Maria Grazia Schiavo, sopran :: Graafik 
*Avalik veebilehekülg     >Operabase Professional 
Näita juhiseid
 Artist: Sarnane

Maria Grazia Schiavo

Graafik
Repertuaar
Fotod
Biograafia
Biograafia
Kontakt
Esindaja kontaktinfo
 Allegorica[Gen, Maailm]

Personaalsed/mud veebilehed
 http://www.mariagraziaschiavo.it/
 Ooperiteatri informatsioon  Debüüt kompaniis
 Agendi/artisti informatsioon  Debüütroll
Alates  / Kuni Ooper  roll  Asukoht 
 Nov 15  La traviataVioletta ValéryNapoliDir: R Palumbo / Maurizio Agostini; Lav: Ferzan Ozpetek 
 Okt 15  Die ZauberflotePaminaPalermoDir: G Ferro; Lav: Roberto Andò 
 Juuni 15  L'elisir d'amoreAdinaLiègeDir: Bruno Campanella; Lav: di Pralafera 
 Mai 15  Die ZauberfloteNoRoleBolognaDir: M Mariotti; Lav: Luigi De Angelis 
 Märts-Aprill 15  Lucia di LammermoorLuciaRoma(Opera)Dir: R Abbado; Lav: Luca Ronconi 
 Veeb 15  Die Entfuhrung aus dem SerailKonstanzeMetzDir: K Zehnder; Lav: J Lauwers 
 Dets 14  Lucia di LammermoorLuciaVerona(Teatro)Dir: F Carminati; Lav: G Ferro 
 Sept 14  La Fille du regimentMariePalermoDir: Pionnier; Lav: Crivelli 
 Aug 14  Erminia, Tancredi, Polidoro e PastoreErminiaDubrovnikDir: Di Lisa;
 Juuli 14  ConcertSopranSalzburg(Fest)Dir: Rousset;
 Juuli 14  Don GiovanniDonna AnnaTorino(Regio)Dir: D Callegari; Lav: Borrelli 
 Jaan 14  Die ZauberflotePaminaTorino(Regio)Dir: Arming; Lav: Roberto Andò 
 Nov 13  ConcertSopranoLausanneDir: A Florio;
 Okt-Nov 13  Die Entfuhrung aus dem SerailKonstanzeLiègeDir: Rousset; Lav: A Arias 
Märts 13  Il marito disperatoGismondaHong Kong(Fest)Dir: Rousset;
Veeb 13  Don GiovanniDonna AnnaTorino(Regio)Dir: Hogwood; Lav: Placido 
Okt 12  L'Enfant et les sortilegesLe Feu/La Princesse/Le RossignolPalermoDir: Y Abel; Lav: Cannito 
Okt 12-Mai 13  Lucia di LammermoorLuciaSkopjeDir: Balaburski; Lav: L Pugliese 
Juuli 12  ArtaserseMandaneMartina FrancaDir: Rovaris; Lav: Lavia 
Juuni-Juuli 12  Le nozze di FigaroSusannaCagliariDir: Soudant; Lav: Jonathan Miller 
Mai 12  RinaldoAlmirenaFerraraDir: Dantone; Lav: Pier Luigi Pizzi 
Aprill 12  RinaldoAlmirenaReggio EmiliaDir: Dantone; Lav: Pier Luigi Pizzi 
Aprill 12  RinaldoAlmirenaRavenna(Comunale)Dir: Dantone; Lav: Pier Luigi Pizzi 
Veeb 12  GiustinoArianna itParis(CE)Dir: Molardi;
Dets 11  Il marito disperatoGismondaNapoliDir: Rousset; Lav: Paolo Rossi 
Sept 11  Giulio Cesare in EgittoCleopatraBremen(Fest)Dir: Dantone;
Juuli 11  La Semiramide riconosciutaTamiriBeauneDir: Stefano Montanari;
Juuni-Juuli 11  Lucia di LammermoorLuciaTorino(Regio)Dir: Bruno Campanella; Lav: Vick 
