Matti Salminen, bass :: Graafik 
*Avalik veebilehekülg     >Operabase Professional 
Näita juhiseid
 Artist: Sarnane

Matti Salminen

Graafik
Repertuaar
Fotod
Biograafia
Kontakt
Esindaja kontaktinfo
 Allegro[Maailm(ne)]
 Lore-M Schulz[Maailm(ne)]
 Opera et Concert[Prantsusmaa, Monaco]
 Stage Door[var(ne)]
 Boris Orlob[var]
 Hilbert[var]


Personaalsed/mud veebilehed
 Parandus- või täiendusettepanek

 Ooperiteatri informatsioon  Debüüt kompaniis
 Agendi/artisti informatsioon  Debüütroll
Alates  / Kuni Ooper  roll  Asukoht 
 Veeb-Märts 15  AidaNoRole itMilano(Scala)Dir: Maazel; Lav: Peter Stein 
 Jaan-Veeb 15  Tristan und IsoldeKönig Marke deZurich(Oper)Dir: Bělohlávek; Lav: C Guth 
 Sept-Okt 14  Boris GodunovBoris Godunov ruHelsinki(Opera)Dir: Güttler; Lav: Friedrich Meyer-Oertel 
 Märts 14  Der fliegende HollanderDaland deZurich(Oper)Dir: Trinks; Lav: Homoki 
 Dets 13  FidelioRoccoWien(SO)Dir: Welser-Möst; Lav: Otto Schenk 
 Aug 13  Don CarlosFilippo II itSalzburg(Fest)Dir: Pappano; Lav: Peter Stein 
 Juuni 13  RequiembasseParis(CE)Dir: D Gatti;
 Mai-Juuni 13  Tristan und IsoldeKuningas Marke deHelsinki(Opera)Dir: Pinchas Steinberg; Lav: E Linton 
 Märts-Aprill 13  ParsifalGurnemanzKölnDir: Markus Stenz; Lav: Padrissa / La Fura dels Baus 
 Märts-Aprill 13  Das RheingoldFasoltBerlin(UDL)Dir: Barenboim; Lav: Cassiers 
 Dets 12-Juuli 13  Der fliegende HollanderDaland deZurich(Oper)Dir: Altinoglu; Lav: Homoki 
 Okt 12  FidelioRocco deParis(CE)Dir: Eivind Gullberg Jensen;
 Okt 12-Jaan 13  Don CarlosFilippo II itDresden(SSO)Dir: Pier Giorgio Morandi; Lav: E Gramss 
 Sept-Okt 12  FidelioRocco deMünchen(SO)Dir: Eivind Gullberg Jensen; Lav: Bieito 
 Aug 12  Tristan und IsoldeMarke deHelsinki(Fest)Dir: Esa-Pekka Salonen; Lav: Sellars 
Juuli 12  Der fliegende HollanderDaland deSavonlinnaLav: I Bäckman 
Märts-Aprill 12  Don CarlosFillippo II itZurich(Oper)Dir: Zubin Mehta; Lav: Bechtolf 
Jaan-Veeb 12  Die Meistersinger von NurnbergVeit Pogner deZurich(Oper)Dir: D Gatti; Lav: H Kupfer 
Okt-Nov 11  Boris GodunovBoris Godunov ruHelsinki(Opera)Lav: Friedrich Meyer-Oertel 
Okt 11  ParsifalGurnemanz deZurich(Oper)Dir: D Gatti; Lav: C Guth 
Sept 11  GotterdammerungHagen deBerlin(Deutsche)Dir: Runnicles; Lav: Götz Friedrich 
Sept 11  GotterdammerungHagen deHelsinki(Opera)Dir: Segerstam; Lav: Götz Friedrich 
Juuni-Juuli 11  ParsifalGurnemanz deZurich(Oper)Dir: D Gatti; Lav: C Guth 
Mai 11  Der FreischutzUn ermitàBarcelona(Liceu)Dir: M Boder / R Reimer; Lav: Konwitschny 
Aprill 11  ParsifalGurnemanz deHelsinki(Opera)Lav: H Kupfer 
Jaan-Märts 11  Robin HoodSheriff fiHelsinki(Opera)Dir: M Franck;
Nov 10  KhovanshchinaFürst Iwan Chowanskij ruHamburg(SO)Dir: Simone Young; Lav: H Kupfer 
