Aleš Briscein, tenor 
*Puslapis visuomenei   >Operabase Professional 
   Menininkai    Aleš Briscein,  tenor
  Užimtumo planas
 Nuo Šiandien | rodom&uogonek; nuo 2013 met&uogonek; rugpjūtis mėnesio

Vadybininko kontaktinė informacija
 ammann horak[Gen, Pasaulis]

Asmeninis/ kitas tinklapis
 http://www.briscein.eu


Future performances[P] Premjera
Current performances [ c ]  Koncertinis atlikimas
Aleš Briscein: Užimtumo planas
Nuo Opera 
30 Liep 2018 Z mrtvého domu csFilka Morozov Münchner Opernfestspiele (D:Young, R:Castorf)
Nationaltheater, München
4 Liep-13 Rugs 2018 Libuse [P] csŠťáhlav na Radbuze National Theatre Prague, Praha... (D:Kyzlink, R:Burian)
13 Rugs National Theatre, Praha
4 Liep Litomysl Castle
21 Geg-8 Birz 2018 Z mrtvého domu [P] csFilka Morozov Bayerische Staatsoper, München (D:Young, R:Castorf)
Nationaltheater
29 Kov-19 Geg 2018 Yevgeny Onegin Lensky Komische Oper Berlin (D:de Souza, R:Kosky)
Komische Oper
8 Kov-9 Birz 2018 Lady Macbeth of Mtsensk [P] ruSerguei National Moravian-Silesian Theatre, Ostrava (D:Klecker / Teepen, R:Nekvasil)
Divadlo Antonína Dvořáka
3-7 Saus 2018 Don Giovanni Don Ottavio ND Brno (D:Olos / Ivanović, R:Berger-Gorski)
Mahenovo divadlo
14 Gruod 2017-21 Saus 2018 Die Entführung aus dem Serail deBelmonte National Theatre Prague, Praha (D:Švec, R:Lauwers)
Theatre of the Estates
21 Lapkr 2017-26 Vas 2018 Die Fledermaus deGabriel von Eisenstein National Theatre Prague, Praha (D:Hein, R:Otava)
Karlín Music Theatre
20 Lapkr 2017-7 Geg 2018 Rusalka csPrinc National Theatre Prague, Praha (D:Štrunc / Weiser, R:Troška)
Karlín Music Theatre
10 Lapkr 2017-27 Bal 2018 The Kiss Lukáš ND Brno (D:Klecker, R:Keprtová)
Mahenovo divadlo
24 Spal 2017-8 Geg 2018 La traviata itAlfredo Germont National Theatre Prague, Praha (D:Dovico / Štrunc, R:Bernard)
Karlín Music Theatre
Spal 2017 Wozzeck [P] deTambourmajor Theater an der Wien (D:Hussain, R:Carsen)
27 Rugs 2017-18 Lapkr 2018 Prodaná nevěsta csJeník National Theatre Prague, Praha (D:Kyzlink / Švec, R:Švecová)
National Theatre
19 Rugs-30 Gruod 2017 Il barbiere di Siviglia itIl Conte d'Almaviva National Theatre Prague, Praha (D:Dovico / Brauner, R:Otava)
Karlín Music Theatre
14 Rugs-22 Gruod 2017 Rigoletto Duca di Mantova Divadlo F X Šaldy Liberec (D:Doubravský, R:Kříž)
Divadlo F X Šaldy
13 Rugs 2017-14 Birz 2018 Rusalka csPrinc National Theatre Prague, Praha (D:Kyzlink / Müller / Wilson / Jindra, R:Heřman)
National Theatre
2 Rugs 2017-10 Birz 2018 Lohengrin deLohengrin National Theatre Prague, Praha (D:Trinks / Müller, R:Wagner, Wagner)
National Theatre
1 Rugs 2017-30 Birz 2018 Don Giovanni Don Ottavio National Theatre Prague, Praha (D:Chalupecký / Švec, R:Kukučka, Trpišovský)
Theatre of the Estates
Rugpj 2017 Rusalka Princ Jihočeského divadelního festivalu, Český Krumlov (D:De Rose / Peschík, R:Heřman)
