Aleš Briscein, tenoras :: Užimtumo planas 
*Puslapis visuomenei     >Operabase Professional 
Rodyti instrukcijas
 Menininkas: Panašiai skambanti

Aleš Briscein

Užimtumo planas
Repertuaras
Nuotraukos
Biografija
Kontaktai
Vadybininko kontaktinė informacija
 ammann horak[Gen, Pasaulis]

Asmeninis/ kitas tinklapis
 http://www.briscein.eu

 Operos teatro pateikta informacija  Debiutas operos teatre
 Vadybininko/ paties menininko pateikta informacija  Vaidmens debiutas
Nuo  / Iki Opera  Vaidmuo  Vieta 
 Bal-Geg 16  Die Entfuhrung aus dem SerailBelmonteNational Theatre Prague, PrahaD: David Svec; R: J Lauwers 
 Bal-Birz 16  Romeo et JulietteRoméoState Opera, PrahaD: Guidarini / R Hein; R: Daubnerová 
 Bal 16  JenufaLaca Klemen csSBC, LondonD: Bělohlávek;
 Kov-Liep 16  La traviataAlfredo Germont itState Opera, PrahaD: R Hein / Leginus; R: Arnaud Bernard 
 Vas-Bal 16  JenufaŠteva BuryjaNational Theatre Prague, PrahaD: Robert Jindra; R: J Nekvasil 
 Saus-Liep 16  Eugene OneginLenskiKomische Oper BerlinD: Henrik Nánási; R: Kosky 
 Spal 15-Geg 16  Il barbiere di SivigliaIl conte AlmavivaState Opera, PrahaD: E Dovico / Brauner; R: Otava 
 Spal 15-Birz 16  NormaPollioneState Opera, PrahaD: E Dovico; R: Sugao 
 Spal 15-Kov 16  Cosi fan tutteFerrandoNational Theatre Prague, PrahaD: Robert Jindra / Chalupecký; R: Martin Cičvák 
 Rugs 15-Bal 16  RusalkaprincNational Theatre Prague, PrahaD: J Kyzlink / Zbyněk Müller; R: Jiří Heřman 
 Rugs 15-Birz 16  La traviataAlfredo GermontNational Theatre Prague, PrahaD: Zbyněk Müller / J Kyzlink; R: Jana Kališová 
 Rugs 15-Birz 16  Prodana nevestaJeníkNational Theatre Prague, PrahaD: J Kyzlink / David Svec; R: Magdalena Svecová 
 Rugs 15-Bal 16  JakobinJiříNational Theatre Prague, PrahaD: Zbyněk Müller / David Švec; R: Jiří Heřman 
 Rugpj 15-Bal 16  RusalkaprincState Opera, PrahaD: Štrunc / Zbyněk Müller; R: Zdeněk Troška 
 Rugpj 15  RusalkaPrincJihočeské divadlo, Ceské BudějoviceD: Mario De Rose / Peschík; R: Jiří Heřman 
 Liep 15  KonigskinderDer Königssohn deOper FrankfurtD: Zierer; R: David Bösch 
 Geg-Birz 15  From the House of the DeadSkuratovNational Theatre Prague, PrahaD: Robert Jindra; R: Špinar 
 Bal 15  JenufaŠteva BuryjaTeatro Comunale di BolognaD: Valčuha; R: Hermanis 
 Vas-Birz 15  La traviataAlfredo GermontNational Theatre Prague, PrahaD: J Kyzlink / Zbyněk Müller; R: Jana Kališová 
 Gruod 14  La traviataAlfredo GermontDivadlo F X Šaldy, LiberecD: Martin Doubravský; R: Otava 
 Gruod 14-Saus 15  Prodana nevestaJeníkJ K Tyl Theatre, PlzenD: Oliver von Dohnányi; R: Jana Kališová 
 Gruod 14-Birz 15  Don GiovanniDon OttavioND BrnoD: Ondrej Olos / Ivanović; R: B Berger-Gorski 
 Lapkr 14  JenufaLaca KlemenND BrnoD: Dirk Kaftan / Sinkevich; R: Peter Konwitschny 
 Lapkr-Gruod 14  Vec MakropulosAlbert GregorND BrnoD: Ivanović; R: Radok 
 Lapkr 14-Birz 15  The Two WidowsLadislav PodhájskýNational Theatre Prague, PrahaD: Robert Jindra / Chalupecký; R: J Nekvasil 
 Lapkr 14-Kov 15  Die lustige WitweCamille De RosillonOper GrazD: M Burkert; R: Olivier Tambosi 
