Alexandra Kadurina, mecosopranas :: Užimtumo planas 
*Puslapis visuomenei     >Operabase Professional 
Rodyti instrukcijas
 Menininkas: Panašiai skambanti

Alexandra Kadurina

Užimtumo planas
Repertuaras
Nuotraukos
Biografija
Kontaktai
Vadybininko kontaktinė informacija
 Askonas Holt[Gen]


Asmeninis/ kitas tinklapis
 Siūlykite papildymus ar pataisymus

 Operos teatro pateikta informacija  Debiutas operos teatre
 Vadybininko/ paties menininko pateikta informacija  Vaidmens debiutas
Nuo  / Iki Opera  Vaidmuo  Vieta 
 Birz 15  Der RosenkavalierOctavianBolshoi Theatre, MoscowD: Soltesz; R: Lawless 
 Saus 15  L'Enfant et les sortilegesA squirrelBolshoi Theatre, MoscowD: Alexei Bogorad / A Soloviev; R: Antony McDonald 
 Saus 15  L'Enfant et les sortilegesA shepherdBolshoi Theatre, MoscowD: Alexei Bogorad / A Soloviev; R: Antony McDonald 
 Saus 15  L'Enfant et les sortilegesA couch Louis XVBolshoi Theatre, MoscowD: Alexei Bogorad / A Soloviev; R: Antony McDonald 
 Saus 15  L'Enfant et les sortilegesA catBolshoi Theatre, MoscowD: Alexei Bogorad / A Soloviev; R: Antony McDonald 
 Spal 14-Liep 15  Cosi fan tutteDorabellaBolshoi Theatre, MoscowD: A Soloviev; R: Floris Visser 
Geg-Birz 14  Cosi fan tutteDorabellaBolshoi Theatre, MoscowD: Stefano Montanari / A Soloviev; R: Floris Visser 
Kov-Geg 14  La gazza ladraPippo itOper FrankfurtD: Henrik Nánási; R: D Alden 
Kov-Liep 13  Der RosenkavalierOctavianBolshoi Theatre, MoscowD: Sinaisky / Christoph-Mathias Mueller; R: Lawless 
Vas 13  Die FledermausPrinz OrlowskyBolshoi Theatre, MoscowD: Christoph-Mathias Mueller; R: Vasily Barkhatov 
Saus-Birz 13  Die Zauberflote3. DameBolshoi Theatre, MoscowD: Moulds; R: Vick 
Lapkr 12-Geg 13  Boris GodunovFyodorBolshoi Theatre, MoscowD: Sinaisky / Sorokin; R: L Baratov / Ushakov 
Lapkr 12  The Love for Three OrangesLinettaBolshoi Theatre, MoscowD: Buribayev; R: P Ustinov 
Lapkr 12-Liep 13  IolantaLauraBolshoi Theatre, MoscowD: Alexei Bogorad / Mikhail Granovsky; R: Georgy Ansimov 
Rugs-Spal 12  Boris GodunovFiódorTeatro Real de MadridD: Haenchen; R: J Simons 
Saus-Vas 12  La CerisaieGricha ruOpéra National de ParisD: Ceccherini; R: Lavaudant 
Lapkr 11-Geg 12  Die Zauberflote3. DameBolshoi Theatre, MoscowD: Moulds; R: Vick 
Gruod 10  La CerisaieGrishaBolshoi Theatre, MoscowD: Ceccherini;
Spal 10  L'Enfant et les sortilegesmezzo-sopranoBolshoi Theatre, MoscowD: Pionnier;
Spal 10-Geg 11  IolantaLauraBolshoi Theatre, MoscowD: Klinichev / Mikhail Granovsky / Khvatynets; R: Georgy Ansimov