept 13-Mai 14  The Devil and KateKate csPraha(Narodni)Dir: Chalupecký; Lav: Marián Chudovský 
 Sept 13-Mai 14  CarmenCarmen frPraha(Narodni)Dir: Robert Jindra / Zbyněk Müller; Lav: Jozef Bednárik 
 Sept 13-Juuni 14  Die Zauberflote3. Dame csPraha(Estates)Dir: Chalupecký / Švec; Lav: Radok 
 Aug 13-Mai 14  Le nozze di FigaroCherubinoPraha(Estates)Dir: Netopil / Chalupecký / Robert Jindra; Lav: Josef Průdek 
 Juuni 13  Anna BolenaGiovanna SeymourOstravaDir: Oliver von Dohnányi / Jan Šrubař; Lav: Ivan Krejčí 
 Mai 13  La forza del destinoPreziosillaLiberecDir: Martin Doubravský; Lav: Pilař 
 Jaan-Mai 13  JenufaShepherdess csPraha(Narodni)Dir: Lenárd; Lav: Jiří Nekvasil 
 Dets 12  Prince IgorKončakovna ruPlzenDir: Petr Kofroň; Lav: Michael Tarant 
 Nov 12-Mai 13  Don QuichotteDulcinéeLiberecDir: Martin Doubravský; Lav: Keprtová 
 Nov 12-Juuni 13  The Devil and KateKate csPraha(Narodni)Dir: Chalupecký; Lav: Marián Chudovský 
 Okt 12  Der DamonNoRoleLiberecDir: Martin Doubravský; Lav: Otava 
 Okt 12-Mai 13  LibuseRadmilaPraha(Narodni)Dir: Netopil / Chalupecký; Lav: Petr Novotný 
 Okt 12-Mai 13  TajemstviPanna RózaPlzenDir: Štrunc; Lav: Dominik Beneš 
 Okt 12  Kat'a KabanovaVarvara csPraha(Narodni)Dir: Netopil / Robert Jindra; Lav: Robert Wilson / Jean Yves Courregelongue 
 Sept 12-Juuni 13  Pelleas et MelisandeMélisandePraha(Narodni)Dir: Tingaud / Švec; Lav: Rocc 
 Sept 12-Mai 13  CarmenCarmen frPraha(Narodni)Dir: Robert Jindra / Zbyněk Müller; Lav: Jozef Bednárik 
 Sept 12-Juuni 13  RusalkaTurnspit csPraha(Narodni)Dir: Hrusa / Zbyněk Müller / J Kyzlink; Lav: Jiří Heřman 
 Sept 12-Juuni 13  Le nozze di FigaroCherubinoPraha(Estates)Dir: Netopil / Chalupecký / Robert Jindra; Lav: Josef Průdek 
 Sept 12-Mai 13  Les contes d'HoffmannNicklaussePraha(Narodni)Dir: Zbyněk Müller; Lav: Havelka 
 Sept 12-Mai 13  Les contes d'HoffmannLa MusePraha(Narodni)Dir: Zbyněk Müller; Lav: Havelka 
 Aug 12-Juuni 13  Die Zauberflote3. DamePraha(Estates)Dir: Chalupecký / Švec; Lav: Radok 
Aprill-Juuni 12  Kat'a KabanovaVarvaraPraha(Narodni)Dir: Robert Jindra; Lav: Robert Wilson 
Aprill-Mai 12  ParsifalMagic girlsPraha(Narodni)Dir: J Fiore; Lav: Jiří Heřman 
Märts-Mai 12  GlorianaCountess of EssexPraha(Narodni)Dir: Zbyněk Müller / Robert Jindra; Lav: Jiří Heřman 
Nov 11-Märts 12  Les contes d'HoffmannNicklaussePraha(Narodni)Dir: Zbyněk Müller; Lav: Havelka 
Nov 11-Märts 12  Les contes d'HoffmannLa MusePraha(Narodni)Dir: Zbyněk Müller; Lav: Havelka 
Okt 11-Mai 12  LibuseRadmilaPraha(Narodni)Dir: Netopil; Lav: Petr Novotný 
Okt 11-Mai 12  Le nozze di FigaroCherubinoPraha(Estates)Dir: Chalupecký / Netopil; Lav: Josef Průdek 
Sept 11-Mai 12  Die Zauberflote3. Dame  Praha(Estates)Dir: Švec / Chalupecký; Lav: Radok 
Sept 11-Juuni 12  RusalkaTurnspit csPraha(Narodni)Dir: Zbyněk Müller; Lav: Jiří Heřman 
Sept 11-Mai 12  CarmenCarmen   frPraha(Narodni)Dir: Zbyněk Müller / Robert Jindra; Lav: Jozef Bednárik 
Sept-Nov 11  The Devil and KateKatePraha(Narodni)Dir: Chalupecký; Lav: Marián Chudovský 