 Spal 14-Geg 15  Certova stenaJarekNational Moravian-Silesian Theatre, OstravaD: Robert Jindra / Prášil; R: J Nekvasil 
 Spal 14-Bal 15  Pad ArkunaJaroměrNational Theatre Prague, PrahaD: J Fiore; R: Jiří Heřman 
 Rugs 14-Birz 15  Prodana nevestaJeníkND BrnoD: Jakub Klecker / J Kyzlink; R: Havelka 
 Rugs 14-Birz 15  Prodana nevestaJeníkNational Theatre Prague, PrahaD: J Kyzlink / David Švec; R: Magdalena Švecová 
 Rugs-Lapkr 14  Die Zauberflote1. geharnischter MannKomische Oper BerlinD: Henrik Nánási; R: S Andrade / Kosky 
 Rugs 14-Birz 15  RusalkaPrincState Opera, PrahaD: Chalupecký / Štrunc; R: Zdeněk Troška 
 Rugs 14-Birz 15  La traviataAlfredo GermontState Opera, PrahaD: Leginus / R Hein; R: Arnaud Bernard 
 Rugs 14-Birz 15  JakobinJiříNational Theatre Prague, PrahaD: Zbyněk Müller / David Švec; R: Jiří Heřman 
 Rugs 14-Kov 15  Il barbiere di SivigliaIl conte AlmavivaState Opera, PrahaD: Brauner / E Dovico; R: Otava 
 Rugs 14-Bal 15  RusalkaPrinceNational Theatre Prague, PrahaD: J Kyzlink / Zbyněk Müller; R: Jiří Heřman 
 Rugs-Spal 14  Prodana nevestaJeníkJ K Tyl Theatre, PlzenD: Oliver von Dohnányi; R: Jana Kališová 
 Rugpj 14-Birz 15  Cosi fan tutteFerrandoNational Theatre Prague, PrahaD: Robert Jindra / Chalupecký; R: Martin Čičvák 
 Rugpj 14-Bal 15  Die Entfuhrung aus dem SerailBelmonteNational Theatre Prague, PrahaD: Chalupecký / David Švec; R: J Lauwers 
Liep 14  RusalkaPrincJihočeské divadlo, Ceské BudějoviceD: Peschík; R: Jiří Heřman 
Liep 14  The Excursions of Mr BroucekMazal/Blankytny/Petrik csOper FrankfurtD: J Debus; R: Weidauer 
Birz 14  MirandolinaFabrizioSlovak National Theatre, BratislavaD: Ivanović; R: J Nekvasil 
Birz 14-Geg 15  Certova stenaJarekNational Moravian-Silesian Theatre, OstravaD: Robert Jindra; R: J Nekvasil 
Birz 14  Prodana nevestaJeníkJ K Tyl Theatre, PlzenD: Oliver von Dohnányi; R: Jana Kališová 
Geg-Birz 14  Die ZauberfloteTaminoState Opera, PrahaD: Heiko Mathias Förster / R Hein; R: Ladislav Štros 
Kov-Birz 14  JenufaLaca Klemen csOper GrazD: Dirk Kaftan; R: Peter Konwitschny 
Gruod 13-Kov 14  Die FledermausGabriel von EisensteinND BrnoD: Ondrej Olos / K Zehnder; R: Havelka 
Gruod 13-Birz 14  MirandolinaFabrizioNational Moravian-Silesian Theatre, OstravaD: Ivanović; R: J Nekvasil 
Lapkr 13-Kov 14  Die Entfuhrung aus dem SerailBelmonte deNational Theatre Prague, PrahaD: Netopil / David Švec / Chalupecký; R: J Lauwers 
Lapkr 13-Birz 14  Prodana nevestaJeníkND BrnoD: Vronský / Jakub Klecker / J Kyzlink; R: Havelka 
Lapkr 13-Birz 14  Cosi fan tutteFerrandoKomische Oper BerlinD: Henrik Nánási; R: Hermanis 
Spal 13-Geg 14  RusalkaPrince csNational Theatre Prague, PrahaD: J Kyzlink / Zbyněk Müller; R: Jiří Heřman 
Spal 13-Geg 14  Il barbiere di SivigliaIl conte Almaviva itState Opera, PrahaD: Brauner / E Dovico; R: Otava 
Spal 13-Birz 14  RusalkaPrince csState Opera, PrahaD: František Drs / Lenárd / Štrunc / Chalupecký; R: Zdeněk Troška 
Spal-Gruod 13  Die lustige WitweCamille de RosillonDivadlo F X Šaldy, LiberecD: Babický; R: Jan Ježek 