Birz 2017 Lohengrin [P] deLohengrin National Theatre Prague, Praha (D:Trinks / Müller, R:Wagner(original), Wagner)
Bal 2017 Der Zwerg deDer Zwerg Odyssey Opera, Boston (D:Rose)
Kov-Birz 2017 Der Zwerg [P] deDer Zwerg Oper Graz (D:Kaftan / Merkel, R:Esterházy)
Vas 2017 Vec Makropulos csAlbert Gregor Hong Kong Arts Festival (D:Ivanović, R:Radok)
Vas-Birz 2017 Roméo et Juliette frRoméo National Theatre Prague, Praha (D:Guidarini / Hein, R:Daubnerová)
Saus-Bal 2017 Don Giovanni itDon Ottavio ND Brno (D:Ivanović / Olos, R:Berger-Gorski)
Gruod 2016 Vec Makropulos csAlbert Gregor ND Brno (D:Ivanović, R:Radok)
Gruod 2016-Birz 2017 Die Fledermaus deGabriel von Eisenstein National Theatre Prague, Praha (D:Hein, R:Otava)
Lapkr 2016-Birz 2017 La traviata itAlfredo Germont National Theatre Prague, Praha (D:Dovico / Štrunc / Hein, R:Bernard)
Lapkr 2016-Birz 2017 Jakobín Jiří National Theatre Prague, Praha (D:Müller / Švec / Chalupecký, R:Heřman)
Lapkr 2016-Saus 2017 Yevgeny Onegin Lensky Komische Oper Berlin (D:Nánási / de Souza, R:Kosky)
Lapkr 2016 The Kiss csLukáš ND Brno (D:Klecker, R:Keprtová)
Spal 2016-Bal 2017 Don Giovanni Don Ottavio Slovak National Theatre, Bratislava (D:Haider / Štefánek, R:Bednárik)
Spal 2016-Saus 2017 Rusalka csPrinc State Opera, Praha (D:Štrunc / Chalupecký / Müller, R:Troška)
Spal 2016-Birz 2017 Rusalka csPrinc National Theatre Prague, Praha (D:Štrunc / Müller, R:Troška)
Rugs 2016-Geg 2017 La traviata itAlfredo Germont ND Brno (D:Kyzlink / Šnajdr, R:Srba)
Rugs 2016 Dimitrij [ c ] csDimitrij Odyssey Opera, Boston (D:Rose)
Rugs 2016-Birz 2017 La traviata itAlfredo Germont National Theatre Prague, Praha (D:Müller / Kyzlink, R:Kališová)
Rugs 2016-Liep 2017 Prodaná nevěsta csJeník National Theatre Prague, Praha... (D:Kyzlink / Švec, R:Švecová)
Praha ◊ Litomysl
Rugs 2016-Birz 2017 Don Giovanni Don Ottavio National Theatre Prague, Praha (D:Chalupecký / Švec, R:SKUTR)
Rugs 2016-Birz 2017 Rusalka csPrinc National Theatre Prague, Praha (D:Kyzlink / Müller / Chalupecký, R:Heřman)
Rugpj 2016 Vec Makropulos [ c ] csAlbert Gregor BBC Proms, London (D:Bělohlávek)
Liep 2016 Z mrtvého domu csSkuratov Savonlinna Opera Festival (D:Hanus, R:Pountney)
Geg-Birz 2016 Die Zauberflöte deTamino National Theatre Prague, Praha (D:Hein, R:Štros)
Bal-Geg 2016 Die Entführung aus dem Serail Belmonte Theatre of the Estates, Praha (D:Švec, R:Lauwers)
Bal-Birz 2016 Roméo et Juliette [P] Roméo State Opera, Praha (D:Guidarini / Hein, R:Daubnerová)
Bal 2016 Jenůfa [ c ] csLaca Klemeň SBC, London (D:Bělohlávek)
Kov-Liep 2016 La traviata itAlfredo Germont State Opera, Praha (D:Hein / Leginus, R:Bernard)
Vas-Bal 2016 Jenůfa Števa Buryja National Theatre Prague, Praha (D:Jindra, R:Nekvasil)
Saus-Liep 2016 Yevgeny Onegin [P] Lensky Komische Oper Berlin (D:Nánási, R:Kosky)
Lapkr 2015 La traviata Alfredo Germont Divadlo F X Šaldy, Liberec (D:Doubravský, R:Otava)
