Sünne Peters, metsosopran :: Graafik 
*Avalik veebilehekülg     >Operabase Professional 
Näita juhiseid
 Artist: Sarnane

Sünne Peters

Graafik
Repertuaar
Fotod
Biograafia
Kontakt
Esindaja kontaktinfo
 Garbrecht


Personaalsed/mud veebilehed
 Parandus- või täiendusettepanek

 Ooperiteatri informatsioon  Debüüt kompaniis
 Agendi/artisti informatsioon  Debüütroll
Alates  / Kuni Ooper  roll  Asukoht 
 Mai-Juuni 14  MedeaNéris frBielefeldDir: Gogou; Lav: F Lutz 
 Märts-Juuni 14  Ringetje3. Rheintochter / 3. Walküre / Erda deBielefeldDir: Merijn van Driesten; Lav: de Beer 
 Okt-Dets 13  ConcertMezzosopranBielefeldDir: Gogou; Lav: Sabine Schweitzer 
 Juuni-Juuli 13  OrlandoStimme 2/Schlossbewohner 2BielefeldDir: Aurélien Bello; Lav: B Geyer / C Grammel / M Kleine 
 Märts-Mai 13  Eugene OneginFilipjewna ruBielefeldDir: Kalajdzic; Lav: de Beer 
 Jaan-Mai 13  Die FledermausPrinz OrlowskyBielefeldDir: Kalajdzic; Lav: Malkowsky 
 Dets 12-Mai 13  Les contes d'HoffmannStimme von Antonias Mutter/Stella frBielefeldDir: Gogou; Lav: Malkowsky 
 Sept-Dets 12  RigolettoMaddalena/Giovanna/Page itBielefeldDir: Kalajdzic; Lav: Hovenbitzer 
Veeb-Märts 12  Peter GrimesMrs Sedley enBielefeldDir: Kalajdzic; Lav: Malkowsky 
Dets 11-Jaan 12  La belle HeleneOrest frBielefeldDir: Laurent Wagner; Lav: Klimek 
Sept-Nov 11  Cavalleria rusticanaLuciaBielefeldDir: Kalajdzic; Lav: Weigner 
Juuni-Juuli 11  Cavalleria rusticanaLucia itBielefeldDir: Kalajdzic; Lav: Weigner 
Mai-Juuni 11  Alice in WonderlandHässliche Herzogin / Eule / Gärtner ZweiBielefeldDir: L Siberski; Lav: Malkowsky 
Märts-Juuli 11  Anything GoesEvangeline HarcourtBielefeldDir: Murta; Lav: Hüve 
Dets 10-Märts 11  Il barbiere di SivigliaBertaBielefeldDir: L Siberski; Lav: I Karaman 
Okt 10-Veeb 11  GasparoneZenobiaNeustrelitzDir: R Pfund / Obermair; Lav: Rabenald 
Sept-Nov 10  Der WildschutzDie Gräfin EleonoreBielefeldDir: van den Berg-Bremer; Lav: W Sprenger 
Märts-Mai 10  GasparoneZenobiaNeustrelitzDir: R Pfund / Obermair; Lav: Rabenald 
Okt 09-Aprill 10  CarmenMercédès deNeustrelitzDir: R Pfund; Lav: Pöckel 
Aug 09  Frau LunaElla / StellaNeustrelitzDir: M Rohde; Lav: Lachnitt 
Mai-Juuli 09  Helges LebenHelga/KrankenschwesterBielefeldDir: Nordmeyer / Witolf Werner; Lav: J Scherf / F Lutz 
Märts-Mai 09  ZorbaErzählerinNeustrelitzDir: Obermair; Lav: Pöckel 
Jaan-Aprill 09  La belle HeleneOrest deNeustrelitzDir: M Rohde; Lav: Simeonova 
Dets 08  Der Zauberer von OzDie böse WesthexeNeustrelitzDir: Obermair; Lav: Bialdyga 
Nov-Dets 08  Vec MakropulosKammerzofe / Putzfrau deNeustrelitzDir: Malzew; Lav: A Siegert 
Sept 08  CabaretFräulein KostNeustrelitzDir: M Rohde / Obermair; Lav: Dijkema 
Juuli-Aug 08  Frau LunaElla/StellaNeustrelitzDir: M Rohde / Livenson; Lav: Lachnitt