Michaela Kapustová :: Graafik 
*Avalik veebilehekülg     >Operabase Professional 
Näita juhiseid
 Artist: Sarnane

Michaela Kapustová

Graafik
Repertuaar
Fotod
Biograafia
Kontakt
Esindaja kontaktinfo
 Informatsioon puudub

Personaalsed/mud veebilehed
 Parandus- või täiendusettepanek
 Ooperiteatri informatsioon  Debüüt kompaniis
 Agendi/artisti informatsioon  Debüütroll
Alates  / Kuni Ooper  roll  Asukoht 
 Juuni 14  Le nozze di FigaroCherubino itLitomyslDir: Chalupecký; Lav: Josef Průdek 
 Mai-Juuni 14  Die Zauberflote2. DamePraha(Statni)Dir: Heiko Mathias Förster / R Hein; Lav: Ladislav Štros 
 Jaan-Aprill 14  Vojak a tanecniceAloisiePlzenDir: Petr Kofroň; Lav: Pilař 
 Jaan-Märts 14  RigolettoMaddalenaCeské BudějoviceDir: Mario De Rose; Lav: Jana Kališová 
 Okt 13-Mai 14  Rusalka3. Wood Sprit csPraha(Narodni)Dir: J Kyzlink / Zbyněk Müller; Lav: Jiří Heřman 
 Okt 13-Mai 14  Il barbiere di SivigliaBerta itPraha(Statni)Dir: Brauner / E Dovico; Lav: Otava 
 Okt 13-Juuni 14  Rusalka3. Wood Sprit csPraha(Statni)Dir: František Drs / Lenárd / Štrunc / Chalupecký; Lav: Zdeněk Troška 
 Sept 13-Juuni 14  Cosi fan tutteDorabella itPraha(Estates)Dir: Robert Jindra / Chalupecký; Lav: Čičvák 
 Sept 13-Mai 14  CarmenMercédès frPraha(Narodni)Dir: Robert Jindra / Zbyněk Müller; Lav: Jozef Bednárik 
 Sept 13-Juuni 14  Madama ButterflyKate Pinkerton itPraha(Statni)Dir: E Dovico / František Drs / Hilary Griffiths / Štrunc; Lav: Jernek 
 Aug 13-Juuni 14  La traviataFlora itPraha(Statni)Dir: E Dovico / František Drs / R Hein; Lav: Arnaud Bernard 
 Aug 13-Mai 14  Le nozze di FigaroCherubinoPraha(Estates)Dir: Netopil / Chalupecký / Robert Jindra; Lav: Josef Průdek 
 Juuni 13  Anna BolenaGiovanna SeymourOstravaDir: Oliver von Dohnányi / Jan Šrubař; Lav: Ivan Krejčí 
 Dets 12  Prince IgorKončakovna ruPlzenDir: Petr Kofroň; Lav: Michael Tarant 
 Nov 12-Juuni 13  Il barbiere di SivigliaBerta itPraha(Statni)Dir: Brauner / E Dovico; Lav: Otava 
 Okt 12-Juuni 13  Die Zauberflote2. Dame dePraha(Statni)Dir: Heiko Mathias Förster / R Hein; Lav: Ladislav Štros 
 Okt 12  Rusalka2. NymphGlyndebourneDir: Hrusa / McFall; Lav: Still 
 Sept 12-Aprill 13  RigolettoMaddalenaCeské BudějoviceDir: Mario De Rose; Lav: Jana Kališová 
 Sept 12-Aprill 13  Cosi fan tutteDorabellaPraha(Estates)Dir: Robert Jindra / Chalupecký; Lav: Čičvák 
 Sept 12-Mai 13  CarmenMercédès frPraha(Narodni)Dir: Robert Jindra / Zbyněk Müller; Lav: Jozef Bednárik 
 Sept 12-Juuni 13  Rusalka3. Wood Sprit csPraha(Narodni)Dir: Hrusa / Zbyněk Müller / J Kyzlink; Lav: Jiří Heřman 
 Sept 12-Juuni 13  Le nozze di FigaroCherubinoPraha(Estates)Dir: Netopil / Chalupecký / Robert Jindra; Lav: Josef Průdek 
 Sept 12-Juuni 13  Rusalka3. Wood Sprite csPraha(Statni)Dir: František Drs / Lenárd / Štrunc / Chalupecký; Lav: Zdeněk Troška 
 Sept 12-Juuni 13  Madama ButterflyKate Pinkerton itPraha(Statni)Dir: E Dovico / František Drs / Hilary Griffiths / Štrunc; Lav: Jernek 
 Aug 12  La traviataFlora itPraha(Statni)Dir: E Dovico / František Drs / R Hein; Lav: Arnaud Bernard 
Aprill-Mai 12  ParsifalMagic girlsPraha(Narodni)Dir: J Fiore; Lav: Jiří Heřman 
Okt 11-Mai 12  Le nozze di FigaroCherubinoPraha(Estates)Dir: Chalupecký / Netopil; Lav: Josef Průdek 
Sept 11-Juuni 12  Rusalka3. Wood Sprite csPraha(Narodni)Dir: Zbyněk Müller; Lav: Jiří Heřman 
Sept 11-Mai 12  CarmenMercédès frPraha(Narodni)Dir: Zbyněk Müller / Robert Jindra; Lav: Jozef Bednárik 
Märts-Mai 11  ParsifalFlowergirlPraha(Narodni)Dir: J Fiore; Lav: Jiří Heřman 
Okt 10-Mai 11  Libuse3. harvestman csPraha(Narodni)Dir: Oliver von Dohnányi; Lav: Petr Novotný 
Sept 10-Aprill 11  CarmenMercédès frPraha(Narodni)Dir: Zbyněk Müller / Robert Jindra; Lav: Jozef Bednárik 
Sept 10-Juuni 11  Rusalka3. Wood Sprite csPraha(Narodni)Dir: Hrusa / Zbyněk Müller; Lav: Jiří Heřman 
Sept 09-Juuni 10  CarmenMercédès frPraha(Narodni)Dir: Zbyněk Müller / Robert Jindra; Lav: Jozef Bednárik 
Sept 09-Mai 10  Rusalka3. Wood Sprite csPraha(Narodni)Dir: Hrusa / Zbyněk Müller; Lav: Jiří Heřman 
Mai-Juuni 09  Rusalka3. Wood NymphPraha(Narodni)Dir: Hrusa; Lav: Jiří Heřman