Michael Pflumm, tenor :: Graafik 
*Avalik veebilehekülg     >Operabase Professional 
Näita juhiseid
 Artist: Sarnane

Michael Pflumm

Graafik
Repertuaar
Fotod
Biograafia
Biograafia
Kontakt
Esindaja kontaktinfo
 Hollaender-Calix
 JL Artist
 Preuss

Personaalsed/mud veebilehed
 http://www.michaelpflumm.de

 Ooperiteatri informatsioon  Debüüt kompaniis
 Agendi/artisti informatsioon  Debüütroll
Alates  / Kuni Ooper  roll  Asukoht 
 Mai-Juuni 16  Moses und AronEl joven desnudoMadrid(Real)Dir: Koenings;
 Okt-Nov 15  Moses und AronDer nackte Jüngling deParis(Opera)Dir: Philippe Jordan; Lav: Castellucci 
 Aprill-Juuli 15  Moses und AronJunger MannBerlin(Komische)Dir: V Jurowski; Lav: Kosky 
 Märts 15  Der SilberseeLotterieagentBerlin(Konzert)Dir: Iván Fischer;
 Märts 15  Die SchneekoniginKay deBerlin(Komische)Dir: Spierer; Lav: A Bondy 
 Dets 14-Jaan 15  Des Kaisers neue KleiderJanBerlin(Komische)Dir: Sandner; Lav: Steier 
 Nov 14-Juuli 15  West Side StoryTony deBerlin(Komische)Dir: Poska; Lav: Kosky / Otto Pichler 
 Sept-Nov 14  Die ZauberfloteMonostatosBerlin(Komische)Dir: Henrik Nánási; Lav: S Andrade / Kosky 
 Mai-Juuni 14  ElektraEin junger Diener itMilano(Scala)Dir: Esa-Pekka Salonen; Lav: Chéreau 
 Dets 13-Mai 14  Die Prinzessin auf der ErbseDer Prinz deDusseldorfDir: C Stöcker; Lav: Tiedt 
 Nov 13-Juuli 14  West Side StoryToni deBerlin(Komische)Dir: Schoots; Lav: Kosky 
 Nov 13  Aufstieg und Fall der Stadt MahagonnyToby HigginsFreiburgDir: Johannes Knapp; Lav: Ryser 
 Nov 13  Aufstieg und Fall der Stadt MahagonnyJack O'BrienFreiburgDir: Johannes Knapp; Lav: Ryser 
 Okt 13-Veeb 14  Des Kaisers neue KleiderJan deBerlin(Komische)Dir: Sandner; Lav: Steier 
 Sept 13  ElektraEin junger Diener deDusseldorfDir: Axel Kober; Lav: Nel 
Juuni-Juuli 13  Aufstieg und Fall der Stadt MahagonnyToby HigginsFreiburgDir: Johannes Knapp; Lav: Ryser 
Juuni-Juuli 13  Aufstieg und Fall der Stadt MahagonnyJack O'BrienFreiburgDir: Johannes Knapp; Lav: Ryser 
Märts-Juuni 13  Pikovaya DamaTschekalinskyFreiburgDir: Bollon; Lav: Höckmayr 
Jaan-Mai 13  Die FledermausGabriel von EisensteinBielefeldDir: Kalajdzic; Lav: Malkowsky 
Dets 12-Mai 13  Les contes d'HoffmannAndrès/Cochenille/Franz/Pitichinaccio/Nathanaёl frBielefeldDir: Gogou; Lav: Malkowsky 
Okt 12-Jaan 13  SaulJonathan enBielefeldDir: Kalajdzic; Lav: J Behr 
Sept-Dets 12  RigolettoBorsa itBielefeldDir: Kalajdzic; Lav: Hovenbitzer 
Veeb-Märts 12  Peter GrimesBob Boles enBielefeldDir: Kalajdzic; Lav: Malkowsky 
Dets 11-Jaan 12  La belle HeleneMenelaus frBielefeldDir: Laurent Wagner; Lav: Klimek 
