Simone Schröder :: Graafik 
*Avalik veebilehekülg     >Operabase Professional 
Näita juhiseid
 Artist: Sarnane

Simone Schröder

Graafik
Repertuaar
Fotod
Biograafia
Kontakt
Esindaja kontaktinfo
 Steinhaus[Gen, Maailm]
 Weiler Artists[Maailm(ne)]


Personaalsed/mud veebilehed
 Parandus- või täiendusettepanek

 Ooperiteatri informatsioon  Debüüt kompaniis
 Agendi/artisti informatsioon  Debüütroll
Alates  / Kuni Ooper  roll  Asukoht 
 Jaan-Veeb 14  Elektra3. ancellaBariDir: Jonathan Nott; Lav: Amelio 
 Dets 13  Der fliegende HollanderMaryBerlin(UDL)Dir: Daniel Harding; Lav: Philipp Stölzl / Kurotschka 
 Nov 13  Die WalkureRossweisseValencia(Artes)Dir: Zubin Mehta; Lav: Padrissa 
 Sept-Nov 13  Das RheingoldErdaLeipzigDir: U Schirmer; Lav: Rosamund Gilmore 
Juuli 13  Die WalkureRossweisse deLondon(Proms)Dir: Barenboim;
Juuni 13  Die WalkureRossweisseMilano(Scala)Dir: Barenboim; Lav: Cassiers 
Aprill-Mai 13  Der fliegende HollanderMaryBerlin(UDL)Dir: Daniel Harding; Lav: Philipp Stölzl / Kurotschka 
Aprill-Juuni 13  Das RheingoldErdaMannheimDir: D Ettinger; Lav: A Freyer 
Nov-Dets 12  Der Ring an 1 AbendFrickaBuenos Aires(Colon)Dir: R Paternostro; Lav: Valentina Carrasco 
Nov 12-Mai 13  Die Zauberflote3. DameBerlin(UDL)Dir: Soddy / Salemkour; Lav: August Everding 
Okt 12-Aprill 13  Die WalkureRossweiße deBerlin(UDL)Dir: Barenboim; Lav: Cassiers 
Juuli-Aug 12  ParsifalAltsoloBayreuth(Wagner)Dir: Philippe Jordan; Lav: Herheim 
Aprill 12  Die WalkureRoßweißeBerlin(UDL)Dir: Barenboim; Lav: Cassiers 
Veeb-Juuni 12  GenovevaMargarethaCottbusDir: E Christ; Lav: Martin Schüler 
Veeb 12  Eugene OneginLarina ruBerlin(UDL)Dir: Inkinen; Lav: A Freyer 
Okt 11-Jaan 12  Das RheingoldErdaMannheimDir: D Ettinger; Lav: A Freyer 
Juuli-Aug 11  ParsifalAltsoloBayreuth(Wagner)Dir: D Gatti; Lav: Herheim 
Mai-Juuni 11  Elektra3. MagdBerlin(UDL)Dir: J Debus; Lav: D Dorn 
Aprill 11  Die WalkureRossweisseBerlin(UDL)Dir: Barenboim; Lav: Cassiers 
Märts-Aprill 11  GenovevaMargarethaCottbusDir: E Christ; Lav: Martin Schüler 
Veeb-Aprill 11  La traviataAnnina itBerlin(UDL)Dir: K Steffens; Lav: Mussbach 
Dets 10-Jaan 11  Die WalkureRossweisseMilano(Scala)Dir: Barenboim; Lav: Cassiers 
Dets 10-Mai 11  Die Zauberflote3. DameBerlin(UDL)Dir: Soddy / Salemkour; Lav: August Everding 
Aug 10  GotterdammerungFloßhildeBayreuth(Wagner)Dir: C Thielemann; Lav: T Dorst 
Aug 10  Gotterdammerung1. NornBayreuth(Wagner)Dir: C Thielemann; Lav: T Dorst 
Juuli-Aug 10  ParsifalAltsoloBayreuth(Wagner)Dir: D Gatti; Lav: Herheim 
Juuli-Aug 10  Die WalkureSchwertleiteBayreuth(Wagner)Dir: C Thielemann; Lav: T Dorst 
Juuli-Aug 10  Das RheingoldFloßhildeBayreuth(Wagner)Dir: C Thielemann; Lav: T Dorst