Alasdair Elliott, tenoras :: Užimtumo planas 
*Puslapis visuomenei     >Operabase Professional 
Rodyti instrukcijas
 Menininkas: Panašiai skambanti

Alasdair Elliott

Užimtumo planas
Repertuaras
Nuotraukos
Biografija
Kontaktai
Vadybininko kontaktinė informacija
 AOR

Asmeninis/ kitas tinklapis
 http://www.alasdairelliott.com

 Operos teatro pateikta informacija  Debiutas operos teatre
 Vadybininko/ paties menininko pateikta informacija  Vaidmens debiutas
Nuo  / Iki Opera  Vaidmuo  Vieta 
 Liep 15  FalstaffBardolfoLondon(RO)D: Schønwandt; R: Carsen 
 Rugs 13-Geg 14  Le nozze di FigaroDon Curzio itLondon(RO)D: J Gardiner / Syrus; R: McVicar 
 Rugs 13-Kov 14  TurandotAltoum itLondon(RO)D: Henrik Nanasi; R: A Serban 
 Rugpj 13  Billy BuddRed Whiskers enGlyndebourneD: Andrew Davis; R: Grandage 
 Birz-Rugpj 13  Le nozze di FigaroDon Curzio itGlyndebourneD: Rhorer; R: Grandage / Ian Rutherford 
 Vas 13  Die Frau ohne SchattentenorAmsterdam(CG)D: V Jurowski;
 Lapkr-Gruod 12  WozzeckAndres deTel AvivD: David Stern; R: M Beilharz 
 Rugs 12  Der SchatzgraberDer Kanzler/Der SchreiberAmsterdam(NO)D: Marc Albrecht; R: Ivo van Hove 
Geg 12  FalstaffBardolfoLondon(RO)D: D Gatti; R: Carsen 
Saus-Vas 12  SalomeJudenBruxelles(Monnaie)D: C Rizzi; R: Guy Joosten 
Spal 11  The Rake's ProgressSellem enLilleD: A van Beek; R: D Lescot 
Liep-Rugpj 11  RusalkaGamekeeper czGlyndebourneD: Andrew Davis; R: Still 
Geg-Birz 11  Die Meistersinger von NurnbergBalthasar Zorn deGlyndebourneD: V Jurowski; R: McVicar 
Vas 11  Die ZauberfloteMonostatosLondon(RO)D: Colin Davis / Syrus;
Lapkr-Gruod 10  A Dog's HeartNoRoleLondon(ENO)D: Garry Walker; R: McBurney 
Rugs-Spal 10  Vec MakropulosNoRoleLondon(ENO)D: Richard Armstrong; R: C Alden 
Geg-Birz 10  Billy BuddRed WhiskersGlyndebourneD: Mark Elder; R: Grandage 
Kov-Bal 10  The Cunning Little VixenPásek the InnkeeperLondon(RO)D: Mackerras; R: Bryden 
Vas 10  The GamblerThe Hunchback Gambler enLondon(RO)D: Pappano; R: Richard Jones 
Lapkr-Gruod 09  SalomeJudenAmsterdam(NO)D: Soltesz; R: Konwitschny 
Liep-Rugpj 09  RusalkaGamekeeper csGlyndebourneD: Belohlavek; R: Still 
Geg-Liep 09  FalstaffBardolfo itGlyndebourneD: V Jurowski; R: Richard Jones 
Vas 09  Salome1. Jude deCardiff(WNO)D: Koenigs; R: André Engel 
Gruod 08-Saus 09  TurandotPong itLondon(RO)D: Luisotti; R: A Serban / J Sutcliffe 
Spal 08  Die ZauberfloteMonostatos deGlyndebourneD: Douglas Boyd; R: Adrian Noble / Frederic Wake-Walker