Arutjun Kotchinian, bosas :: Užimtumo planas 
*Puslapis visuomenei     >Operabase Professional 
Rodyti instrukcijas
 Menininkas: Panašiai skambanti

Arutjun Kotchinian

Užimtumo planas
Repertuaras
Nuotraukos
Biografija
Kontaktai
Vadybininko kontaktinė informacija
 Iberkonzert[Ispanija]
 MCDomani[Italija]
 APA[var(ne)]
 Hollaender-Calix[var(ne)]
 Hilbert[var]
 OPERA 3000
 Vladarski


Asmeninis/ kitas tinklapis
 Siūlykite papildymus ar pataisymus

 Operos teatro pateikta informacija  Debiutas operos teatre
 Vadybininko/ paties menininko pateikta informacija  Vaidmens debiutas
Nuo  / Iki Opera  Vaidmuo  Vieta 
 Saus 14  ParsifalTiturelBolognaD: R Abbado; R: Castellucci 
 Lapkr-Gruod 13  MacbethBanco itKøbenhavn(KGL)D: Alexander Joel / Arrivabeni; R: Benedict Andrews 
 Spal 13-Kov 14  NabuccoZaccaria itLeipzigD: Bramall; R: Dietrich W Hilsdorf 
 Spal 13-Vas 14  Il barbiere di SivigliaDon Basilio itBerlin(Deutsche)D: G Calvo / Gnann; R: Thalbach 
 Rugs 13  RigolettoMonteroneLondon(Barbican)D: Noseda;
 Liep 13  RigolettoMonteroneAix-en-ProvenceD: Noseda; R: Carsen 
 Saus-Birz 13  NabuccoZaccaria itLeipzigD: Bramall; R: Dietrich W Hilsdorf 
 Gruod 12-Saus 13  Lucia di LammermoorRaimondo Bidebent itBerlin(Deutsche)D: G Calvo; R: Sanjust 
 Lapkr 12-Bal 13  Il barbiere di SivigliaDon Basilio itBerlin(Deutsche)D: E Mazzola / Gnann; R: Thalbach 
Bal 12  Don QuichotteDon Quichotte frCagliariD: Daniel Cohen; R: Tiezzi 
Kov 12  Luisa MillerWurmBerlin(Deutsche)D: Arrivabeni; R: Götz Friedrich 
Birz 11  TurandotTimur itBerlin(Deutsche)D: Valcuha; R: Fioroni 
Geg-Birz 11  Lucia di LammermoorRaimondo Bidebent itVenezia(Fenice)D: Fogliani; R: John Doyle 
Kov-Bal 11  Luisa MillerWurm itParis(Opera)D: Oren; R: Deflo 
Saus-Vas 11  ParsifalTiturelTorino(Regio)D: Bertrand de Billy; R: Tiezzi 
Lapkr 10-Bal 11  Lucia di LammermoorRaimondo Bidebent itBerlin(Deutsche)D: G Calvo; R: Sanjust 
Spal 10-Geg 11  Il barbiere di SivigliaDon Basilio itBerlin(Deutsche)D: G Calvo; R: Thalbach 
Spal 10  Don QuichotteDon QuichottePalermoD: Guingal; R: L Pelly 
Geg-Birz 10  TurandotTimur itBerlin(Deutsche)D: Campellone; R: Fioroni 
Bal 10  Oedipus rexTeiresiasMalmoD: Hardenberger; R: Maria Sundqvist / Hardenberger / Leif Persson 
Kov 10  RusalkaVodnikNice(Opera)D: C Schnitzler; R: M Wassermann 
Kov-Geg 10  Eugene OneginFürst Gremin ruBerlin(Deutsche)D: J Lacombe; R: Götz Friedrich 
Saus-Vas 10  FaustMéphistophélès frHelsinki(Opera)D: K Tikka; R: Jussi Tapola 
Gruod 09-Saus 10  RigolettoSparafucile itBerlin(Deutsche)D: Arrivabeni; R: Neuenfels 
Gruod 09-Liep 10  La bohemeColline itBerlin(Deutsche)D: Rogister / Y Abel; R: Götz Friedrich 
Lapkr 09-Birz 10  Il barbiere di SivigliaDon Basilio itBerlin(Deutsche)D: E Mazzola; R: Thalbach 
Lapkr-Gruod 09  RigolettoSparafucilePalermoD: Keri-Lynn Wilson; R: Pier Luigi Samaritani / S Vizioli 
Spal 09  Simon BoccanegraJacopo Fiesco itToulouse(Capitole)D: Marco Armiliato; R: Lavelli 
Rugpj 09  Die ZauberfloteSarastroHedelandD: Henrik Schaefer; R: L Rudolfsson 
Birz 09  Lucia di LammermoorRaimondo BidebentSalernoD: Oren; R: Giacchieri 
Kov-Bal 09  RigolettoSparafucileSan Diego(Opera)D: Edoardo Müller; R: Lotfi Mansouri 
Vas-Kov 09  RigolettoSparafucileAnconaD: B Bartoletti; R: S Vizioli 
Gruod 08-Saus 09  La bohemeColline itBerlin(Deutsche)D: Alexander Joel; R: Götz Friedrich 
Gruod 08-Kov 09  Lucia di LammermoorRaimondo Bidebent itBerlin(Deutsche)D: Martinenghi / Rizzi-Brignoli; R: Sanjust 
Lapkr 08-Bal 09  AidaRamfis itBerlin(Deutsche)D: E Gardner / A Tomasello; R: C Alden / Rallo 
Lapkr-Gruod 08  La bohemeCollineGenovaD: Oren; R: Jonathan Miller / G Ventura 
Spal 08  OedipeTirésiasToulouse(Capitole)D: Pinchas Steinberg; R: Nicolas Joël 
Rugs 08-Liep 09  TurandotTimur itBerlin(Deutsche)D: Pinchas Steinberg / A Tomasello; R: Fioroni