Aleksandra Kubas-Kruk, soprano 
*Puslapis visuomenei   >Operabase Professional 
   Menininkai    Aleksandra Kubas-Kruk,  soprano
  Užimtumo planas
 Nuo Šiandien | rodom&uogonek; nuo 2013 met&uogonek; rugpjūtis mėnesio

Vadybininko kontaktinė informacija
 Ouverture[Gen, Pasaulis]
 Parnassus[var]

Asmeninis/ kitas tinklapis
 http://www.aleksandrakubas-kruk.eu


Future performances[P] Premjera
Current performances [ c ]  Koncertinis atlikimas
Aleksandra Kubas-Kruk: Užimtumo planas
Nuo Opera 
12-20 Saus 2019 Rigoletto itGilda Polish National Opera, Warszawa (D:Fournillier, R:Deflo)
Teatr Wielki
5-7 Spal 2018 Rigoletto Gilda Teatro Coccia, Novara (D:Beltrami, R:Gavazzeni, Maranghi)
Teatro Coccia
25 Rugs 2018 Gismondo [ c ] Primislao Theater an der Wien (D:Pastuszka)
Theater an der Wien
20 Geg-20 Birz 2018 La traviata [P] Violetta Valery Teatro di San Carlo, Napoli (D:Bernàcer / Agostini, R:Amato)
Teatro di San Carlo
Kov 2018 Lucia di Lammermoor Lucia Teatro Verdi di Trieste (D:Carminati, R:Ciabatti)
Vas 2018 Alcina [P] itMorgana Badisches Staatstheater Karlsruhe (D:Spering, R:Darrah)
Gruod 2017 Le coq d'or [ c ] gouden haan NTR ZaterdagMatinee, Amsterdam (D:Petrenko)
Spal 2017 Rigoletto itGilda Polish National Opera, Warszawa (D:Nowak, R:Deflo)
Spal 2017-Vas 2018 Rigoletto [P] itGilda Teatr Wielki Poznań (D:Chmura / Bar, R:Bortkiewicz)
Geg 2017 La sonnambula Amina Teatro Verdi di Trieste (D:Calvo, R:Corsetti)
Bal 2017 Die Entführung aus dem Serail Konstanze Opéra de Toulon (D:Hempel, R:Ryser)
Vas-Kov 2017 Arminio Sigismondo Händel-Festspiele Karlsruhe (D:Petrou / Atenea, R:Cencic)
Lapkr-Gruod 2016 Rigoletto Gilda Teatro Verdi di Trieste (D:Carminati, R:Grinda)
Lapkr 2015 Straszny dwór Hanna Opera Wrocławska (D:Szreder, R:Adamik)
Spal 2015-Geg 2016 Rigoletto Gilda Opera Wrocławska (D:Michnik)
Spal 2015-Geg 2016 Die Frau ohne Schatten Der Hüter der Schwelle des Tempels Opera Wrocławska (D:Michnik, R:Lehmann)
Spal 2015-Birz 2016 L'elisir d'amore Adina Opera Wrocławska (D:Michnik, R:Znaniecki)
Spal 2015-Saus 2016 La traviata Violetta Valery Opera Bałtycka, Gdańsk (D:Kozłowski / Kontz, R:Sofulak)
Rugs 2015-Geg 2016 Die Zauberflöte Pamina Opera Wrocławska (D:Zathey, R:Długolecka)
Rugs 2015-Bal 2016 Der Rosenkavalier Sophie Opera Wrocławska (D:Michnik, R:Rootering)
Rugs 2015-Geg 2016 Pułapka Otla Opera Wrocławska (D:Szreder, R:Pietrowiak)
Kov 2015 Rigoletto itGilda Polish National Opera, Warszawa (D:Montanaro, R:Deflo)
Saus 2015 L'Enfant et les sortilèges La Princesse Bolshoi Theatre, Moscow (D:Bogorad / Soloviev, R:McDonald)
Saus 2015 L'Enfant et les sortilèges Le Feu Bolshoi Theatre, Moscow (D:Bogorad / Soloviev, R:McDonald)
Saus 2015 L'Enfant et les sortilèges Le Rossignol Bolshoi Theatre, Moscow (D:Bogorad / Soloviev, R:McDonald)
Gruod 2014-Geg 2015 Der Rosenkavalier [P] Sophie Opera Wrocławska (D:Michnik)
Spal 2014-Geg 2015 Le nozze di Figaro Susanna Opera Wrocławska (D:Zathey, R:Weiss)
Spal 2014-Geg 2015 Chopin Stella Opera Wrocławska (D:Michnik, R:Adamik)
Spal 2014-Bal 2015 Pułapka Ottla Opera Wrocławska (D:Szreder, R:Pietrowiak)
Spal 2014 Angels in America [P] The Angel Opera Wrocławska (D:Eötvös, R:Almási-Tóth)
Rugs 2014-Geg 2015 La traviata Violetta Valery Opera Wrocławska (D:Michnik, R:Frontczak)
Rugs 2014-Bal 2015 Die Frau ohne Schatten deDer Hüter der Schwelle des Tempels Opera Wrocławska (D:Michnik, R:Lehmann)
Rugs 2014-Geg 2015 Rigoletto Gilda Opera Wrocławska (D:Michnik, R:Znaniecki)
Kov-Geg 2014 Lucia di Lammermoor [P] itLucia Opera Wrocławska (D:Szreder, R:Leistenschneider)
Gruod 2013 La traviata itVioletta Valery Opera Bałtycka, Gdańsk (D:Yurkevych, R:Sofulak)
Gruod 2013-Geg 2014 Straszny dwór plHanna Opera Wrocławska (D:Szreder, R:Adamic)
Lapkr 2013-Saus 2014 L'Enfant et les sortilèges Le Feu Bolshoi Theatre, Moscow (D:Bogorad / Soloviev, R:McDonald)
Lapkr 2013-Saus 2014 L'Enfant et les sortilèges Le Rossignol Bolshoi Theatre, Moscow (D:Bogorad / Soloviev, R:McDonald)
Spal 2013-Geg 2014 Le coq d'or La Reine de Chemakha Bolshoi Theatre, Moscow (D:Soloviev / Klinichev, R:Serebrennikov)
Spal 2013-Geg 2014 Falstaff Nannetta Opera Wrocławska (D:Michnik, R:Zawodziński)
Spal 2013-Geg 2014 Les contes d'Hoffmann Olympia Opera Wrocławska (D:Michnik, R:Zawodziński)
Spal 2013-Geg 2014 Pułapka Ottla Opera Wrocławska (D:Szreder, R:Pietrowiak)
Rugs 2013-Geg 2014 Die Zauberflöte Pamina Opera Wrocławska (D:Zathey, R:Długołęcka)
Rugs 2013-Geg 2014 L'elisir d'amore Adina Opera Wrocławska (D:Michnik, R:Znaniecki)
Rugs 2013-Liep 2014 Rigoletto Gilda Opera Wrocławska... (D:Michnik, R:Znaniecki)
Wrocław ◊ Regensburg
Rugs 2013-Geg 2014 Chopin Stella Opera Wrocławska (D:Michnik)
Rugs 2013-Geg 2014 Le nozze di Figaro Susanna Opera Wrocławska (D:Zathey, R:Weiss)

 Permalink: operabase.com/a/Aleksandra_Kubas-Kruk/20126/lt