Markus Petsch, tenor :: Graafik 
*Avalik veebilehekülg     >Operabase Professional 
Näita juhiseid
 Artist: Sarnane

Markus Petsch

Graafik
Repertuaar
Fotod
Biograafia
Kontakt
Esindaja kontaktinfo
 Agentur Wrage[Maailm]
 Alexander Vassiliev[var(ne)]

Personaalsed/mud veebilehed
 http://www.markuspetsch.com

 Ooperiteatri informatsioon  Debüüt kompaniis
 Agendi/artisti informatsioon  Debüütroll
Alates  / Kuni Ooper  roll  Asukoht 
 Aprill 14  Prince IgorJeroschka ruHamburg(SO)Dir: Arming; Lav: Pountney 
 Aprill 14  Salome1. Jude deHamburg(SO)Dir: Sebastian Weigle; Lav: Willy Decker 
 Okt-Nov 13  Der Ring an 1 AbendSiegmund/SiegfriedErfurt(Theater)Dir: Samuel Bächli; Lav: Christian Georg Fuchs 
 Aprill-Mai 13  Die Meistersinger von NurnbergKunz VogelgesangHamburg(SO)Dir: Simone Young; Lav: Konwitschny 
 Veeb-Mai 13  Der Ring an 1 AbendSiegmund/Siegfried deErfurt(Theater)Dir: Samuel Bächli; Lav: Christian Georg Fuchs 
 Okt-Dets 12  CharodeykaPrinz Jurij ruErfurt(Theater)Dir: J Pell; Lav: Gürbaca 
 Sept-Okt 12  Prince IgorEroschka ruHamburg(SO)Dir: Simone Young; Lav: Pountney 
Juuni 12  CharodeykaPrinz Jurij ruErfurt(Theater)Dir: J Pell; Lav: Gürbaca 
Märts-Juuni 12  AlcesteAdmetos itLeipzigDir: Bramall; Lav: Konwitschny 
Märts 12  ConcertTenorWürzburgDir: Klajner;
Nov 11  Salome1. Jude deHamburg(SO)Dir: Simone Young; Lav: Willy Decker 
Nov 11  BlissJohnny enHamburg(SO)Dir: Soddy; Lav: Ramin Gray 
Okt 11-Mai 12  Orphee aux enfersAristée/PlutoErfurt(Theater)Dir: J Pell; Lav: Bernd Mottl 
Juuni 11  LuluAlwaErfurt(Theater)Dir: Gugerbauer; Lav: Saskia Kuhlmann 
Aprill-Juuni 11  SalomeNarrabothErfurt(Theater)Dir: Gugerbauer; Lav: C Küppers / B Warnecke 
Märts-Aprill 11  Robin HoodRobin HoodErfurt(Theater)Dir: J Pell; Lav: Jürgen Weber 
Jaan-Juuni 11  Idomeneo re di CretaIdomeneo itErfurt(Theater)Dir: Samuel Bächli; Lav: Bialdyga 
Sept-Okt 10  BlissJohnny enHamburg(SO)Dir: Simone Young; Lav: Ramin Gray 
Aug 10  Prodana nevestaHansJennersdorfDir: Bibl; Lav: Herzl 
Märts 10  SalomeJuden deHamburg(SO)Dir: Simone Young;
Märts-Juuni 10  Barbe-bleueRitter BlaubartDresden(Operette)Dir: Garbosnik; Lav: P Kube 
Nov 09-Mai 10  Orphee aux enfersPluto deHagenDir: Bernhard Steiner; Lav: Weber-Schallauer 
Dets 08  Die CsardasfurstinEdwinRostockDir: Seiffarth / U Theimer; Lav: Steffen Piontek 
Dets 08-Juuni 09  Die Meistersinger von NurnbergKunz VogelsangHamburg(SO)Dir: Schønwandt; Lav: Konwitschny 
Dets 08-Mai 09  Barbe-bleueRitter BlaubartDresden(Operette)Dir: Garbosnik; Lav: P Kube 
Nov 08-Mai 09  Die lustige WitweGraf DaniloHagenDir: Bernhard Steiner; Lav: Weber-Schallauer 
Sept 08-Juuni 09  Die FledermausGabriel von EisensteinDresden(Operette)Dir: E Theis; Lav: P Kube 
Sept 08-Märts 09  CarmenDon José deRostockDir: Christian Hammer; Lav: J Norris