Sept 11  Les contes d'HoffmannThe Muse, NicklausePafosDir: Zbynĕk Müller; Lav: Havelka 
Märts-Mai 11  ParsifalFlowergirlPraha(Narodni)Dir: J Fiore; Lav: Jiří Heřman 
Okt 10-Mai 11  LibuseRadmila csPraha(Narodni)Dir: Oliver von Dohnányi; Lav: Petr Novotný 
Okt 10-Juuni 11  Kat'a KabanovaVarvaraPraha(Narodni)Dir: Netopil; Lav: Robert Wilson 
Sept 10-Veeb 11  The Devil and KateKate csPraha(Narodni)Dir: Chalupecký; Lav: Marián Chudovský 
Sept 10-Juuni 11  RusalkaTurnspit csPraha(Narodni)Dir: Hrusa / Zbyněk Müller; Lav: Jiří Heřman 
Sept 10-Juuni 11  Le nozze di FigaroCherubino itPraha(Estates)Dir: Netopil / Chalupecký / Robert Jindra; Lav: Josef Průdek 
Sept 10-Mai 11  Les contes d'HoffmannNicklaussePraha(Narodni)Dir: Swierczewski / Zbyněk Müller; Lav: Havelka 
Sept 10-Mai 11  Les contes d'HoffmannLa MusePraha(Narodni)Dir: Swierczewski / Zbyněk Müller; Lav: Havelka 
Juuni-Juuli 10  Kat'a KabanovaVarvaraPraha(Narodni)Dir: Netopil; Lav: Robert Wilson 
Märts-Mai 10  Les contes d'HoffmannNicklaussePraha(Narodni)Dir: Swierczewski / Zbyněk Müller; Lav: Havelka 
Märts-Mai 10  Les contes d'HoffmannLa MusePraha(Narodni)Dir: Swierczewski / Zbyněk Müller; Lav: Havelka 
Veeb 10  La clemenza di TitoAnnioPraha(Estates)Dir: Chalupecký / Marko Ivanović; Lav: Ursel Herrmann / Karl-Ernst Herrmann 
Dets 09  Il trovatoreAzucenaBolzanoDir: Allemandi; Lav: Manoli 
Nov-Dets 09  FalstaffMeg Page itPraha(Narodni)Dir: Feranec / Robert Jindra; Lav: Huba 
Nov 09  SalomeSlave girlPraha(Narodni)Dir: Netopil;
Nov 09  SalomePage des HerodiasPraha(Narodni)Dir: Netopil;
Okt 09-Mai 10  LibuseRadmila csPraha(Narodni)Dir: Oliver von Dohnányi; Lav: Petr Novotný 
Okt 09  Il trovatoreAzucenaPiacenza(TM)Dir: Allemandi; Lav: Manoli 
Okt 09-Veeb 10  Eugene OneginOlga ruPraha(Narodni)Dir: J Fiore; Lav: A Serban 
Okt 09-Juuni 10  The Devil and KateKate csPraha(Narodni)Dir: Chalupecký; Lav: Marián Chudovský 
Sept 09-Mai 10  RusalkaTurnspit csPraha(Narodni)Dir: Hrusa / Zbyněk Müller; Lav: Jiří Heřman 
Sept 09-Juuni 10  Le nozze di FigaroCherubino itPraha(Estates)Dir: Feranec / Chalupecký / Zbyněk Müller; Lav: Josef Průdek 
Mai-Juuni 09  RusalkaTurnspitPraha(Narodni)Dir: Hrusa; Lav: Jiří Heřman 
Aprill-Mai 09  TajemstviRózaPraha(Narodni)Dir: Zbyněk Müller; Lav: Jiří Nekvasil 
Märts-Mai 09  Der RosenkavalierAnninaGraz(Buehnen)Dir: Johannes Fritzsch; Lav: Marco Arturo Marelli 
Märts-Mai 09  Eugene OneginOlgaPraha(Narodni)Dir: J Fiore; Lav: A Serban 
Veeb-Aprill 09  La clemenza di TitoAnnioPraha(Estates)Dir: Marko Ivanović; Lav: Ursel Herrmann / Karl-Ernst Herrmann 
Jaan-Juuni 09  NabuccoFenena itGraz(Buehnen)Dir: Johannes Fritzsch; Lav: Koßdorff / C Lutz 
Nov 08-Veeb 09  The Devil and KateKatePraha(Narodni)Dir: Chalupecký; Lav: Marián Chudovský 
Okt 08-Juuni 09  JenufaAuntPraha(Narodni)Dir: Lenárd; Lav: Jiří Nekvasil 
Okt 08-Mai 09  LibuseRadmilaPraha(Narodni)Dir: Oliver von Dohnányi; Lav: Petr Novotný 
Sept 08-Juuni 09  Le nozze di FigaroCherubinoPraha(Estates)Dir: Chalupecký / Netopil; Lav: Josef Průdek