Rugs 13-Geg 14  La traviataAlfredo GermontDivadlo F X Šaldy, LiberecD: Martin Doubravský; R: Otava 
Rugs 13-Vas 14  L'elisir d'amoreNemorino itNational Theatre Prague, PrahaD: David Švec / Chalupecký; R: Sandroni 
Rugs 13-Geg 14  JakobinJiří csNational Theatre Prague, PrahaD: Zbyněk Müller / Netopil / David Švec; R: Jiří Heřman 
Rugs 13-Birz 14  Cosi fan tutteFerrando itNational Theatre Prague, PrahaD: Robert Jindra / Chalupecký; R: Martin Čičvák 
Rugs 13-Birz 14  Prodana nevestaJeník csNational Theatre Prague, PrahaD: Lenárd / David Švec / Chalupecký; R: Magdalena Švecová 
Rugs 13-Geg 14  The Two WidowsLadislav PodhájskýNational Theatre Prague, PrahaD: Robert Jindra; R: J Nekvasil 
Rugs 13-Birz 14  Die ZauberfloteTamino csNational Theatre Prague, PrahaD: Chalupecký / David Švec; R: Radok 
Rugpj 13-Birz 14  La traviataAlfredo Germont itState Opera, PrahaD: E Dovico / František Drs / R Hein; R: Arnaud Bernard 
Birz 13  The Two WidowsLadislaus csSmetana Opera Festival, LitomyslD: Robert Jindra; R: J Nekvasil 
Geg-Birz 13  The Two WidowsLadislav Podhájský csNational Theatre Prague, PrahaD: Robert Jindra; R: J Nekvasil 
Bal-Geg 13  JenufaLaca Klemeň csHNK ZagrebD: Dinić / J Šego; R: Ozren Prohić 
Kov-Birz 13  Die FledermausGabriel von EisensteinND BrnoD: K Zehnder / Ondrej Olos; R: Havelka 
Vas-Liep 13  MazepaAndrejKomische Oper BerlinD: Henrik Nánási; R: Ivo van Hove 
Lapkr 12-Birz 13  Il barbiere di SivigliaIl conte Almaviva itState Opera, PrahaD: Brauner / E Dovico; R: Otava 
Spal 12-Birz 13  Prodana nevestaJeník csNational Theatre Prague, PrahaD: Lenárd / David Švec / Chalupecký; R: Magdalena Švecová 
Spal 12-Birz 13  Prodana nevestaJeníkND BrnoD: Vronský / J Kyzlink; R: Havelka 
Spal 12-Birz 13  Eugene OneginLenskiSlovak National Theatre, BratislavaD: J Kyzlink; R: Peter Konwitschny 
Spal 12  The Two WidowsLadislav Podhájský csAngers Nantes OpéraD: Mark Shanahan; R: Jo Davies 
Spal 12  Kat'a KabanovaBoris Grigorjevič csNational Theatre Prague, PrahaD: Netopil / Robert Jindra; R: Robert Wilson / Courrègelongue 
Spal 12-Birz 13  Die ZauberfloteTamino deState Opera, PrahaD: Heiko Mathias Förster / R Hein; R: Ladislav Štros 
Spal 12-Bal 13  La traviataAlfredo GermontDivadlo F X Šaldy, LiberecD: Martin Doubravský; R: Otava 
Spal 12-Bal 13  L'elisir d'amoreNemorino itNational Theatre Prague, PrahaD: David Švec / Chalupecký; R: Sandroni 
Rugs 12  The Two WidowsLadislav PodhájskýAngers Nantes OpéraD: Mark Shanahan; R: Jo Davies 
Rugs 12-Geg 13  Die FledermausGabriel von EisensteinSlovak National Theatre, BratislavaD: F Haider / Philipp Pointner; R: Grisa 
Rugs 12-Bal 13  Cosi fan tutteFerrandoNational Theatre Prague, PrahaD: Robert Jindra / Chalupecký; R: Martin Čičvák 
Rugs 12-Birz 13  RusalkaPrince csNational Theatre Prague, PrahaD: Hrůša / Zbyněk Müller / J Kyzlink; R: Jiří Heřman 
Rugs 12-Birz 13  La traviataAlfredo GermontNational Theatre Prague, PrahaD: Chalupecký / J Kyzlink; R: Jana Kališová 
Rugs 12-Birz 13  RusalkaPrince csState Opera, PrahaD: František Drs / Lenárd / Štrunc / Chalupecký; R: Zdeněk Troška 
