Torben Jürgens, bass :: Graafik 
*Avalik veebilehekülg     >Operabase Professional 
Näita juhiseid
 Artist: Sarnane

Torben Jürgens

Graafik
Repertuaar
Fotod
Biograafia
Kontakt
Esindaja kontaktinfo
 Balmer Dixon[Gen, Maailm]


Personaalsed/mud veebilehed
 Parandus- või täiendusettepanek

 Ooperiteatri informatsioon  Debüüt kompaniis
 Agendi/artisti informatsioon  Debüütroll
Alates  / Kuni Ooper  roll  Asukoht 
 Juuni 16  Der Kaiser von AtlantisLa muerteTeatro Real de MadridDir: P Halffter; Lav: Tambascio 
 Märts-Aprill 16  Gianni SchicchiNicolao itDeutsche Oper am RheinDir: Axel Kober; Lav: Dietrich Hilsdorf 
 Veeb-Aprill 16  Don CarlosUn frate itDeutsche Oper am RheinDir: Yurkevych / G Betta; Lav: Guy Joosten 
 Nov-Dets 15  Le nozze di FigaroFigaro itDeutsche Oper am RheinDir: Axel Kober; Lav: Hampe 
 Nov 15-Juuni 16  Die ZauberfloteDer Sprecher deDeutsche Oper am RheinDir: G Betta / Axel Kober; Lav: Kosky / S Andrade 
 Okt-Nov 15  The Fiery AngelDiener im Gasthof/Der Wirt/Mathias Ruprechts ruDeutsche Oper am RheinDir: W Chien; Lav: I Karaman 
 Sept 15-Mai 16  Die ZauberfloteDer Sprecher deDeutsche Oper am RheinDir: G Betta / Axel Kober; Lav: Kosky / S Andrade / S Andrade / Kosky 
 Juuni 15  Le nozze di FigaroFigaro itDeutsche Oper am RheinDir: Altstaedt / Axel Kober; Lav: Hampe 
 Juuni 15  The Fiery AngelDiener im Gasthof ruDeutsche Oper am RheinDir: W Chien; Lav: I Karaman 
 Juuni 15  The Fiery AngelDer Wirt ruDeutsche Oper am RheinDir: W Chien; Lav: I Karaman 
 Aprill-Mai 15  SerseAriodate deDeutsche Oper am RheinDir: K Junghänel; Lav: Herheim 
 Märts-Juuni 15  Ronja RaubertochterMattisDeutsche Oper am RheinDir: Lukas Beikircher / C Stöcker; Lav: Johannes Schmid 
 Veeb-Mai 15  Ronja RaubertochterMattisDeutsche Oper am RheinDir: Lukas Beikircher / C Stöcker; Lav: Johannes Schmid 
 Dets 14  Die ZauberfloteSarastroDeutsche Oper am RheinDir: W Chien; Lav: Kosky / S Andrade 
 Nov 14  ArabellaComte LamoralGran Teatre del LiceuDir: Ros-Marbà; Lav: Loy 
 Okt-Nov 14  Le nozze di FigaroFigaro itDeutsche Oper am RheinDir: Altstaedt / Axel Kober; Lav: Hampe 
 Sept 14-Juuni 15  Die ZauberfloteSarastro deDeutsche Oper am RheinDir: W Chien; Lav: Kosky / S Andrade 
 Veeb-Juuli 14  Le nozze di FigaroFigaro itDeutsche Oper am RheinDir: Altstaedt; Lav: Hampe 
 Jaan 14  Don GiovanniLeporello itDeutsche Oper am RheinDir: Lukas Beikircher; Lav: Karoline Gruber 
 Nov 13  Billy BuddLeutnant Ratcliffe enDeutsche Oper am RheinDir: Peter Hirsch; Lav: I Karaman 
 Sept 13-Juuni 14  Don GiovanniLeporello itDeutsche Oper am RheinDir: Lukas Beikircher; Lav: Karoline Gruber 
Mai-Juuli 13  Ariadne auf NaxosTruffaldino deGlyndebourneDir: V Jurowski; Lav: Katharina Thoma 
Mai 13  Salome1. Soldat deDeutsche Oper am RheinDir: Georg Fritzsch / W Chien; Lav: Tatjana Gürbaca 
Märts 13  FalstaffPistola itDeutsche Oper am RheinDir: Axel Kober; Lav: Hampe 
Jaan-Veeb 13  SerseAriodate itDeutsche Oper am RheinDir: K Junghänel; Lav: Herheim 
Dets 12-Mai 13  CarmenZuniga frDeutsche Oper am RheinDir: Altstaedt / Ralf Lange; Lav: Carlos Wagner 
Dets 12-Aprill 13  Don GiovanniMasetto itDeutsche Oper am RheinDir: Layer / Ralf Lange; Lav: Karoline Gruber 
Nov 12-Märts 13  CarmenZuniga frDeutsche Oper am RheinDir: Altstaedt / Ralf Lange / Bayl; Lav: Carlos Wagner 
Nov 12-Märts 13  Salome1. Soldat deDeutsche Oper am RheinDir: Georg Fritzsch / W Chien; Lav: Tatjana Gürbaca 
Sept 12  ConcertBassTheater BielefeldDir: Witolf Werner;
Sept-Dets 12  RigolettoMonterone itTheater BielefeldDir: Kalajdzic; Lav: Hovenbitzer 
Juuni-Juuli 12  Don GiovanniMasetto itDeutsche Oper am RheinDir: Layer; Lav: Karoline Gruber 
Veeb-Märts 12  Peter GrimesHobson enTheater BielefeldDir: Kalajdzic; Lav: Malkowsky 
Dets 11-Jaan 12  La belle HeleneKalchas frTheater BielefeldDir: Laurent Wagner; Lav: Klimek 
Okt 11-Jaan 12  Don GiovanniLeporello itTheater BielefeldDir: Kalajdzic; Lav: Malkowsky 
Mai-Juuni 11  Alice in Wonderland1. Alter Mann / Frosch-Lakai / Gärtner Sieben / DodoTheater BielefeldDir: L Siberski; Lav: Malkowsky 
Dets 10-Märts 11  Il barbiere di SivigliaDon BasilioTheater BielefeldDir: L Siberski; Lav: I Karaman 
Okt 10-Jaan 11  Salome1. SoldatTheater BielefeldDir: Kalajdzic; Lav: Malkowsky 
Sept 10  AidaKönigTeo-Otto-Theater, RemscheidDir: Peter Kuhn;