Ondrej Koplík, tenor :: Graafik 
*Avalik veebilehekülg     >Operabase Professional 
Näita juhiseid
 Artist: Sarnane

Ondrej Koplík

Graafik
Repertuaar
Fotod
Biograafia
Kontakt
Esindaja kontaktinfo
 artemanagement[Gen, Maailm]


Personaalsed/mud veebilehed
 Parandus- või täiendusettepanek

 Ooperiteatri informatsioon  Debüüt kompaniis
 Agendi/artisti informatsioon  Debüütroll
Alates  / Kuni Ooper  roll  Asukoht 
 Dets 15-Jaan 16  Die FledermausDr. BlindState Opera, PrahaDir: E Dovico; Lav: Otava 
 Dets 15-Mai 16  Roberto DevereuxLord CecilNational Moravian-Silesian Theatre, OstravaDir: Zbyněk Müller / Jan Šrubař; Lav: Peter Gábor 
 Nov 15-Aprill 16  Boris GodunovMisailNational Theatre Prague, PrahaDir: Kofroň / Chalupecký; Lav: Keprtová 
 Okt 15-Mai 16  Les trois souhaitsMajordomo / BarmanNational Moravian-Silesian Theatre, OstravaDir: Jakub Klecker / Kružík; Lav: J Nekvasil 
 Okt 15-Mai 16  The Fiery AngelJacob Glock / DoctorNational Moravian-Silesian Theatre, OstravaDir: Jan Kučera; Lav: J Nekvasil 
 Sept 15-Juuni 16  Die ZauberfloteMonostatosNational Theatre Prague, PrahaDir: J Kyzlink / David Svec; Lav: V Morávek 
 Sept-Okt 15  TurandotPangMoravské divadlo OlomoucDir: Šumník; Lav: V Václav Málek 
 Sept 15-Juuni 16  MacbethMalcolmState Opera, PrahaDir: Štrunc / Šedivý; Lav: Martin Čičvák 
 Juuni 15  MacbethMalcolmState Opera, PrahaDir: Štrunc / Šedivý; Lav: Martin Čičvák 
 Mai 15  Gianni SchicchiRinuccioŠtátne divadlo Košice, KosiceDir: Dohovič / Ondrej Olos; Lav: Ján Antonín Pitínský 
 Aprill 15  Grafin MarizaHrabě Tassilo Endrödy-WittenburgMoravské divadlo OlomoucDir: Miloslav Oswald / Šumník; Lav: Dagmar Hlubková 
 Aprill 15  Lucia di LammermoorSir Edgardo RavenswoodMoravské divadlo OlomoucDir: Miloslav Oswald; Lav: Otava 
 Märts-Mai 15  Boris GodunovMisailNational Theatre Prague, PrahaDir: Kofroň; Lav: Keprtová 
 Veeb-Juuni 15  The Fiery AngelJacob Glock / Doctor ruNational Moravian-Silesian Theatre, OstravaDir: Robert Jindra / Jan Kučera; Lav: J Nekvasil 
 Veeb-Juuni 15  Die ZauberfloteMonostatosNational Theatre Prague, PrahaDir: Zbyněk Müller; Lav: V Morávek 
 Dets 14-Mai 15  TurandotPangND BrnoDir: Jakub Klecker / Ondrej Olos; Lav: J Nekvasil 
 Dets 14-Jaan 15  Die FledermausDr. BlindState Opera, PrahaDir: E Dovico; Lav: Otava 
 Dets 14-Märts 15  Rose-MarieJim KenyonMoravské divadlo OlomoucDir: Šumník / T Hanák; Lav: Gustav Skála 
 Nov 14-Veeb 15  PolenblutHrabě Boleslav BaraňskiDivadlo F X Šaldy, LiberecDir: Babický; Lav: Petráková 
 Nov 14-Jaan 15  Cosi fan tutteFerrandoSlezské divadlo, OpavaDir: T Hanák; Lav: Andělová-Pletichová 
 Okt 14  Prodana nevestaVašekMoravské divadlo OlomoucDir: Šumník; Lav: Tarant 
 Okt 14-Aprill 15  Der Sturz des AntichristDer KünstlerMoravské divadlo OlomoucDir: Miloslav Oswald / Šumník; Lav: Jan Antonín Pitínský 
 Okt 14-Jaan 15  PolenblutBronio von PopielMoravské divadlo OlomoucDir: T Hanák / Šnajdr; Lav: Gustav Skála 
 Sept-Nov 14  OsudStudentND BrnoDir: Jakub Klecker; Lav: A Haag 
 Sept-Nov 14  OsudPoetND BrnoDir: Jakub Klecker; Lav: A Haag 
 Sept-Nov 14  OsudDoubekND BrnoDir: Jakub Klecker; Lav: A Haag 
 Sept 14-Veeb 15  CarmenRemendaloMoravské divadlo OlomoucDir: Šumník; Lav: Tarant 
 Sept 14-Veeb 15  Die FledermausGabriel von EisensteinMoravské divadlo OlomoucDir: T Hanák; Lav: Brabec 
 Sept 14-Aprill 15  TurandotPangMoravské divadlo OlomoucDir: Šumník; Lav: V Václav Málek 
 Sept 14-Veeb 15  FalstaffFentonMoravské divadlo OlomoucDir: Miloslav Oswald; Lav: Hlinková 
 Sept 14-Veeb 15  PaganiniNicolo PaganiniMoravské divadlo OlomoucDir: T Hanák; Lav: Andělová-Pletichová 
 Aug 14-Mai 15  La bohemeParpignolState Opera, PrahaDir: Štrunc / Brauner; Lav: Havelka 
