Peter Berger, tenor :: Graafik 
*Avalik veebilehekülg     >Operabase Professional 
Näita juhiseid
 Artist: Sarnane

Peter Berger

Graafik
Repertuaar
Fotod
Biograafia
Kontakt
Esindaja kontaktinfo
 Tivoli Crescendi[Gen, Island, Norra, Taani, Rootsi, Soome, Saksamaa, Austria, Šveits, Itaalia, var]
 Opera4u[var]
 Kuehnly
 artemanagement

Personaalsed/mud veebilehed
 http://www.peterberger.sk

 Ooperiteatri informatsioon  Debüüt kompaniis
 Agendi/artisti informatsioon  Debüütroll
Alates  / Kuni Ooper  roll  Asukoht 
 Mai 15  RusalkaPríncipe csSantiagoDir: D Jurowski; Lav: Lombardero 
 Veeb-Juuni 15  La traviataAlfredo GermontPraha(Narodni)Dir: J Kyzlink / Zbyněk Müller; Lav: Jana Kališová 
 Veeb-Juuni 15  JenufaŠteva BuryjaBratislavaDir: J Kyzlink / Olos; Lav: Otava 
 Veeb-Juuni 15  JenufaLaca KlemeňBratislavaDir: J Kyzlink / Olos; Lav: Otava 
 Nov 14-Juuni 15  NabuccoIsmaeleBrnoDir: Jakub Klecker / J Kyzlink; Lav: Selmeczi 
 Nov 14  Kat'a KabanovaBorisOstravaDir: Robert Jindra; Lav: J Nekvasil 
 Nov-Dets 14  RigolettoIl duca di MantovaKosiceDir: Dohovič / Potokár / Valentovic; Lav: Peter Gábor 
 Okt 14  RequiemtenorBrnoDir: J Kyzlink;
 Okt-Dets 14  La traviataAlfredo GermontBratislavaDir: Stur / F Haider / Valentovic; Lav: Marián Chudovský 
 Okt 14  Svanda DudakBabinskýPalermoDir: Agrest; Lav: A Koehler 
 Sept 14-Mai 15  Madama ButterflyF B PinkertonPraha(Statni)Dir: Štrunc / Hilary Griffiths; Lav: Jernek 
 Sept 14-Juuni 15  Prodana nevestaJeníkPraha(Narodni)Dir: J Kyzlink / Švec; Lav: Magdalena Švecová 
 Sept 14-Märts 15  RusalkaThe PrinceBrnoDir: J Kyzlink / Olos; Lav: V Morávek 
 Sept 14-Juuni 15  RusalkaPrincPraha(Statni)Dir: Chalupecký / Štrunc; Lav: Zdeněk Troška 
 Sept 14-Juuni 15  La traviataAlfredo GermontPraha(Statni)Dir: Leginus / R Hein; Lav: Arnaud Bernard 
 Sept 14-Aprill 15  RusalkaPrincePraha(Narodni)Dir: J Kyzlink / Zbyněk Müller; Lav: Jiří Heřman 
 Aug 14-Juuni 15  RigolettoIl Duca di MantovaPraha(Statni)Dir: R Hein; Lav: Jernek 
 Aug 14-Mai 15  La bohemeRodolfoPraha(Statni)Dir: Štrunc / Brauner; Lav: Havelka 
 Juuni-Juuli 14  RusalkaPrinceLitomyslDir: Štrunc; Lav: Zdeněk Troška 
 Mai 14  RusalkaPrinceMuscatDir: J Kyzlink; Lav: V Morávek 
 Aprill 14-Märts 15  La traviataAlfredo Germont itOstravaDir: Chalupecký; Lav: Carmen Or 
 Veeb-Aprill 14  Madama ButterflyF B PinkertonBrnoDir: J Kyzlink; Lav: J Nekvasil 
 Nov 13  Kat'a KabanovaBoris enAarhus(Jyske)Dir: J Kyzlink / Olos; Lav: Miskimmon 
 Nov 13-Märts 14  La traviataAlfredo GermontBrnoDir: J Kyzlink; Lav: Zbyněk Srba 
 Nov 13-Juuni 14  Prodana nevestaJeníkBrnoDir: Vronský / Jakub Klecker / J Kyzlink; Lav: Havelka 
 Okt 13-Mai 14  RusalkaPrince csPraha(Narodni)Dir: J Kyzlink / Zbyněk Müller; Lav: Jiří Heřman 
 Okt 13-Märts 14  NabuccoIsmaeleBrnoDir: Kesselyák / Jakub Klecker; Lav: Selmeczi 
 Okt 13-Juuni 14  RusalkaPrincBrnoDir: J Kyzlink / Olos; Lav: V Morávek 
 Okt 13-Mai 14  Eugene OneginLenskijBrnoDir: J Kyzlink; Lav: Zdeněk Kaloč 
 Okt 13-Juuni 14  RusalkaPrince csPraha(Statni)Dir: František Drs / Lenárd / Štrunc / Chalupecký; Lav: Zdeněk Troška 
 Sept 13-Veeb 14  L'elisir d'amoreNemorino itPraha(Narodni)Dir: Švec / Chalupecký; Lav: Sandroni 
 Sept 13-Juuni 14  La bohemeRodolfo itPraha(Statni)Dir: Lenárd / Štrunc; Lav: Havelka 
 Sept 13-Aprill 14  RigolettoIl duca di MantovaKosiceDir: Dohovič / Potokár / Valentovic; Lav: Peter Gábor 