Spal 2015-Geg 2016 Il barbiere di Siviglia Il Conte d'Almaviva State Opera, Praha (D:Dovico / Brauner, R:Otava)
Spal 2015-Birz 2016 Norma [P] Pollione State Opera, Praha (D:Dovico, R:Sugao)
Spal 2015-Kov 2016 Così fan tutte Ferrando Theatre of the Estates, Praha (D:Jindra / Chalupecký, R:Čičvák)
Rugs 2015-Bal 2016 Rusalka Princ National Theatre Prague, Praha (D:Kyzlink / Müller, R:Heřman)
Rugs 2015-Vas 2016 Prodaná nevěsta Jeník J K Tyl Theatre, Plzeň (D:von Dohnányi / Štrunc, R:Kališová)
Rugs 2015-Birz 2016 La traviata Alfredo Germont National Theatre Prague, Praha (D:Müller / Kyzlink, R:Kališová)
Rugs 2015-Birz 2016 Prodaná nevěsta Jeník National Theatre Prague, Praha (D:Kyzlink / Švec, R:Švecová)
Rugs 2015-Bal 2016 Jakobín Jiří National Theatre Prague, Praha (D:Müller / Švec, R:Heřman)
Rugpj 2015-Bal 2016 Rusalka Princ State Opera, Praha (D:Štrunc / Müller, R:Troška)
Rugpj 2015 Rusalka Princ Jihočeského divadelního festivalu, Český Krumlov (D:De Rose / Peschík, R:Heřman)
Liep 2015 Königskinder deDer Königssohn Oper Frankfurt (D:Zierer, R:Bösch)
Geg-Birz 2015 Z mrtvého domu [P] Skuratov National Theatre Prague, Praha (D:Jindra, R:Špinar)
Bal 2015 Jenůfa Števa Buryja Teatro Comunale di Bologna (D:Valčuha, R:Hermanis)
Vas-Birz 2015 La traviata Alfredo Germont National Theatre Prague, Praha (D:Kyzlink / Müller, R:Kališová)
Gruod 2014 La traviata Alfredo Germont Divadlo F X Šaldy, Liberec (D:Doubravský, R:Otava)
Gruod 2014-Saus 2015 Prodaná nevěsta Jeník J K Tyl Theatre, Plzeň (D:von Dohnányi, R:Kališová)
Gruod 2014-Birz 2015 Don Giovanni Don Ottavio ND Brno (D:Olos / Ivanović, R:Berger-Gorski)
Lapkr 2014 Jenůfa Laca Klemeň Janáček Brno International Festival (D:Kaftan / Sinkevich, R:Konwitschny)
Lapkr-Gruod 2014 Vec Makropulos [P] Albert Gregor ND Brno (D:Ivanović, R:Radok)
Lapkr 2014-Birz 2015 The Two Widows Ladislav Podhájský National Theatre Prague, Praha (D:Jindra / Chalupecký, R:Nekvasil)
Lapkr 2014-Kov 2015 Die lustige Witwe [P] Camille de Rosillon Oper Graz (D:Burkert, R:Tambosi)
Spal 2014-Bal 2015 Pad Arkuna [P] Jaroměr National Theatre Prague, Praha (D:Fiore, R:Heřman)
Spal 2014-Geg 2015 Čertova stěna Jarek National Moravian-Silesian Theatre, Ostrava (D:Jindra / Prášil, R:Nekvasil)
Rugs 2014-Birz 2015 Prodaná nevěsta Jeník ND Brno (D:Klecker / Kyzlink, R:Havelka)
Rugs 2014-Birz 2015 Prodaná nevěsta Jeník National Theatre Prague, Praha (D:Kyzlink / Švec, R:Švecová)
Rugs 2014-Birz 2015 Die Zauberflöte 1. Geharnischter Komische Oper Berlin (D:Nánási, R:Andrade, Kosky)
Rugs 2014-Birz 2015 Rusalka Princ State Opera, Praha (D:Chalupecký / Štrunc, R:Troška)
Rugs 2014-Birz 2015 La traviata Alfredo Germont State Opera, Praha (D:Leginus / Hein, R:Bernard)
Rugs 2014-Kov 2015 Il barbiere di Siviglia Il Conte d'Almaviva State Opera, Praha (D:Brauner / Dovico, R:Otava)
Rugs 2014-Birz 2015 Jakobín Jiří National Theatre Prague, Praha (D:Müller / Švec, R:Heřman)
