Plamen Kartaloff :: Graafik 
*Avalik veebilehekülg     >Operabase Professional 
Näita juhiseid
 Artist: Sarnane

Plamen Kartaloff

Graafik
Repertuaar
Fotod
Biograafia
Kontakt
Esindaja kontaktinfo
 Informatsioon puudub


Personaalsed/mud veebilehed
 Parandus- või täiendusettepanek

 Ooperiteatri informatsioon  Debüüt kompaniis
 Agendi/artisti informatsioon  Debüütroll
Alates  / Kuni Ooper  roll  Asukoht 
 Sept 15  Tristan und IsoldeLavastajaLjubljana(Fest)Dir: Gentscheff;
 Juuli 15  GotterdammerungLavastajaSofia
 Juuli 15  SiegfriedLavastajaSofia
 Juuli 15  Die WalkureLavastajaSofia
 Juuli 15  Das RheingoldLavastajaSofia
 Veeb-Märts 15  Tristan und IsoldeLavastajaSofiaDir: Trinks / V Genchev;
 Okt 14-Jaan 15  Don GiovanniLavastajaCraiovaDir: G Stanciu / A Iosub;
 Sept 14-Aprill 15  Don CarlosLavastajaSofiaDir: Grigor Palikarov;
 Sept 14-Mai 15  Pikovaya DamaLavastajaMinskDir: Kostiakhin;
 Juuli 14  GotterdammerungLavastajaSofia
 Juuli 14  SiegfriedLavastajaSofia
 Juuli 14  Die WalkureLavastajaSofia
 Juuli 14  Das RheingoldLavastajaSofia
 Juuni-Juuli 14  Boris GodunovsetsSofiaDir: Konstantin Chudovsky / Boris Spasov; Lav: Kartaloff 
 Juuni-Juuli 14  Boris GodunovLavastajaSofiaDir: Konstantin Chudovsky / Boris Spasov;
 Juuni 14  Pikovaya DamaLavastajaMinskDir: Kostiakhin;
 Nov 13-Mai 14  La traviataLavastajaSofiaDir: Erich Wächter;
Juuni 13  Die WalkureLavastajaSofiaDir: Erich Wächter / V Genchev;
Juuni 13  Das RheingoldLavastajaSofiaDir: Erich Wächter / V Genchev;
Mai-Juuni 13  GotterdammerungLavastajaSofiaDir: Erich Wächter / V Genchev;
Veeb-Aprill 13  ToscaLavastajaSofiaDir: Francesco Rosa;
Jaan 13  RigolettoLavastajaSofiaDir: Georgi Dimitrov;
Jaan 13  Madama ButterflyLavastajaSofia
Nov 12  Lydia of MacedoniaLavastajaSkopjeDir: D'Agostini;
Okt 12-Juuni 13  SiegfriedLavastajaSofiaDir: V Genchev;
Okt 12-Jaan 13  AidaLavastajaBucuresti(Opera)Dir: Morar;
Sept 12-Aprill 13  Don CarlosLavastajaSofiaDir: S Borisov;
Mai-Juuni 12  SiegfriedLavastajaSofiaDir: Pavel Baleff / V Genchev;
Veeb-Juuni 12  AidaLavastajaBucuresti(Opera)Dir: Iurie Florea;
Nov 11-Aprill 12  Gianni SchicchiLavastajaSofiaDir: V Genchev / Sangiorgi;
Nov 11-Aprill 12  Cavalleria rusticanaLavastajaSofiaDir: V Genchev;
Okt 11-Märts 12  Madama ButterflyLavastajaSofiaDir: Kamdzhalov;
Dets 10  Il barbiere di SivigliaLavastajaSplit(CNT)Dir: H Zlodre;
Nov 10-Märts 11  TurandotLavastajaSofiaDir: Campellone;
Sept 10-Märts 11  LakmeLavastajaSofiaDir: Campellone / Grigor Palikarov;