Alik Abdukayumov, baritonas :: Užimtumo planas 
*Puslapis visuomenei     >Operabase Professional 
Rodyti instrukcijas
 Menininkas: Panašiai skambanti

Alik Abdukayumov

Užimtumo planas
Repertuaras
Nuotraukos
Biografija
Kontaktai
Vadybininko kontaktinė informacija
 Mennicken[Gen, Pasaulis]


Asmeninis/ kitas tinklapis
 Siūlykite papildymus ar pataisymus

 Operos teatro pateikta informacija  Debiutas operos teatre
 Vadybininko/ paties menininko pateikta informacija  Vaidmens debiutas
Nuo  / Iki Opera  Vaidmuo  Vieta 
 Saus-Bal 17  Die ZauberflotePapagenoDeutsches Nationaltheater und Staatskapelle WeimarD: S Solyom / Martin Hoff; R: Gühlstorff 
 Gruod 16-Saus 17  Die FledermausDr FalkeDeutsches Nationaltheater und Staatskapelle WeimarD: S Solyom / Beykirch; R: Hartmannshenn 
 Lapkr 16-Saus 17  Der FreischutzOttokarDeutsches Nationaltheater und Staatskapelle WeimarD: Martin Hoff; R: Andrea Moses 
 Lapkr 16-Saus 17  Die Meistersinger von NurnbergFritz Kothner deDeutsches Nationaltheater und Staatskapelle WeimarD: Mallwitz / Karabits; R: V Nemirova 
 Geg-Birz 16  Die Meistersinger von NurnbergFritz Kothner deTheater ErfurtD: Mallwitz; R: V Nemirova 
 Kov-Bal 16  Prince IgorFürst Igor deVolksoper WienD: Eschwé; R: Schulte-Michels 
 Vas-Bal 16  Der FreischutzOttokar deDeutsches Nationaltheater und Staatskapelle WeimarD: Martin Hoff; R: Andrea Moses 
 Gruod 15-Vas 16  I masnadieriFranz itDeutsches Nationaltheater und Staatskapelle WeimarD: Martin Hoff; R: Lösch 
 Lapkr 15-Saus 16  Die SchneekoniginRentier deDeutsches Nationaltheater und Staatskapelle WeimarD: George Alexander Albrecht / Beykirch; R: von Mayenburg 
 Spal 15-Kov 16  Die ZauberflotePapagenoDeutsches Nationaltheater und Staatskapelle WeimarD: S Solyom / Martin Hoff; R: Gühlstorff 
 Rugs-Lapkr 15  Lola renntManni deDeutsches Nationaltheater und Staatskapelle WeimarD: Martin Hoff; R: Michael Dissmeier / Wiehle 
 Rugs 15-Kov 16  Die FledermausDr Falke deDeutsches Nationaltheater und Staatskapelle WeimarD: S Solyom / Beykirch; R: Hartmannshenn 
 Rugs 15-Saus 16  Lucia di LammermoorEnrico AshtonTheater ChemnitzD: F Bender; R: Malkowsky 
 Birz-Liep 15  Lola renntManniDeutsches Nationaltheater und Staatskapelle WeimarD: Martin Hoff; R: Michael Dissmeier / Wiehle 
 Saus-Birz 15  I masnadieriFranz itDeutsches Nationaltheater und Staatskapelle WeimarD: Martin Hoff; R: Lösch 
 Gruod 14-Bal 15  LohengrinDer Heerrufer des Königs deDeutsches Nationaltheater und Staatskapelle WeimarD: S Solyom; R: T Kratzer 
 Rugs-Lapkr 14  WertherAlbertDeutsches Nationaltheater und Staatskapelle WeimarD: Martin Hoff; R: Talke 
 Rugs 14-Geg 15  La bohemeMarcello itDeutsches Nationaltheater und Staatskapelle WeimarD: Massimo Zanetti / Martin Hoff; R: Bruinier 
Geg-Birz 14  Die Frau ohne SchattenThe Messenger of KeikobadHungarian State Opera, BudapestD: P Halász; R: Szikora 
Kov-Geg 14  La traviataGiorgio Germont itVolksoper WienD: Eun Sun Kim; R: H Gratzer 
Saus-Geg 14  WertherAlbert frDeutsches Nationaltheater und Staatskapelle WeimarD: Martin Hoff; R: Talke 
Rugs-Spal 13  FalstaffFordHungarian State Opera, BudapestD: Héja; R: Arnaud Bernard 
Rugs 13-Bal 14  Madama ButterflySharpless itDeutsches Nationaltheater und Staatskapelle WeimarD: Martin Hoff; R: Höckmayr 
Rugs 13-Bal 14  LohengrinDer Heerrufer des Königs deDeutsches Nationaltheater und Staatskapelle WeimarD: S Solyom; R: T Kratzer 
Geg 13  Simon BoccanegraPaolo AlbianiHungarian State Opera, BudapestD: Vashegyi; R: Stefanutti 
 13-Bal 14  FalstaffFord itDeutsches Nationaltheater und Staatskapelle WeimarD: S Solyom; R: Hartmannshenn 
Kov-Birz 13  FaustValentin frDeutsches Nationaltheater und Staatskapelle WeimarD: F Bender; R: Wiegand 
Saus-Liep 13  La traviataGiorgio Germont itDeutsches Nationaltheater und Staatskapelle WeimarD: S Solyom / Martin Hoff; R: Wiegand 
Gruod 12-Saus 13  La bohemeMarcelloOpéra National de MontpellierD: Balke; R: Scarpitta 
Spal 12-Geg 13  FalstaffFord itDeutsches Nationaltheater und Staatskapelle WeimarD: S Solyom; R: Hartmannshenn 
Rugs 12-Geg 13  CarmenEscamillo deVolksoper WienD: E Dovico / Prießnitz; R: Guy Joosten 
Birz-Liep 12  KhovanshchinaSchaklowity ruDeutsches Nationaltheater und Staatskapelle WeimarD: Martin Hoff; R: Andrea Moses 
Saus-Kov 12  Il tabarroMicheleVolksoper WienD: Klingele; R: Robert Meyer 
Gruod 11-Saus 12  La bohemeMarcello itHungarian State Opera, BudapestD: György Györiványi Ráth / P Halász / Géza Török; R: K Nádasdy / Palcsó 
Lapkr-Gruod 11  Don GiovanniLeporelloHungarian State Opera, BudapestD: Kesselyák / d Medveczky; R: de Bosio 
Spal-Lapkr 11  Il trovatoreIl Conte di LunaLandestheater LinzD: Anzolini / Ingensand / Reibel; R: A Baesler 
Spal 11  Simon BoccanegraPaolo Albiani itHungarian State Opera, BudapestD: György Györiványi Ráth; R: Stefanutti 
Liep-Rugpj 11  Don GiovanniLeporelloEutiner FestspieleD: Piehlmayer / D Neely; R: Fallheier 
Geg-Birz 11  Il trovatoreIl Conte di Luna itLandestheater LinzD: Anzolini; R: A Baesler 
Vas-Kov 11  Il tabarroMicheleVolksoper WienD: E Dovico; R: Robert Meyer 
Saus-Kov 11  CarmenEscamilloVolksoper WienD: R Paternostro / N Milton; R: Guy Joosten 
Lapkr 10-Kov 11  Don GiovanniLeporello itOper GrazD: Vestmann / Tecwyn Evans; R: Erath 
Rugs-Gruod 10  Die Frau ohne SchattenDer GeisterboteOper GrazD: Johannes Fritzsch; R: Marco Arturo Marelli