Okt 10  Tristan und IsoldeKönig MarkeZurich(Oper)Dir: Haitink; Lav: C Guth 
Sept-Okt 10  Der fliegende HollanderDalandParis(Opera)Dir: Schneider.cond; Lav: Willy Decker 
Juuni-Juuli 10  Der FreischutzKaspar deZurich(Oper)Dir: Schneider.cond; Lav: Berghaus / Gudrun Hartmann 
Juuni 10  GotterdammerungHagenKölnDir: Markus Stenz; Lav: Carsen 
Mai-Juuni 10  Boris GodunovBoris Godunov ruZurich(Oper)Dir: Fedoseyev; Lav: Klaus Michael Grüber 
Aprill-Mai 10  GotterdammerungHagen deBerlin(Deutsche)Dir: Runnicles; Lav: Götz Friedrich 
Aprill-Juuli 10  Die Meistersinger von NurnbergVeit Pogner deZurich(Oper)Dir: Philippe Jordan; Lav: Lehnhoff 
Aprill 10  KhovanshchinaFürst Iwan ChowanskijHamburg(SO)Dir: Simone Young; Lav: H Kupfer 
Aprill-Juuni 10  ParsifalGurnemanzWien(SO)Dir: Schneider.cond / Welser-Möst; Lav: Mielitz 
Märts-Aprill 10  Don CarlosFilippo II itKölnDir: Caetani; Lav: Torsten Fischer 
Jaan 10  TannhauserHermannMünchen(SO)Dir: Nagano; Lav: D Alden 
Jaan 10  Don CarlosFilippo II itMünchen(SO)Dir: Marco Armiliato; Lav: Jürgen Rose 
Nov 09-Märts 10  GotterdammerungHagenWien(SO)Dir: Welser-Möst; Lav: Bechtolf 
Sept-Okt 09  Tristan und IsoldeKing MarkeLondon(RO)Dir: Pappano; Lav: Loy 
Sept 09-Mai 10  Eugene OneginFürst Gremin ruZurich(Oper)Dir: Fedoseyev; Lav: Grischa Asagaroff 
Juuni 09  SiegfriedFafnerValencia(Artes)Dir: Zubin Mehta; Lav: Padrissa / La Fura dels Baus 
Juuni 09  Die WalkureHundingValencia(Artes)Dir: Zubin Mehta; Lav: Padrissa / La Fura dels Baus 
Juuni 09  Das RheingoldFasoltValencia(Artes)Dir: Zubin Mehta; Lav: Padrissa 
Mai-Juuni 09  GotterdammerungHagenValencia(Artes)Dir: Zubin Mehta; Lav: Padrissa 
Mai-Juuni 09  Die ZauberfloteSarastro deZurich(Oper)Dir: Rieder; Lav: Kušej 
Aprill 09  ParsifalGurnemanzDresden(SSO)Dir: Zagrosek; Lav: Theo Adam 
Märts-Juuli 09  GotterdammerungHagen deZurich(Oper)Dir: Philippe Jordan; Lav: Robert Wilson 
Märts-Juuli 09  SiegfriedFafner deZurich(Oper)Dir: Philippe Jordan; Lav: Robert Wilson 
Veeb 09  Tristan und IsoldeKönig MarkeMilano(Scala)Dir: Barenboim; Lav: Chéreau 
Dets 08  Don CarlosFilippo II itWien(SO)Dir: R Palumbo; Lav: Pier Luigi Pizzi 
Dets 08-Jaan 09  Don CarlosIl grande inquisitoreMilano(Scala)Dir: D Gatti; Lav: S Braunschweig 
Dets 08-Jaan 09  Don CarlosFilippo IIMilano(Scala)Dir: D Gatti; Lav: S Braunschweig 
Nov 08-Juuni 09  Die WalkureHunding deZurich(Oper)Dir: Philippe Jordan; Lav: Robert Wilson / Gudrun Hartmann 
Nov 08-Mai 09  Der fliegende HollanderDaland deMünchen(SO)Dir: C Meister; Lav: Konwitschny 
Okt 08  Boris GodunovBoris Godunov ruHelsinki(Opera)Dir: E Klas; Lav: Friedrich Meyer-Oertel 
Sept 08-Märts 09  Der fliegende HollanderDalandBerlin(Deutsche)Dir: Klajner / J Lacombe; Lav: Gürbaca 
Sept 08  Don CarlosFilippo IIZurich(Oper)Dir: C Rizzi; Lav: Düggelin