Andrei Grigoriev, baritonas :: Užimtumo planas 
*Puslapis visuomenei     >Operabase Professional 
Rodyti instrukcijas
 Menininkas: Panašiai skambanti

Andrei Grigoriev

Užimtumo planas
Repertuaras
Nuotraukos
Biografija
Kontaktai
Vadybininko kontaktinė informacija
 Informacija nepateikta


Asmeninis/ kitas tinklapis
 Siūlykite papildymus ar pataisymus

 Operos teatro pateikta informacija  Debiutas operos teatre
 Vadybininko/ paties menininko pateikta informacija  Vaidmens debiutas
Nuo  / Iki Opera  Vaidmuo  Vieta 
 Saus 15  L'Enfant et les sortilegesA clock broken by the childBolshoi Theatre, MoscowD: Alexei Bogorad / A Soloviev; R: Antony McDonald 
 Saus 15  L'Enfant et les sortilegesA catBolshoi Theatre, MoscowD: Alexei Bogorad / A Soloviev; R: Antony McDonald 
 Rugs 14-Kov 15  Boris GodunovAndrei Shchelkalov ruBolshoi Theatre, MoscowD: Sorokin / Polianichko; R: L Baratov / Ushakov 
 Kov-Birz 14  CarmenMoralèsBolshoi Theatre, MoscowD: Campellone / Sorokin; R: Pountney 
 Gruod 13-Birz 14  La bohemeMarcelloBolshoi Theatre, MoscowD: Karabits; R: Federik Mirdita 
 Lapkr 13  The Love for Three OrangesPantaloneBolshoi Theatre, MoscowD: Buribayev; R: P Ustinov 
 Lapkr 13-Birz 14  IolantaRobertBolshoi Theatre, MoscowD: Khvatynets / Sorokin / A Soloviev; R: Georgy Ansimov 
 Spal 13-Geg 14  Le coq d'orTsarevitch AfronBolshoi Theatre, MoscowD: A Soloviev / Klinichev; R: Serebrennikov 
 Spal 13-Liep 14  Boris GodunovAndrei Shchelkalov ruBolshoi Theatre, MoscowD: Sorokin / Sinaisky; R: L Baratov / Ushakov 
 Rugs 13  Pikovaya DamaPrince YeletskyBolshoi Theatre, MoscowD: Sinaisky / Sorokin; R: Fokin 
Saus-Liep 13  CarmenMoralèsBolshoi Theatre, MoscowD: Temirkanov / Sinaisky; R: Pountney 
Saus-Birz 13  L'Enfant et les sortilegesA clock broken by the childBolshoi Theatre, MoscowD: A Soloviev; R: Antony McDonald 
Lapkr 12-Geg 13  Boris GodunovShchelkalovBolshoi Theatre, MoscowD: Sinaisky / Sorokin; R: L Baratov / Ushakov 
Lapkr 12  The Love for Three OrangesPantaloneBolshoi Theatre, MoscowD: Buribayev; R: P Ustinov 
Lapkr 12-Liep 13  IolantaRobertBolshoi Theatre, MoscowD: Alexei Bogorad / Mikhail Granovsky; R: Georgy Ansimov 
Spal 12-Bal 13  Le coq d'orTsarevitch AfronBolshoi Theatre, MoscowD: Sinaisky; R: Serebrennikov 
Rugs 12  La bohemeMarcelloBolshoi Theatre, MoscowD: Karabits; R: Federik Mirdita 
Geg 12  Pikovaya DamaPrince YeletskyBolshoi Theatre, MoscowD: Sinaisky / Sorokin; R: Fokine 
Gruod 11-Geg 12  Boris GodunovAndrei Shchelkalov ruBolshoi Theatre, MoscowD: Golovanov; R: L Baratov 
Spal 11-Bal 12  IolantaRobert ruBolshoi Theatre, MoscowD: Sorokin / Mikhail Granovsky; R: Georgy Ansimov 
Rugs 11-Geg 12  Le coq d'orTsarevitch AfronBolshoi Theatre, MoscowD: Sinaisky; R: Serebrennikov 
Saus 11  CarmenMoralèsBolshoi Theatre, MoscowD: Joel-Hornak; R: Pountney 
Lapkr 10  SnegurotchkaMisgir ruBolshoi Theatre, MoscowD: Mikhail Granovsky; R: D Belov 
Spal 10-Geg 11  IolantaDuke Robert of BurgundyBolshoi Theatre, MoscowD: Klinichev / Mikhail Granovsky / Khvatynets; R: Georgy Ansimov 
Rugs-Lapkr 10  Le coq d'orTsarevitch AfronBolshoi Theatre, MoscowD: Mikhail Granovsky / Sorokin; R: Georgy Ansimov