Juuni 14  Cosi fan tutteFerrandoSlezské divadlo, OpavaDir: T Hanák; Lav: Andělová-Pletichová 
Juuni 14  MirandolinaSquireSlovak National Theatre, BratislavaDir: Ivanović; Lav: J Nekvasil 
Juuni 14  Operetta anthologyKolomán ZsupánMoravské divadlo OlomoucDir: Miloslav Oswald; Lav: Grisa 
Mai-Juuni 14  TurandotPangMoravské divadlo OlomoucDir: Šumník; Lav: V Václav Málek 
Märts-Juuni 14  PolenblutHrabě Boleslav BaraňskiDivadlo F X Šaldy, LiberecDir: Babický; Lav: Petráková 
Märts-Juuni 14  TurandotPangND BrnoDir: Jakub Klecker / Ondrej Olos; Lav: J Nekvasil 
Jaan-Aprill 14  PaganiniNicolo PaganiniMoravské divadlo OlomoucDir: T Hanák; Lav: Andělová-Pletichová 
Jaan 14  Gianni SchicchiRinuccioŠtátne divadlo Košice, KosiceDir: Dohovič / Ondrej Olos; Lav: Ján Antonín Pitínský 
Dets 13-Juuni 14  MirandolinaServantNational Moravian-Silesian Theatre, OstravaDir: Ivanović; Lav: J Nekvasil 
Okt 13-Veeb 14  PolenblutBronio von PopielMoravské divadlo OlomoucDir: T Hanák / Šnajdr; Lav: Gustav Skála 
Okt 13-Mai 14  Cert a KacaOvčák JirkaMoravské divadlo OlomoucDir: Šnajdr / Šumník; Lav: Veznik 
Okt 13  Prodana nevestaVašekMoravské divadlo OlomoucDir: Šumník; Lav: Tarant 
Okt 13-Nov 14  ErnaniDon Riccardo itNational Moravian-Silesian Theatre, OstravaDir: Brauner / Jan Šrubař; Lav: Marián Chudovský 
Okt 13-Mai 14  FalstaffFentonMoravské divadlo OlomoucDir: Miloslav Oswald; Lav: Hlinková 
Sept 13-Veeb 14  CarmenRemendaloMoravské divadlo OlomoucDir: Šumník; Lav: Tarant 
Sept 13-Juuni 14  Lucia di LammermoorSir Edgardo RavenswoodMoravské divadlo OlomoucDir: Miloslav Oswald; Lav: Otava 
Sept 13-Aprill 14  Die FledermausGabriel von EisensteinMoravské divadlo OlomoucDir: T Hanák; Lav: Brabec 
Veeb-Mai 13  Die FledermausGabriel von EisensteinMoravské divadlo OlomoucDir: T Hanák; Lav: Brabec 
Veeb 13  Lo spezialeMengoneND BrnoDir: Ondrej Olos; Lav: Studený 
Dets 12-Mai 13  Lucia di LammermoorSir Edgardo RavenswoodMoravské divadlo OlomoucDir: Miloslav Oswald; Lav: Otava 
Nov 12-Jaan 13  OsudStudentND BrnoDir: Jakub Klecker; Lav: A Haag 
Nov 12-Jaan 13  OsudPoetaND BrnoDir: Jakub Klecker; Lav: A Haag 
Nov 12-Jaan 13  OsudDoubekND BrnoDir: Jakub Klecker; Lav: A Haag 
Okt 12-Juuni 13  Gianni SchicchiRinuccioŠtátne divadlo Košice, KosiceDir: Dohovič / Ondrej Olos; Lav: Ján Antonín Pitínsky 
Okt 12-Jaan 13  ArmidaRogerNational Moravian-Silesian Theatre, OstravaDir: Robert Jindra / Jan Šrubař; Lav: J Nekvasil 
Sept 12-Mai 13  TurandotPangND BrnoDir: Jakub Klecker / Ondrej Olos; Lav: J Nekvasil 
Sept 12-Veeb 13  La PericholePiquilloND BrnoDir: Caspar Richter / Šnajdr; Lav: Studený 
Aprill 12  Lo spezialeMengoneND BrnoDir: Ondrej Olos; Lav: Studený 
Märts-Juuni 12  The Rake's ProgressSellemNational Moravian-Silesian Theatre, OstravaDir: Jakub Klecker / Jan Srubar; Lav: J Nekvasil 
Sept-Okt 11  L'elisir d'amoreNemorinoMoravské divadlo Olomouc
Sept-Okt 11  La traviataAlfredo GermontMoravské divadlo OlomoucDir: Miloslav Oswald; Lav: Otava 
Sept-Okt 11  Prodana nevestaVašekMoravské divadlo OlomoucDir: Šumník; Lav: Tarant 
Sept-Okt 11  SugarJoe - JosefínaMoravské divadlo OlomoucDir: Šumník; Lav: Dagmar Hlubková 
Sept 11-Märts 12  Orphee aux enfersMerkur csNational Moravian-Silesian Theatre, OstravaDir: Kevický / Jan Šrubař; Lav: Mikuláštík 
Sept-Okt 11  CarmenLe RemendadoMoravské divadlo OlomoucDir: Šumník; Lav: Tarant 
Sept-Okt 11  Eugene OneginLenskijMoravské divadlo OlomoucDir: Miloslav Oswald / Šnajdr; Lav: Hlinková 
Sept-Okt 11  Der OpernballHenriMoravské divadlo OlomoucDir: T Hanák; Lav: Dagmar Hlubková 
Sept-Okt 11  My Fair LadyFreddy Eynsford-HillMoravské divadlo OlomoucDir: Miloslav Oswald;
Mai-Juuni 11  Eugene OneginLenskijMoravské divadlo OlomoucDir: Miloslav Oswald / Šnajdr; Lav: Hlinková