Magne Fremmerlid, bass :: Graafik 
*Avalik veebilehekülg     >Operabase Professional 
Näita juhiseid
 Artist: Sarnane

Magne Fremmerlid

Graafik
Repertuaar
Fotod
Biograafia
Kontakt
Esindaja kontaktinfo
 Artefact[Maailm(ne)]


Personaalsed/mud veebilehed
 Parandus- või täiendusettepanek

 Ooperiteatri informatsioon  Debüüt kompaniis
 Agendi/artisti informatsioon  Debüütroll
Alates  / Kuni Ooper  roll  Asukoht 
 Märts-Aprill 15  LohengrinHeinrich der VoglerOslo(DNO)Dir: J Fiore; Lav: Arnarsson 
 Okt 14  Les contes d'HoffmannCrespel/LutherOslo(DNO)Dir: Blunier; Lav: Bieito 
 Sept-Okt 14  Lady Macbeth of MtsenskBoris Timfeyevich IsmailovOslo(DNO)Dir: Caetani; Lav: Tandberg 
 Mai-Juuni 14  Der fliegende HollanderDalandOslo(DNO)Dir: J Fiore; Lav: Homoki 
 Märts-Mai 14  Don GiovanniIl CommendatoreOslo(DNO)Dir: Patrik Ringborg; Lav: Strassberger 
 Dets 13  Les contes d'HoffmannCrespel/Luther frOslo(DNO)Dir: Blunier; Lav: Bieito 
 Okt-Nov 13  Madama ButterflyLo zio BonzoOslo(DNO)Dir: Pier Giorgio Morandi; Lav: S Langridge 
 Sept 13  CarmenEscamilloKristiansandDir: Szilvay; Lav: Lisa Kent 
 Juuni 13  NabuccoZaccariaHaldenDir: Terje Boye Hansen; Lav: Michael McCarthy 
 Märts-Juuni 13  ParsifalGurnemanzEssenDir: Soltesz; Lav: Schloemer 
 Jaan 13  The Rape of LucretiaCollatinus enOslo(DNO)Dir: Magnus Loddgard; Lav: Strassberger 
 Okt 12  I Capuleti e i MontecchiCapellio itOslo(DNO)Dir: Maurizio Benini; Lav: Arnaud Bernard 
 Sept-Nov 12  Madama ButterflyLo zio Bonzo itOslo(DNO)Dir: J Fiore / Caetani; Lav: S Langridge 
Mai-Juuni 12  Il ritorno d'Ulisse in patriaTempo/Nettuno itOslo(DNO)Dir: A de Marchi; Lav: Tandberg 
Märts 12  Tristan und IsoldeKing Mark deOslo(DNO)Dir: J Fiore; Lav: Daniel Slater 
Dets 11-Jaan 12  MacbethBanco itOslo(DNO)Dir: J Fiore; Lav: Winge 
Sept 11  Die ZauberfloteSarastroOslo(DNO)Dir: Piehlmayer; Lav: Paul Curran 
Märts-Juuni 11  RigolettoSparafucile itOslo(DNO)Dir: Allemandi; Lav: Radok / Hilde Andersen 
Veeb-Märts 11  LuluAn Animal Tamer/ RodrigoOslo(DNO)Dir: J Fiore; Lav: Herheim 
Okt-Dets 10  LuluEn dyretæmmer/Teaterdirektør/En atletKøbenhavn(KGL)Dir: M Boder; Lav: Herheim 
Juuli-Aug 10  Die ZauberfloteSarastroTrondheim(SMT)Dir: Trøen; Lav: Rørvik 
Mai-Juuni 10  Around the World in Eighty DaysStuart noOslo(DNO)Dir: C Eggen; Lav: Winge / Tristana 
Märts 10  TannhauserHermann deOslo(DNO)Dir: Christian Badea; Lav: Herheim 
Nov-Dets 09  La fanciulla del WestAshby itOslo(DNO)Dir: Colaneri; Lav: Carsen 
Sept 09  RusalkaVodník csOslo(DNO)Dir: Eivind Gullberg Jensen; Lav: Paul Curran 
Veeb 09  Unge HamsunHans Martin NeeraasKristiansundDir: K Seim; Lav: Forthun 
Veeb 09  Un ballo in mascheraKaptein AnckarstrømKristiansundDir: K Seim; Lav: Ann-Margret Pettersson 
Okt-Nov 08  La clemenza di TitoPublio itOslo(DNO)Dir: Alessandrini; Lav: Konwitschny 
Sept-Okt 08  Don CarlosUn frateOslo(DNO)Dir: Guidarini; Lav: Hytner