Andrei Grigoriev, baritonas :: Užimtumo planas 
*Puslapis visuomenei     >Operabase Professional 
Rodyti instrukcijas
 Menininkas: Panašiai skambanti

Andrei Grigoriev

Užimtumo planas
Repertuaras
Nuotraukos
Biografija
Kontaktai
Vadybininko kontaktinė informacija
 Informacija nepateikta


Asmeninis/ kitas tinklapis
 Siūlykite papildymus ar pataisymus

 Operos teatro pateikta informacija  Debiutas operos teatre
 Vadybininko/ paties menininko pateikta informacija  Vaidmens debiutas
Nuo  / Iki Opera  Vaidmuo  Vieta 
 Rugs 14  Boris GodunovAndrei Shchelkalov ruMoscow(Bolshoi)D: Sorokin / Polianichko; R: L Baratov / Ushakov 
 Kov-Birz 14  CarmenMoralèsMoscow(Bolshoi)D: Campellone / Sorokin; R: Pountney 
 Gruod 13-Birz 14  La bohemeMarcelloMoscow(Bolshoi)D: Karabits; R: Federik Mirdita 
 Lapkr 13  The Love for Three OrangesPantaloneMoscow(Bolshoi)D: Buribayev; R: P Ustinov 
 Lapkr 13-Birz 14  IolantaRobertMoscow(Bolshoi)D: Khvatynets / Sorokin / Soloviev; R: Georgy Ansimov 
 Spal 13-Geg 14  Le coq d'orTsarevitch AfronMoscow(Bolshoi)D: Soloviev / Klinichev; R: Serebrennikov 
 Spal 13-Liep 14  Boris GodunovAndrei Shchelkalov ruMoscow(Bolshoi)D: Sorokin / Sinaisky; R: L Baratov / Ushakov 
 Rugs 13  Pikovaya DamaPrince YeletskyMoscow(Bolshoi)D: Sinaisky / Sorokin; R: Fokin 
 Saus-Liep 13  CarmenMoralèsMoscow(Bolshoi)D: Temirkanov / Sinaisky; R: Pountney 
 Saus-Birz 13  L'Enfant et les sortilegesA clock broken by the childMoscow(Bolshoi)D: Soloviev; R: Antony McDonald 
 Lapkr 12-Geg 13  Boris GodunovShchelkalovMoscow(Bolshoi)D: Sinaisky / Sorokin; R: L Baratov / Ushakov 
 Lapkr 12  The Love for Three OrangesPantaloneMoscow(Bolshoi)D: Buribayev; R: P Ustinov 
 Lapkr 12-Liep 13  IolantaRobertMoscow(Bolshoi)D: Alexei Bogorad / Mikhail Granovsky; R: Georgy Ansimov 
 Spal 12-Bal 13  Le coq d'orTsarevitch AfronMoscow(Bolshoi)D: Sinaisky; R: Serebrennikov 
 Rugs 12  La bohemeMarcelloMoscow(Bolshoi)D: Karabits; R: Federik Mirdita 
Geg 12  Pikovaya DamaPrince YeletskyMoscow(Bolshoi)D: Sinaisky / Sorokin; R: Fokine 
Gruod 11-Geg 12  Boris GodunovAndrei Shchelkalov ruMoscow(Bolshoi)D: Golovanov; R: L Baratov 
Spal 11-Bal 12  IolantaRobert ruMoscow(Bolshoi)D: Sorokin / Mikhail Granovsky; R: Georgy Ansimov 
Rugs 11-Geg 12  Le coq d'orTsarevitch AfronMoscow(Bolshoi)D: Sinaisky; R: Serebrennikov 
Saus 11  CarmenMoralèsMoscow(Bolshoi)D: Joel-Hornak; R: Pountney 
Lapkr 10  SnegurotchkaMisgir ruMoscow(Bolshoi)D: Mikhail Granovsky; R: D Belov 
Spal 10-Geg 11  IolantaDuke Robert of BurgundyMoscow(Bolshoi)D: Klinichev / Mikhail Granovsky / Khvatynets; R: Georgy Ansimov 
Rugs-Lapkr 10  Le coq d'orTsarevitch AfronMoscow(Bolshoi)D: Mikhail Granovsky / Sorokin; R: Georgy Ansimov