Rugs 12-Birz 13  JakobinJiříNational Theatre Prague, PrahaD: Zbyněk Müller / Netopil / David Švec; R: Jiří Heřman 
Rugpj 12-Bal 13  Die Entfuhrung aus dem SerailBelmonteNational Theatre Prague, PrahaD: Netopil / David Švec / Chalupecký; R: J Lauwers 
Rugpj 12-Birz 13  Die ZauberfloteTaminoNational Theatre Prague, PrahaD: Chalupecký / David Švec; R: Radok 
Rugpj 12  La traviataAlfredo Germont itState Opera, PrahaD: E Dovico / František Drs / R Hein; R: Arnaud Bernard 
Liep 12  LohengrinLohengrinTiroler Festspiele ErlD: Gustav Kuhn; R: Gustav Kuhn 
Bal 12  Vec MakropulosJanek csOper FrankfurtD: Layer; R: Richard Jones 
Gruod 11-Geg 12  Prodana nevestaJeníkND BrnoD: Vronský / J Kyzlink; R: Havelka 
Gruod 11-Geg 12  Romeo et JulietteRoméoNational Moravian-Silesian Theatre, OstravaD: Brauner / J Žídek; R: Peter Gábor 
Lapkr 11-Kov 12  Die FledermausGabriel von Eisenstein csND BrnoD: K Zehnder / Ondrej Olos; R: Havelka 
Spal 11-Birz 12  JakobinJiříNational Theatre Prague, PrahaD: Netopil / Zbyněk Müller; R: Jiří Heřman 
Rugs 11-Geg 12  Die ZauberfloteTaminoNational Theatre Prague, PrahaD: David Švec / Chalupecký; R: Radok 
Rugs 11-Geg 12  Prodana nevestaJeníkNational Theatre Prague, PrahaD: Lenárd / David Švec; R: Magdalena Švecová 
Rugs 11-Geg 12  La traviataAlfredo GermontNational Theatre Prague, PrahaD: Lenárd; R: Jana Kališová 
Rugs 11-Birz 12  RusalkaPrince csNational Theatre Prague, PrahaD: Zbyněk Müller; R: Jiří Heřman 
Rugs 11-Birz 12  L'elisir d'amoreNemorinoNational Theatre Prague, PrahaD: David Švec / Chalupecký; R: Sandroni / Flory 
Rugpj 11-Geg 12  Die Entfuhrung aus dem SerailBelmonteNational Theatre Prague, PrahaD: Netopil / David Švec; R: J Lauwers 
Rugpj 11-Geg 12  Cosi fan tutteFerrandoNational Theatre Prague, PrahaD: Robert Jindra; R: Martin Čičvák 
Rugpj-Gruod 11  Don GiovanniDon Ottavio itNational Theatre Prague, PrahaD: Zbyněk Müller / Robert Jindra / Chalupecký; R: Kašlík / J Nekvasil 
Rugpj 11  Vec MakropulosJanek csSalzburger FestspieleD: Esa-Pekka Salonen; R: C Marthaler 
Kov-Bal 11  Kat'a KabanovaKudrjas csOpéra National de ParisD: Netopil; R: C Marthaler / J Rathke 
Gruod 10-Bal 11  Die ZauberfloteTamino csNational Theatre Prague, PrahaD: David Švec; R: Radok 
Gruod 10-Liep 11  L'elisir d'amoreNemorinoNational Theatre Prague, PrahaD: David Švec; R: Sandroni / Flory 
Spal 10-Birz 11  Kat'a KabanovaBoris GrigorjevičNational Theatre Prague, PrahaD: Netopil; R: Robert Wilson 
Spal-Gruod 10  RusalkaDer PrinzVolksoper WienD: G Prießnitz / Henrik Nánási; R: R Doucet 
Spal 10-Birz 11  Cosi fan tutteFerrandoNational Theatre Prague, PrahaD: Robert Jindra / Ivanović; R: Martin Čičvák 
Rugs 10-Bal 11  Prodana nevestaJeník csNational Theatre Prague, PrahaD: Lenárd / David Švec; R: Magdalena Švecová 
Rugs 10-Birz 11  RusalkaPrince csNational Theatre Prague, PrahaD: Hrůša / Zbyněk Müller; R: Jiří Heřman 
Rugs 10-Bal 11  Don GiovanniDon Ottavio itNational Theatre Prague, PrahaD: Zbyněk Müller / Robert Jindra / Chalupecký; R: Kašlík / J Nekvasil