Rugs 2014-Bal 2015 Rusalka Princ National Theatre Prague, Praha (D:Kyzlink / Müller, R:Heřman)
Rugs-Gruod 2014 Prodaná nevěsta Jeník J K Tyl Theatre, Plzeň... (D:von Dohnányi, R:Kališová)
Plzeň ◊ Plzeň
Rugpj 2014-Birz 2015 Così fan tutte Ferrando Stavovské divadlo, Praha (D:Jindra / Chalupecký, R:Čičvák)
Rugpj 2014-Bal 2015 Die Entführung aus dem Serail Belmonte Stavovské divadlo, Praha (D:Chalupecký / Švec, R:Lauwers)
Liep 2014 Rusalka [P] Princ Jihočeského divadelního festivalu, Český Krumlov (D:Peschík, R:Heřman)
Liep 2014 The Excursions of Mr Broucek csMazal Oper Frankfurt (D:Debus, R:Weidauer)
Birz 2014 Mirandolina Fabrizio Eurokontext sk, Bratislava (D:Ivanović, R:Nekvasil)
Birz 2014-Geg 2015 Čertova stěna [P] Jarek National Moravian-Silesian Theatre, Ostrava (D:Jindra, R:Nekvasil)
Birz 2014 Prodaná nevěsta [P] Jeník J K Tyl Theatre, Plzeň (D:von Dohnányi, R:Kališová)
Geg-Birz 2014 Die Zauberflöte Tamino State Opera, Praha (D:Förster / Hein, R:Štros)
Kov-Birz 2014 Jenůfa [P] csLaca Klemeň Oper Graz (D:Kaftan, R:Konwitschny)
Gruod 2013-Kov 2014 Die Fledermaus Gabriel von Eisenstein ND Brno (D:Olos / Zehnder, R:Havelka)
Gruod 2013-Birz 2014 Mirandolina Fabrizio National Moravian-Silesian Theatre, Ostrava (D:Ivanović, R:Nekvasil)
Lapkr 2013-Kov 2014 Die Entführung aus dem Serail deBelmonte Stavovské divadlo, Praha (D:Netopil / Švec / Chalupecký, R:Lauwers)
Lapkr 2013-Birz 2014 Prodaná nevěsta Jeník ND Brno (D:Vronský / Klecker / Kyzlink, R:Havelka)
Lapkr 2013-Birz 2014 Così fan tutte Ferrando Komische Oper Berlin (D:Nánási, R:Hermanis)
Spal 2013-Geg 2014 Rusalka csPrinc National Theatre Prague, Praha (D:Kyzlink / Müller, R:Heřman)
Spal 2013-Geg 2014 Il barbiere di Siviglia itIl Conte d'Almaviva State Opera, Praha (D:Brauner / Dovico, R:Otava)
Spal 2013-Birz 2014 Rusalka csPrinc State Opera, Praha (D:Drs / Lenárd / Štrunc / Chalupecký, R:Troška)
Spal-Gruod 2013 Die lustige Witwe Camille de Rosillon Divadlo F X Šaldy, Liberec (D:Babický, R:Ježek)
Rugs 2013-Geg 2014 La traviata Alfredo Germont Divadlo F X Šaldy, Liberec (D:Doubravský, R:Otava)
Rugs 2013-Vas 2014 L'elisir d'amore itNemorino National Theatre Prague, Praha (D:Švec / Chalupecký, R:Sandroni)
Rugs 2013-Geg 2014 Jakobín csJiří National Theatre Prague, Praha (D:Müller / Netopil / Švec, R:Heřman)
Rugs 2013-Birz 2014 Così fan tutte itFerrando Stavovské divadlo, Praha (D:Jindra / Chalupecký, R:Čičvák)
Rugs 2013-Birz 2014 Prodaná nevěsta csJeník National Theatre Prague, Praha (D:Lenárd / Švec / Chalupecký, R:Švecová)
Rugs 2013-Geg 2014 The Two Widows Ladislav Podhájský National Theatre Prague, Praha (D:Jindra, R:Nekvasil)
Rugs 2013-Birz 2014 Die Zauberflöte csTamino Stavovské divadlo, Praha (D:Chalupecký / Švec, R:Radok)
Rugpj 2013-Birz 2014 La traviata itAlfredo Germont State Opera, Praha (D:Dovico / Drs / Hein, R:Bernard)

 Permalink: operabase.com/a/Aleš_Briscein/581/lt