Ansgar Matthes :: Užimtumo planas 
*Puslapis visuomenei     >Operabase Professional 
Rodyti instrukcijas
 Menininkas: Panašiai skambanti

Ansgar Matthes

Užimtumo planas
Repertuaras
Nuotraukos
Biografija
Kontaktai
Vadybininko kontaktinė informacija
 Informacija nepateikta


Asmeninis/ kitas tinklapis
 Siūlykite papildymus ar pataisymus

 Operos teatro pateikta informacija  Debiutas operos teatre
 Vadybininko/ paties menininko pateikta informacija  Vaidmens debiutas
Nuo  / Iki Opera  Vaidmuo  Vieta 
Geg-Liep 12  Shylock!LorenzoInnsbruck(LT)D: Kanyar; R: Wyss 
Kov-Liep 12  JenufaSteva Klemen deInnsbruck(LT)D: A Rumpf; R: Klimek 
Vas-Liep 12  FalstaffBardolfo itInnsbruck(LT)D: Poppen; R: Fassbaender 
Gruod 11-Geg 12  Die lustige WitweRaoul de St BriocheInnsbruck(LT)D: Erdl; R: Enzinger 
Lapkr 11-Saus 12  Dialogues des CarmelitesL'Aumonier frInnsbruck(LT)D: A Rumpf; R: Wandruschka 
Spal 11-Saus 12  Les MiserablesEnjolras deInnsbruck(LT)D: Sofka; R: Wyss 
Rugs 11-Saus 12  Lohengrinbrabantische EdleInnsbruck(LT)D: A Rumpf; R: David Prins 
Birz-Liep 11  Dialogues des CarmelitesL'Aumonier frInnsbruck(LT)D: A Rumpf; R: Wandruszka 
Geg-Birz 11  Les MiserablesEnjolras deInnsbruck(LT)D: Sofka; R: Wyss 
Bal-Birz 11  ElektraAegisthInnsbruck(LT)D: Georg Fritzsch; R: Fassbaender 
Kov-Birz 11  La fanciulla del WestJoe itInnsbruck(LT)D: N Milton; R: Strassberger 
Saus-Geg 11  Prodana nevestaHans deInnsbruck(LT)D: A Rumpf; R: Fassbaender 
Gruod 10-Geg 11  Eine Nacht in VenedigPappacodaInnsbruck(LT)D: J Altmann; R: Albright 
Spal 10-Vas 11  Lulu das MusicalAlwaInnsbruck(LT)D: Sofka; R: Wyss 
Rugs 10-Saus 11  Andrea ChenierL'Abbé itInnsbruck(LT)D: A Rumpf; R: G Horres 
Geg-Liep 10  Lulu das MusicalAlwaInnsbruck(LT)D: M Mader; R: Wyss 
Bal-Liep 10  Manon LescautMaestro di ballo itInnsbruck(LT)D: L Siberski; R: Alexander Titel 
Vas-Geg 10  ArabellaGraf ElemerInnsbruck(LT)D: Poppen / A Rumpf; R: Fassbaender 
Gruod 09-Geg 10  Der VogelhandlerSchneckInnsbruck(LT)D: A Rumpf; R: Volker Vogel 
Lapkr-Gruod 09  WozzeckTambourmajorInnsbruck(LT)D: A Rumpf; R: G Horres 
Lapkr 09-Bal 10  Die Zauberflote2. PriesterInnsbruck(LT)D: Georg Fritzsch; R: A Koehler 
Lapkr 09-Bal 10  Die Zauberflote1. Geharnischter MannInnsbruck(LT)D: Georg Fritzsch; R: A Koehler 
Bal-Birz 09  Hofers NachtNoRoleInnsbruck(LT)D: C Lichdi; R: N Mladek 
Kov-Geg 09  Das RheingoldLogeInnsbruck(LT)D: M Pommer; R: Fassbaender 
Vas-Birz 09  Les contes d'HoffmannSpalanzaniInnsbruck(LT)D: Rieder; R: Fassbaender 
Gruod 08-Saus 09  Romeo et JulietteTybaltInnsbruck(LT)D: Klinkhardt; R: Roland Schwab 
Gruod 08-Geg 09  Zar und ZimmermannChateauneufInnsbruck(LT)D: Netzer; R: Laurence Dale 
Rugs 08-Saus 09  Eugene OneginTriquetInnsbruck(LT)D: Henzold; R: Fassbaender