Mai 11  PartenopeRosmiraMurcia(Villegas)Dir: A Florio; Lav: Tambascio 
Aprill 11  FarnaceBereniceParis(CE)Dir: Molardi;
Aprill 11  FarnaceBereniceParis(CE)Dir: Molardi;
Aprill 11  ConcertSopranoRoma(Opera)Dir: López-Cobos;
Aprill 11  Die Entfuhrung aus dem SerailKonstanze deRoma(Opera)Dir: G Ferro; Lav: Vick 
Märts 11  Giulio Cesare in EgittoCleopatraRavenna(Comunale)Dir: Dantone; Lav: Pizzech 
Märts 11  Giulio Cesare in EgittoCleopatraFerraraDir: Dantone; Lav: Pizzech 
Jaan 11  L'olimpiadeAristeaNapoliDir: Rovaris; Lav: R De Simone 
Juuli 10  Orfeo ed EuridiceEuridiceGraz(Styriarte)Dir: J Savall;
Mai 10  Betulia liberataAmital itSalzburg(Pfingsten)Dir: R Muti; Lav: M Gandini 
Veeb 10  FarnaceBerenice itWien(Theater)Dir: Molardi;
Veeb 10  PartenopeNoRoleSevilla(Maestranza)Dir: A Florio; Lav: Tambascio 
Nov 09  Le disgrazie d'amoreVenerePisaDir: Ipata; Lav: Medcalf 
Okt 09  RinaldoAlmirena itParis(CE)Dir: Dantone;
Aug 09  PartenopeRosmiraSantander(Fest)Dir: A Florio; Lav: Tambascio 
Juuli 09  RinaldoAlmirenaBeauneDir: Dantone;
Juuli 09  DemofoonteDirceaRavenna(Fest)Dir: R Muti; Lav: Lievi 
Mai-Juuni 09  DemofoonteDircea itSalzburg(Pfingsten)Dir: R Muti; Lav: Lievi 
Okt 08  TolomeoNoRoleBilbao(Arriaga)Dir: Carlos Aragón; Lav: Carreres 
Sept 08  AriodanteDalinda itWien(Theater)Dir: Rousset; Lav: Hemleb 
Juuli 08  Adriano in SiriaSabinaBeauneDir: Dantone;
Juuli 08  L'Ottavia restituita al tronoPoppeaBeauneDir: A Florio;
Mai 08  L'orfeoEuridice, Proserpina, La MúsicaMadrid(Real)Dir: William Christie; Lav: Pier Luigi Pizzi 
Märts 08  BajazetIdaspeMadrid(Real)Dir: F Biondi;
Märts 08  BajazetIdaspeParis(Pleyel)Dir: F Biondi;
Veeb 08  AlidoroFaustinaReggio EmiliaDir: A Florio; Lav: Arturo Cirillo 
Okt 07  BajazetIdaspeVenezia(Fenice)Dir: F Biondi;
Aug 07  L'Ottavia restituita al tronoPoppeaSan SebastianDir: A Florio; Lav: Francisco López 
Märts-Aprill 07  La Vergine dei doloriSan GiovanniBruxelles(Monnaie)Dir: Alessandrini; Lav: von Wantoch Relowski 
Dets 06  Don GiovanniZerlinaValencia(Artes)Dir: Maazel; Lav: Jonathan Miller 
Sept 06  Le nozze di DorinaDorinaBayreuth(Barock)Dir: Azzolini; Lav: Horstkotte 
Sept 06  La DidoneVenereVenezia(Fenice)Dir: F Biondi;
Juuli 06  BajazetIdaspeMontpellier(Fest)Dir: F Biondi; Lav: Davide Livermore 
Juuli 06  Betulia liberataAmitalBeauneDir: A Florio;
Juuli 05  PartenopePartenopeBeauneDir: A Florio;
Juuni 05  ConcertNoRoleLudwigsburgDir: A Florio;
Juuli 04  PartenopeRosmiraBeauneDir: A Florio;
Aug 03  StatiraFloralbaBeauneDir: A Florio;