Anna Aglatova, sopranas :: Užimtumo planas 
*Puslapis visuomenei     >Operabase Professional 
Rodyti instrukcijas
 Menininkas: Panašiai skambanti

Anna Aglatova

Užimtumo planas
Repertuaras
Nuotraukos
Biografija
Kontaktai
Vadybininko kontaktinė informacija
 Zemsky Green


Asmeninis/ kitas tinklapis
 Siūlykite papildymus ar pataisymus

 Operos teatro pateikta informacija  Debiutas operos teatre
 Vadybininko/ paties menininko pateikta informacija  Vaidmens debiutas
Nuo  / Iki Opera  Vaidmuo  Vieta 
 Rugs-Lapkr 15  CarmenMicaëla frBolshoi Theatre, MoscowD: Sokhiev; R: Borodin 
 Liep 15  CarmenMicaëlaBolshoi Theatre, MoscowD: Sokhiev; R: Borodin 
 Saus 15  L'Enfant et les sortilegesAn owlBolshoi Theatre, MoscowD: Alexei Bogorad / A Soloviev; R: Antony McDonald 
 Saus 15  L'Enfant et les sortilegesA widower batBolshoi Theatre, MoscowD: Alexei Bogorad / A Soloviev; R: Antony McDonald 
 Saus 15  L'Enfant et les sortilegesA shepherdessBolshoi Theatre, MoscowD: Alexei Bogorad / A Soloviev; R: Antony McDonald 
 Lapkr 14-Geg 15  La bohemeMusettaBolshoi Theatre, MoscowD: Sokhiev / Alexei Bogorad; R: Federik Mirdita 
 Spal 14-Birz 15  La sonnambulaLisa itBolshoi Theatre, MoscowD: Julian Reynolds / Klinichev / A Soloviev; R: Pier Luigi Pizzi 
 Spal 14-Birz 15  The Tsar's BrideMarfaBolshoi Theatre, MoscowD: Alexei Bogorad / Rozhdestvensky; R: Pevzner 
 Rugs 14-Kov 15  Boris GodunovXenia ruBolshoi Theatre, MoscowD: Sorokin / Polianichko; R: L Baratov / Ushakov 
 Kov 14  Die ZauberflotePaminaBolshoi Theatre, MoscowD: Grishanin; R: Vick 
 Kov-Birz 14  CarmenMicaëlaBolshoi Theatre, MoscowD: Campellone / Sorokin; R: Pountney 
 Saus-Liep 14  TurandotLiù itBolshoi Theatre, MoscowD: Guidarini / Sorokin; R: Zambello 
 Gruod 13-Kov 14  Die FledermausAdele deBolshoi Theatre, MoscowD: Christoph-Mathias Mueller; R: Vasily Barkhatov 
 Gruod 13-Birz 14  La bohemeMusettaBolshoi Theatre, MoscowD: Karabits; R: Federik Mirdita 
 Lapkr 13-Liep 14  La traviataVioletta ValéryBolshoi Theatre, MoscowD: Sinaisky / Campellone / Klinichev; R: Zambello 
 Spal 13-Liep 14  Boris GodunovXenia ruBolshoi Theatre, MoscowD: Sorokin / Sinaisky; R: L Baratov / Ushakov 
 Rugs 13-Bal 14  La sonnambulaLisa itBolshoi Theatre, MoscowD: Julian Reynolds / A Soloviev / E Mazzola; R: Pier Luigi Pizzi 
Kov-Liep 13  La sonnambulaLisaBolshoi Theatre, MoscowD: E Mazzola; R: Pier Luigi Pizzi 
Vas 13  Die FledermausAdeleBolshoi Theatre, MoscowD: Christoph-Mathias Mueller; R: Vasily Barkhatov 
Saus-Birz 13  Die ZauberflotePaminaBolshoi Theatre, MoscowD: Moulds; R: Vick 
Saus-Liep 13  CarmenMicaëlaBolshoi Theatre, MoscowD: Temirkanov / Sinaisky; R: Pountney 
Saus-Birz 13  L'Enfant et les sortilegesA widower batBolshoi Theatre, MoscowD: A Soloviev; R: Antony McDonald 
Gruod 12-Geg 13  TurandotLiùBolshoi Theatre, MoscowD: Ceccherini; R: Zambello 
Lapkr 12-Geg 13  Boris GodunovXeniaBolshoi Theatre, MoscowD: Sinaisky / Sorokin; R: L Baratov / Ushakov 
Spal-Lapkr 12  The Tsar's BrideMarfaBolshoi Theatre, MoscowD: A Soloviev / Sinaisky; R: Moralev 
Rugs 12  La bohemeMusettaBolshoi Theatre, MoscowD: Karabits; R: Federik Mirdita 
Geg 12  Pikovaya DamaPrilepaBolshoi Theatre, MoscowD: Sinaisky / Sorokin; R: Fokine 
Vas-Liep 12  Die FledermausAdele deBolshoi Theatre, MoscowD: Christoph-Mathias Mueller / Mikhail Granovsky; R: Vasily Barkhatov 
Gruod 11-Birz 12  The Love for Three OrangesNinetta ruBolshoi Theatre, MoscowD: Buribayev; R: P Ustinov 
Gruod 11-Geg 12  Boris GodunovXenia ruBolshoi Theatre, MoscowD: Golovanov; R: L Baratov 
Lapkr 11-Geg 12  Die ZauberflotePaminaBolshoi Theatre, MoscowD: Moulds; R: Vick 
Vas-Kov 11  Die FledermausAdeleBolshoi Theatre, MoscowD: Christoph-Mathias Mueller; R: Vasily Barkhatov 
Saus 11  CarmenMicaëlaBolshoi Theatre, MoscowD: Joel-Hornak; R: Pountney 
Spal 10-Bal 11  The Tsar's BrideMarfaBolshoi Theatre, MoscowD: Sorokin / Khaikin / Sinaisky / Klinichev; R: Moralev 
Spal 10  L'Enfant et les sortilegessopranoBolshoi Theatre, MoscowD: Pionnier;
Rugs 10  Boris GodunovXeniaBolshoi Theatre, MoscowD: Sorokin; R: Sokurov