Benjamin Hulett, tenoras :: Užimtumo planas 
*Puslapis visuomenei     >Operabase Professional 
Rodyti instrukcijas
 Menininkas: Panašiai skambanti

Benjamin Hulett

Užimtumo planas
Repertuaras
Nuotraukos
Biografija
Kontaktai
Vadybininko kontaktinė informacija
 Askonas Holt

Asmeninis/ kitas tinklapis
 http://www.benjaminhulett.com

 Operos teatro pateikta informacija  Debiutas operos teatre
 Vadybininko/ paties menininko pateikta informacija  Vaidmens debiutas
Nuo  / Iki Opera  Vaidmuo  Vieta 
 Birz-Liep 14  Manon LescautEdmondo itLondon(RO)D: Pappano; R: Jonathan Kent 
 Gruod 13  The MessiahTenorSt Gallen(Theater)D: Paul Goodwin;
 Liep-Rugpj 13  Acis e GalateaAcis enIfordD: Curnyn; R: Pia Furtado 
 Birz 13  Curlew RiverMadwomanRoma(Opera)D: J Conlon; R: Martone 
 Kov-Bal 13  Die Zauberflote1. PriesterBaden-Baden(Fest)D: Rattle; R: Carsen 
 Vas 13  Die Frau ohne SchattentenorAmsterdam(CG)D: V Jurowski;
 Lapkr 12  Grande Messe en ut mineurténorVersaillesD: L Equilbey;
Liep-Rugpj 12  FalstaffFenton itLondon(Holland)D: Peter Robinson; R: Miskimmon 
Geg 12  King PriamHermesBrightonD: Sian Edwards;
Lapkr 11  Missa SolemnisténorParis(CE)D: Herreweghe;
Rugpj 11  Das Paradies und die PeriNoRoleEdinburgh(Fest)D: Norrington;
Liep 11  PhaedraHippolytBerlin(UDL)D: M Boder; R: Mussbach 
Birz 11  Salome2. Jude deBaden-Baden(Fest)D: Soltesz; R: Lehnhoff 
Kov 11  Piramo e TisbeNoRoleAmsterdam(CG)D: K Montgomery;
Spal 10  The Turn of the ScrewPrologue/Peter QuintLeedsD: Farnes; R: Talevi 
Rugpj 10  ElektraEin junger Diener deSalzburg(Fest)D: D Gatti; R: Lehnhoff 
Kov 10  SalomeNarraboth deHamburg(SO)D: Simone Young;
Vas 10  Die BesessenenLeszczuk deWien(Theater)D: Kalitzke; R: K Holten 
Spal-Gruod 09  Die ZauberfloteTaminoHamburg(SO)D: Soddy / Csizmadia; R: A Freyer 
Liep 09  Le cinesiNoRoleBamptonD: Curnyn;
Bal-Geg 09  Death in VeniceHotel Porter / Third GondolierHamburg(SO)D: Simone Young; R: Ramin Gray 
Kov-Bal 09  Cosi fan tutteFerrando itHamburg(SO)D: Balázs Kocsár; R: Marco Arturo Marelli 
Kov 09  Dialogues des CarmelitesL'Aumônier frHamburg(SO)D: Kildea; R: Lehnhoff 
Lapkr 08  Les contes d'HoffmannAndrès/Cochenille/Frantz/Pitichinaccio frHamburg(SO)D: E Plasson; R: Mielitz 
Spal 08-Geg 09  Die ZauberfloteTaminoHamburg(SO)D: Philippe Bach; R: A Freyer 
Rugs 08-Geg 09  La traviataGastone itHamburg(SO)D: Simone Young / Philippe Bach; R: Abenius