Paata Burchuladze :: Graafik 
*Avalik veebilehekülg     >Operabase Professional 
Näita juhiseid
 Artist: Sarnane

Paata Burchuladze

Graafik
Repertuaar
Fotod
Biograafia
Kontakt
Esindaja kontaktinfo
 Machreich Artists[Austria, Saksamaa(ne)]
 Vitoria[Hispaania, Portugal]
 Hollaender-Calix[var(ne)]
 Askonas Holt

Personaalsed/mud veebilehed
 http://www.burchuladze.net

 Ooperiteatri informatsioon  Debüüt kompaniis
 Agendi/artisti informatsioon  Debüütroll
Alates  / Kuni Ooper  roll  Asukoht 
 Nov-Dets 14  Il barbiere di SivigliaDon BasilioNew York(Met)Dir: M Mariotti; Lav: Sher 
 Juuni 14  ConcertbassPlovdivDir: Ivan Anguélov; Lav: Charalampieve 
 Aprill 14  Prince IgorKonchakMoscow(Bolshoi)Dir: Klinichev; Lav: Y Lyubimov 
 Aprill 14  Prince IgorKontschak ruHamburg(SO)Dir: Arming; Lav: Pountney 
 Okt-Nov 13  Don CarlosIl Grande Inquisitore itBerlin(Deutsche)Dir: Runnicles; Lav: Marco Arturo Marelli 
 Mai 13  Don CarlosIl Grande InquisitoreFirenze(Maggio)Dir: Zubin Mehta; Lav: Luca Ronconi 
 Märts 13  Boris GodunovBoris Godunov ruTel AvivDir: Keri-Lynn Wilson; Lav: Konchalovsky 
 Veeb-Märts 13  Il barbiere di SivigliaDon BasilioValencia(Artes)Dir: Wellber; Lav: Michieletto 
 Dets 12-Juuni 13  Prince IgorKonchakMoscow(Bolshoi)Dir: Sinaisky; Lav: Y Lyubimov 
 Nov 12  RigolettoSparafucileValencia(Artes)Dir: Wellber; Lav: Deflo 
Märts-Aprill 12  Don GiovanniIl Commendatore itParis(Opera)Dir: Philippe Jordan / Stieghors; Lav: Haneke 
Veeb 12  MazepaKotchoubeïMonte-Carlo(Opera)Dir: D Jurowski; Lav: Kaegi 
Veeb-Märts 12  The Legend of the Invisible City of KitezhBedyayAmsterdam(NO)Dir: Marc Albrecht; Lav: Tcherniakov 
Jaan 12  FaustMéphistophélèsAthens(N)Dir: M Michailidis; Lav: Zanella 
Nov 11  Boris GodunovBorís GodunovValencia(Artes)Dir: Wellber / Carlo Goldstein; Lav: Konchalovsky 
Okt 11-Veeb 12  Il barbiere di SivigliaDon BasilioNew York(Met)Dir: Maurizio Benini; Lav: Sher 
Juuli 11  NabuccoZaccariaAthens(Fest)Dir: Voudouris; Lav: Vassilis Nikolaides 
Juuni 11  AidaRamfis itTel AvivDir: Oren; Lav: C Roubaud 
Aprill-Mai 11  The Tsar's BrideVasily SobakinLondon(RO)Dir: Mark Elder; Lav: Paul Curran 
Jaan 11  ErnaniSilva itTel AvivDir: George Pehlivanian; Lav: Znaniecki 
Nov 10  Eugene OneginLe prince GrémineMonte-Carlo(Opera)Dir: D Jurowski; Lav: Servais 
Okt 10  OtelloLodovicoParis(CE)Dir: Daniel Harding;
Juuli 10  Don CarlosDer Großinquistor itMünchen(Fest)Dir: Marco Armiliato; Lav: Jürgen Rose 
Juuni 10  NabuccoZaccaria itTel AvivDir: Oren; Lav: M Gandini / Peled 
Mai 10  NabuccoZaccaria itBerlin(Deutsche)Dir: J Fiore; Lav: Neuenfels 
Veeb 10  FaustMefistofeles frTel AvivDir: Wellber; Lav: P Fourny 
Jaan 10  Don CarlosDer Großinquistor itMünchen(SO)Dir: Marco Armiliato; Lav: Jürgen Rose 
Dets 09  Il trovatoreFerrandoBarcelona(Liceu)Dir: Marco Armiliato; Lav: Deflo 
Nov 09-Juuni 10  Il barbiere di SivigliaDon Basilio itBerlin(Deutsche)Dir: E Mazzola; Lav: Thalbach 
Sept 09-Aprill 10  Il barbiere di SivigliaDon BasilioParis(Opera)Dir: Bruno Campanella; Lav: Serreau 
Aug 09  Der FreischutzEin EremitLuzern(Fest)Dir: Hengelbrock;
Mai-Juuni 09  Der FreischutzEin Eremit deBaden-Baden(Fest)Dir: Hengelbrock; Lav: Robert Wilson 
Aprill-Mai 09  Eugene OneginFürst Gremin ruBerlin(Deutsche)Dir: Nelsons; Lav: Götz Friedrich 
Veeb 09  RecitalMonte-Carlo(Opera)
Jaan-Veeb 09  MefistofeleMefistofele itTel AvivDir: Wellber / Zoran; Lav: Grinda 
Dets 08-Jaan 09  TurandotTimur itLondon(RO)Dir: Luisotti; Lav: A Serban / J Sutcliffe 
Nov 08-Aprill 09  AidaRamfis itBerlin(Deutsche)Dir: E Gardner / A Tomasello; Lav: C Alden / Rallo 
Nov-Dets 08  AidaRamfisPalermoDir: Maurizio Benini; Lav: Zeffirelli / M Gandini 
Sept 08  RigolettoSparafucile itBerlin(Deutsche)Dir: Gugerbauer; Lav: Neuenfels 
Sept 08-Juuli 09  TurandotTimur itBerlin(Deutsche)Dir: Pinchas Steinberg / A Tomasello; Lav: Fioroni 
Juuni-Aug 08  AidaRamfisVerona(Arena)Dir: R Palumbo; Lav: de Bosio