Anna Prohaska, sopranas :: Užimtumo planas 
*Puslapis visuomenei     >Operabase Professional 
Rodyti instrukcijas
 Menininkas: Panašiai skambanti

Anna Prohaska

Užimtumo planas
Repertuaras
Nuotraukos
Biografija
Kontaktai
Vadybininko kontaktinė informacija
 Askonas Holt[Gen]


Asmeninis/ kitas tinklapis
 Siūlykite papildymus ar pataisymus

 Operos teatro pateikta informacija  Debiutas operos teatre
 Vadybininko/ paties menininko pateikta informacija  Vaidmens debiutas
Nuo  / Iki Opera  Vaidmuo  Vieta 
 Kov-Bal 15  Der RosenkavalierSophie deBaden-Baden(Fest)D: Rattle; R: Fassbaender 
 Spal 14-Vas 15  Die Entfuhrung aus dem SerailBlondeParis(Opera)D: Philippe Jordan / Stieghorst; R: Breitman 
 Liep 14  Die Entfuhrung aus dem SerailBlonde deBaden-Baden(Fest)D: Nézet-Séguin;
 Birz 14  ConcertSopranBad Kissingen
 Geg-Birz 14  Dialogues des CarmelitesConstance frLondon(RO)D: Rattle; R: Carsen 
 Bal 14  Le vin herbeSopran 2/Iseut la Blonde frBerlin(UDL)D: Ollu; R: Katie Mitchell / Joseph W Alford 
 Kov-Bal 14  Le nozze di FigaroSusanna itBerlin(UDL)D: Christopher Moulds; R: T Langhoff 
 Saus 14  BabylonInanna deMünchen(SO)D: Nagano; R: Padrissa 
 Lapkr 13  ConcertsopranoLondon(Barbican)D: Egarr;
 Lapkr 13-Kov 14  Die ZauberflotePaminaBerlin(UDL)D: Märtig; R: August Everding 
 Spal 13  RecitalSopranBerlin(UDL)
 Spal-Lapkr 13  Don GiovanniZerlina itBerlin(UDL)D: Barenboim; R: C Guth 
 Rugs 13  The Rake's ProgressAnne Trulove enWien(Theater)D: M Boder; R: Kušej 
 Liep 13  BabylonInanna deMünchen(Fest)D: Nagano; R: Padrissa 
 Geg-Birz 13  Le vin herbeIseut la Blonde frBerlin(UDL)D: Ollu; R: Katie Mitchell 
 Kov 13  FidelioMarzellineWien(Theater)D: Nikolaus Harnoncourt; R: Föttinger 
 Gruod 12  Der RosenkavalierSophie deBerlin(UDL)D: Rattle; R: Nicolas Brieger 
 Spal-Lapkr 12  BabylonInannaMünchen(SO)D: Nagano; R: Padrissa 
 Rugs 12  Don GiovanniZerlinaMoscow(Bolshoi)D: Barenboim; R: Carsen 
Liep 12  The Rake's ProgressAnne Trulove enBerlin(UDL)D: J Debus; R: Warlikowski 
Birz-Liep 12  Don GiovanniZerlina itBerlin(UDL)D: Barenboim; R: Carsen 
Geg 12  Don GiovanniZerlinaLos Angeles(Phil)D: Dudamel; R: C Alden 
Vas 12  Le nozze di FigaroSusanna itBerlin(UDL)D: Barenboim; R: T Langhoff 
Saus 12  MontezumaEupaforice itBerlin(UDL)D: M Hofstetter;
Gruod 11-Saus 12  Don GiovanniZerlinaMilano(Scala)D: Barenboim / K Steffens; R: Carsen 
Rugpj 11  Cosi fan tutteDespina itSalzburg(Fest)D: Minkowski; R: C Guth 
Liep 11  Die Entfuhrung aus dem SerailBlondeMünchen(Fest)D: J Debus; R: Martin Duncan / Ultz 
Birz 11  Dionysos1. sopranoAmsterdam(NO)R: Audi 
Geg 11  PaulusSopranDresden(Fest)D: Rademann;
Lapkr 10-Geg 11  Die Entfuhrung aus dem SerailBlondeMünchen(SO)D: J Debus; R: Martin Duncan / Ultz 
Lapkr 10-Birz 11  Die Entfuhrung aus dem SerailBlondeBerlin(UDL)D: Christopher Moulds / F Haider; R: Thalheimer 
Spal 10-Liep 11  MetanoiaKoloratursopranBerlin(UDL)D: Barenboim; R: Schlingensief 
Rugpj 10  Don GiovanniZerlina itSalzburg(Fest)D: Nézet-Séguin; R: C Guth 
Geg 10  L'elisir d'amoreGiannetta itBerlin(UDL)D: Allemandi; R: Adlon 
Bal 10  Dido, Konigin von CarthagoSopranBerlin(Konzert)D: Heyerick; R: K Gerhard 
Bal 10  Concertsoprano enParis(CE)D: Rademann;
Kov-Geg 10  CarmenMercédès frBerlin(UDL)D: Wellber; R: Kušej 
Vas-Geg 10  Le nozze di FigaroBarbarina itBerlin(UDL)D: Beermann; R: T Langhoff 
Vas 10  AgrippinaPoppea itBerlin(UDL)D: R Jacobs; R: Boussard 
Saus 10  Der ferne KlangMary deBerlin(UDL)D: P Halffter; R: Mussbach 
Gruod 09-Saus 10  Die ZauberflotePapagenaBerlin(UDL)D: Beermann / Salemkour; R: August Everding 
Lapkr 09  ConcertSopranBerlin(Konzert)D: Zagrosek; R: Cölle 
Rugs 09  Die Entfuhrung aus dem SerailBlondeBerlin(UDL)D: Philippe Jordan; R: Thalheimer 
Rugpj 09  Al gran sole carico d'amoreSoprano 3Salzburg(Fest)D: Metzmacher; R: Katie Mitchell 
Birz 09  Die Entfuhrung aus dem SerailBlondeBerlin(UDL)D: Philippe Jordan; R: Thalheimer 
Kov 09  Die VogelZaunschlüpferBerlin(Konzert)D: Zagrosek; R: S Hölzer 
Kov 09  ParsifalI 1 Blumenmädchen deBerlin(UDL)D: Barenboim; R: Eichinger 
Kov 09  Parsifal1. Knappe deBerlin(UDL)D: Barenboim; R: Eichinger 
Saus 09  CarmenMercédès frBerlin(UDL)D: Massimo Zanetti; R: Kušej 
Gruod 08-Liep 09  Die ZauberflotePapagenaBerlin(UDL)D: D Ettinger / Salemkour / Beermann; R: August Everding 
Lapkr 08-Liep 09  HolderlinF2Berlin(UDL)D: Peter Ruzicka;