Nov 11  Hansel und GretelDie KnusperhexeBielefeldDir: Witolf Werner; Lav: J Weigand 
Okt 11-Mai 12  My Fair LadyFreddy Eynsford-Hill deBaselDir: David Cowan; Lav: Ryser 
Okt 11  Idomeneo re di CretaArbaceBremen(Theater)Dir: Poschner; Lav: Kuntze 
Sept-Nov 11  PagliacciBeppeBielefeldDir: Kalajdzic; Lav: Weigner 
Juuli-Sept 11  PaganiniMarchese Giacomo PimpinelliBad IschlDir: Praxmarer; Lav: Leonard Prinsloo 
Juuni-Juuli 11  Cosi fan tutteFerrandoDessau(Theater)Dir: D Carlberg; Lav: F Lutz 
Mai-Juuni 11  Salome2. Jude deDusseldorfDir: W Chien; Lav: Tatjana Gürbaca 
Mai-Juuli 11  El gato con botasMüllerDusseldorfDir: Mühlbach; Lav: Tiedt 
Märts-Aprill 11  El gato con botasMüllerDuisburgDir: Mühlbach; Lav: Tiedt 
Jaan-Märts 11  Gianni SchicchiTenorino itDusseldorfDir: Pitrenas; Lav: Dietrich Hilsdorf 
Jaan-Märts 11  Gianni SchicchiLiedverkäufer itDusseldorfDir: Pitrenas; Lav: Dietrich Hilsdorf 
Dets 10-Jaan 11  Die Zauberflote (reduction)TaminoDusseldorfLav: Klimo 
Nov-Dets 10  Die Frau ohne SchattenDie Stimme des Jünglings deDuisburgDir: Axel Kober; Lav: Guy Joosten 
Nov 10-Veeb 11  My Fair LadyFreddy Eynsford-HillBaselDir: David Cowan; Lav: Ryser 
Nov 10  Robin HoodDanielDusseldorfDir: Chestnut; Lav: Tiedt 
Sept 10-Jaan 11  Robin HoodDanielDuisburgDir: Chestnut; Lav: Tiedt 
Juuni-Juuli 10  Il turco in ItaliaAlbazar itDusseldorfDir: Mühlbach; Lav: Tobias Richter 
Aprill-Mai 10  Der unglaubliche SpotzBrummholdDusseldorf
Aprill 10  Parsifal3. Knappe deDusseldorfDir: Axel Kober; Lav: K Horres 
Dets 09-Jaan 10  Robin HoodDanielDusseldorfDir: Mühlbach / W Chien; Lav: Tiedt 
Dets 09  Robin HoodDanielDuisburgDir: Mühlbach / W Chien; Lav: Tiedt 
Nov-Dets 09  Salome2. Jude deDusseldorfDir: M Boder; Lav: Tatjana Gürbaca 
Sept 09-Aprill 10  Salome2. Jude deDuisburgDir: M Boder; Lav: Tatjana Gürbaca 
Mai-Juuni 09  From the House of the DeadAlejDusseldorfDir: J Fiore;
Märts-Aprill 09  Parsifal3. KnappeDuisburgDir: J Fiore; Lav: K Horres 
Märts-Aprill 09  Moses und AronEin junger Mann/TenorsoloDusseldorfDir: W Chien; Lav: Nel 
Jaan 09  L'orfeo3. Pastore/1. Spirito itBaselDir: Marcon; Lav: J Bosse 
Jaan-Juuni 09  Il ritorno d'Ulisse in patriaTelemacoDusseldorfDir: Stoehr; Lav: Loy 
Sept 08-Juuni 09  Der ZigeunerbaronOttokarDuisburgDir: Gabrisch; Lav: Chris Alexander 
Aprill 08  The Four Note OperaTenorBaselDir: Berzonsky; Lav: Vansk 
Veeb-Mai 08  L'orfeo3. PastoreBaselDir: Marcon; Lav: J Bosse 
Veeb-Mai 08  L'orfeo1. SpiritoBaselDir: Marcon; Lav: J Bosse 
Dets 07  Sigurd DragedraeberSigurdBaselDir: David Cowan; Lav: Martin Frank 
Nov-Dets 05  The Cunning Little VixenDer Gastwirt PasekFreiburgDir: Gernot Sahler; Lav: Leupold