 Sept 13-Juuni 14  Madama ButterflyF B Pinkerton itPraha(Statni)Dir: E Dovico / František Drs / Hilary Griffiths / Štrunc; Lav: Jernek 
 Aug 13-Juuni 14  La traviataAlfredo Germont itPraha(Statni)Dir: E Dovico / František Drs / R Hein; Lav: Arnaud Bernard 
Mai-Juuni 13  RigolettoDuca di MantovaKosiceDir: Dohovič / Potokár / Valentovic; Lav: Peter Gábor 
Jaan-Mai 13  Madama ButterflyF B PinkertonBrnoDir: J Kyzlink; Lav: J Nekvasil 
Jaan-Juuni 13  La bohemeRodolfoBratislavaDir: Pietro Rizzo; Lav: Veznik 
Dets 12-Aprill 13  La bohemeRodolfoOstravaDir: Robert Jindra / Jan Šrubař; Lav: Studený 
Dets 12-Märts 13  Eugene OneginLenskijBrnoDir: J Kyzlink; Lav: Zdeněk Kaloč 
Okt 12-Juuni 13  Prodana nevestaJeníkBrnoDir: Vronský / J Kyzlink; Lav: Havelka 
Okt 12-Aprill 13  JenufaŠteva BuryjaBratislavaDir: J Kyzlink / Olos; Lav: Otava 
Okt 12-Aprill 13  JenufaLaca KlemeňBratislavaDir: J Kyzlink / Olos; Lav: Otava 
Okt 12-Juuni 13  La traviataAlfredo GermontBratislavaDir: Stur / Selecký / P Gatto / Dutčak / F Haider; Lav: Marián Chudovský 
Okt 12-Mai 13  La traviataAlfredo GermontBrnoDir: J Kyzlink; Lav: Zbyněk Srba 
Okt 12  RusalkaPrinceGlyndebourneDir: Hrusa / McFall; Lav: Still 
Okt 12-Juuni 13  RusalkaPrincBrnoDir: J Kyzlink / Olos; Lav: V Morávek 
Okt 12-Aprill 13  L'elisir d'amoreNemorino itPraha(Narodni)Dir: Švec / Chalupecký; Lav: Sandroni 
Sept 12-Aprill 13  Madama ButterflyF B PinkertonKosiceDir: P Gatto / Štefánek; Lav: Hlinková 
Sept 12-Mai 13  NabuccoIsmaeleBrnoDir: Kesselyák / Jakub Klecker; Lav: Selmeczi 
Sept 12-Juuni 13  RusalkaPrince csPraha(Narodni)Dir: Hrusa / Zbyněk Müller / J Kyzlink; Lav: Jiří Heřman 
Sept 12-Mai 13  La traviataGaston de LetorieresKosiceDir: Kevický / Velat; Lav: Božena Hanáková 
Sept 12-Juuni 13  La traviataAlfredo GermontPraha(Narodni)Dir: Chalupecký / J Kyzlink; Lav: Jana Kališová 
Sept 12-Juuni 13  RusalkaPrince csPraha(Statni)Dir: František Drs / Lenárd / Štrunc / Chalupecký; Lav: Zdeněk Troška 
Sept 12-Juuni 13  La bohemeRodolfo itPraha(Statni)Dir: Lenárd / Štrunc; Lav: Havelka 
Sept 12-Juuni 13  Madama ButterflyF B Pinkerton itPraha(Statni)Dir: E Dovico / František Drs / Hilary Griffiths / Štrunc; Lav: Jernek 
Aug 12  La traviataAlfredo Germont itPraha(Statni)Dir: E Dovico / František Drs / R Hein; Lav: Arnaud Bernard 
Jaan-Mai 12  MacbethMacduffBrnoDir: Damian Iorio / Olos; Lav: B Berger-Gorski 
Jaan-Juuni 12  La traviataAlfredo GermontBrnoDir: J Kyzlink; Lav: Zbyněk Srba 
Dets 11-Mai 12  Prodana nevestaJeníkBrnoDir: Vronský / J Kyzlink; Lav: Havelka 
Dets 11-Mai 12  Madama ButterflyF B PinkertonBrnoDir: J Kyzlink; Lav: J Nekvasil 
Dets 11-Märts 12  NabuccoIsmaeleBrnoDir: Kesselyák / Jakub Klecker; Lav: Selmeczi 
Nov-Dets 11  RusalkaThe Prince czTokyo(NNT)Dir: J Kyzlink; Lav: Paul Curran 
Okt 11-Juuni 12  La bohemeRodolfoOstravaDir: Robert Jindra / Jan Šrubař; Lav: Studený 
Sept 11-Juuni 12  L'elisir d'amoreNemorinoPraha(Narodni)Dir: Švec / Chalupecký; Lav: Sandroni / Flory 
Veeb 11  RusalkaThe prince czLodzDir: ukasz Borowicz; Lav: Cyz 
Dets 10-Juuli 11  L'elisir d'amoreNemorinoPraha(Narodni)Dir: Švec; Lav: Sandroni / Flory 
Okt 10  The KissLukas csWexfordDir: J Kyzlink; Lav: Gieleta 
Sept 10-Juuni 11  RusalkaPrince csPraha(Narodni)Dir: Hrusa / Zbyněk Müller; Lav: Jiří Heřman 
Sept 10  La bohemeRodolfoPafosDir: Lano; Lav: Veznik