Alexander Teliga, bosas :: Užimtumo planas 
*Puslapis visuomenei     >Operabase Professional 
Rodyti instrukcijas
 Menininkas: Panašiai skambanti

Alexander Teliga

Užimtumo planas
Repertuaras
Nuotraukos
Biografija
Kontaktai
Vadybininko kontaktinė informacija
 TACT[Gen, Pasaulis]
 Brennecke-Art[Pasaulis]
 Vladarski


Asmeninis/ kitas tinklapis
 Siūlykite papildymus ar pataisymus

 Operos teatro pateikta informacija  Debiutas operos teatre
 Vadybininko/ paties menininko pateikta informacija  Vaidmens debiutas
Nuo  / Iki Opera  Vaidmuo  Vieta 
 Geg 15  Betrothal in a MonasteryPère Augustin ruToulouse(Capitole)D: Sokhiev; R: Martin Duncan 
 Bal 15  Lady Macbeth of MtsenskLe Pope/Un vieux forçatMonte-Carlo(Opera)D: J Lacombe; R: Lombardero 
 Saus 15  Eugene OneginPrince Gremin ruWarszawa(Wielki)D: Yurkevych; R: Trelinski 
 Lapkr 14-Saus 15  Lady Macbeth of MtsenskBoris Timfeyevich IsmailovKøbenhavn(KGL)D: Alexander Vedernikov; R: Konwitschny 
 Geg 14  Kat'a KabanovaDikojSantiagoD: Konstantin Chudovsky; R: Larraín 
 Vas 14  AidaNoRoleLodzD: Tadeusz Kozłowski; R: Weiss-Grzesiński 
 Saus-Birz 14  Il barbiere di SivigliaDon BasilioLodzD: Salmieri; R: Babińska 
 Lapkr 13-Vas 14  NabuccoZaccariaWarszawa(Wielki)D: Akiki; R: Marek Weiss 
 Spal 13-Geg 14  Le coq d'orTsar DodonMoscow(Bolshoi)D: Soloviev / Klinichev; R: Serebrennikov 
 Spal 13-Bal 14  Anna BolenaEnrico VIIILodzD: Salmieri; R: Niesobska 
 Rugs 13-Birz 14  ToscaScarpiaLodzD: Tadeusz Kozłowski; R: Niesobska / Waldemar Zawodziński 
 Rugpj 13  MacbethBancoMontevideo(Solis)D: Vieu; R: Heller-Lopes 
Birz 13  Eugene OneginPrince GreminKrakowD: ukasz Borowicz; R: Znaniecki 
Geg 13  Der fliegende HollanderDalandWarszawa(Wielki)D: Yurkevych; R: Trelinski 
Kov-Geg 13  Anna BolenaEnrico VIIILodzD: Salmieri; R: Niesobska 
Saus-Vas 13  NosIvàn JakovlevičRoma(Opera)D: Alejo Pérez; R: Peter Stein 
Saus 13  Don CarlosIl Grande Inquisitore itWarszawa(Wielki)D: C Montanaro; R: Willy Decker 
Lapkr 12-Bal 13  HalkaStolnikKrakowD: Wajrak; R: Waldemar Zawodziński 
Spal 12-Bal 13  Le coq d'orTsar DodonMoscow(Bolshoi)D: Sinaisky; R: Serebrennikov 
Rugpj 12  Don GiovanniIl CommendatoreMontevideo(Solis)D: Tenan; R: Carreres 
Kov-Bal 12  Der fliegende HollanderDalandWarszawa(Wielki)D: Rani Calderon; R: Trelinski 
Gruod 11-Geg 12  HalkaStolnikKrakowD: Tokarczyk; R: Waldemar Zawodziński 
Rugs 11-Geg 12  Le coq d'orTsar DodonMoscow(Bolshoi)D: Sinaisky; R: Serebrennikov 
Liep 11  Boris GodunovVarlaamSantiagoD: Konstantin Chudovsky;
Kov 11  RusalkaVodnikMexico CityD: Ivan Anguélov; R: Enrique Singer 
Rugs 10  Kat'a KabanovaDikojWarszawa(Wielki)D: Hanus; R: D Alden