Albina Shagimuratova, sopranas :: Užimtumo planas 
*Puslapis visuomenei     >Operabase Professional 
Rodyti instrukcijas
 Menininkas: Panašiai skambanti

Albina Shagimuratova

Užimtumo planas
Repertuaras
Nuotraukos
Biografija
Kontaktai
Vadybininko kontaktinė informacija
 Askonas Holt[Europa]

Asmeninis/ kitas tinklapis
 http://www.albinashagimuratova.com

 Operos teatro pateikta informacija  Debiutas operos teatre
 Vadybininko/ paties menininko pateikta informacija  Vaidmens debiutas
Nuo  / Iki Opera  Vaidmuo  Vieta 
 Birz-Liep 15  Don GiovanniDonna AnnaLondon(RO)D: Altinoglu; R: K Holten 
 Kov-Bal 15  Lucia di LammermoorLuciaNew York(Met)D: Maurizio Benini; R: M Zimmerman 
 Spal 14  RigolettoGildaRoma(Opera)D: R Palumbo; R: Muscato 
 Spal 14-Vas 15  Die Entfuhrung aus dem SerailKonstanzeParis(Opera)D: Philippe Jordan / Stieghorst; R: Breitman 
 Rugpj 14  War RequiemsopranoEdinburgh(Fest)D: Andrew Davis;
 Liep 14  Die ZauberfloteDie Königin der NachtAix-en-ProvenceD: Heras-Casado; R: McBurney 
 Kov-Bal 14  Lucia di LammermoorLucia itLos Angeles(Opera)D: J Conlon; R: Elkhanah Pulitzer 
 Vas 14  Lucia di LammermoorLucia itMilano(Scala)D: Pier Giorgio Morandi; R: M Zimmerman 
 Gruod 13-Saus 14  Die ZauberfloteDie Königin der Nacht enNew York(Met)D: Jane Glover; R: Taymor 
 Lapkr 13-Liep 14  La traviataVioletta ValéryMoscow(Bolshoi)D: Sinaisky / Campellone / Klinichev; R: Zambello 
 Lapkr 13  Die ZauberfloteDie Königin der NachtMünchen(SO)D: I Bolton; R: August Everding / Lehberger 
 Bal-Geg 13  Die ZauberfloteDie Königin der NachtLondon(RO)D: Julia Jones; R: McVicar 
 Bal 13  Ruslan i LyudmilaLyudmilaMoscow(Bolshoi)D: V Jurowski / R Sochaczewsky; R: Tcherniakov 
 Vas-Kov 13  RigolettoGilda itChicago(Opera) D: Rogister;
 Gruod 12-Geg 13  Die ZauberfloteDie Königin der NachtWien(SO)D: C Meister / Patrick Lange; R: Marco Arturo Marelli 
 Spal 12-Bal 13  La traviataVioletta ValéryMoscow(Bolshoi)D: Campellone / Klinichev; R: Zambello 
 Rugs 12  RigolettoGilda itSan Francisco(SFO)D: Luisotti / Finzi; R: Silverstein 
 Rugs 12-Kov 13  L'elisir d'amoreAdinaWien(SO)D: G Calvo / Y Abel; R: Otto Schenk 
Liep 12  A Life for the TsarAntonidaMontpellier(Fest)D: Alexander Vedernikov;
Birz-Liep 12  Die ZauberfloteDie Königin der Nacht enSan Francisco(SFO) D: Rory Macdonald; R: Silverstein 
Bal 12  Die ZauberfloteReina de la nitBarcelona(Liceu)D: Pablo González; R: J Font 
Bal 12  Lucia di LammermoorLuciaMoscow(Bolshoi)
Saus-Vas 12  La traviataVioletta Valéry itHouston(HGO)D: Patrick Summers; R: Daniel Slater 
Lapkr 11-Birz 12  Lucia di LammermoorLucia itBerlin(Deutsche)D: G Calvo / Rizzi-Brignoli; R: Sanjust 
Lapkr 11-Vas 12  Ruslan i LyudmilaLyudmilaMoscow(Bolshoi)D: V Jurowski; R: Tcherniakov 
Spal-Gruod 11  Die ZauberfloteDie Königin der NachtWien(SO)D: Adam Fischer; R: Marco Arturo Marelli 
Rugpj 11  Die ZauberfloteNoRoleLuzern(Fest)D: Daniel Harding;
Geg-Liep 11  Don GiovanniDonna AnnaGlyndebourneD: Ticciati; R: Jonathan Kent / Lloyd Wood 
Kov-Bal 11  Die ZauberfloteDie Königin der Nacht deMilano(Scala)D: R Böer; R: Kentridge 
Saus-Vas 11  Lucia di LammermoorLucia itHouston(HGO)D: Fogliani; R: John Doyle 
Spal-Gruod 10  Die ZauberfloteDie Königin der NachtHamburg(SO)D: Csizmadia; R: A Freyer 
Rugs 10-Birz 11  Die ZauberfloteDie Königin der NachtWien(SO)D: I Bolton; R: Marco Arturo Marelli