Bettina Ranch, mecosopranas :: Užimtumo planas 
*Puslapis visuomenei     >Operabase Professional 
Rodyti instrukcijas
 Menininkas: Panašiai skambanti

Bettina Ranch

Užimtumo planas
Repertuaras
Nuotraukos
Biografija
Kontaktai
Vadybininko kontaktinė informacija
 Arias[Italija]
 Boris Orlob

Asmeninis/ kitas tinklapis
 http://www.bettinaranch.com

 Operos teatro pateikta informacija  Debiutas operos teatre
 Vadybininko/ paties menininko pateikta informacija  Vaidmens debiutas
Nuo  / Iki Opera  Vaidmuo  Vieta 
 Bal-Birz 17  Elektra1. Magd deAalto-Musiktheater EssenD: Netopil; R: David Bösch 
 Bal-Geg 17  NabuccoFenena itAalto-Musiktheater EssenD: Pitrenas; R: A Baesler 
 Vas-Kov 17  CarmenCarmen frAalto-Musiktheater EssenD: Pouspourikas; R: Dietrich Hilsdorf 
 Saus-Geg 17  RigolettoMaddalena itAalto-Musiktheater EssenD: Matteo Beltrami; R: Hilbrich 
 Gruod 16-Vas 17  The Love for Three OrangesClarisse frAalto-Musiktheater EssenD: Pouspourikas; R: L Pelly 
 Spal 16-Liep 17  NormaAdalgisa itAalto-Musiktheater EssenD: Netopil; R: Hoheisel / Kogge 
 Rugs 16-Saus 17  Les contes d'HoffmannStimme aus dem Grab frAalto-Musiktheater EssenD: F Haider; R: Dietrich Hilsdorf 
 Lapkr 15  Il primo omicidioCain itHans Otto Theater, PotsdamD: Forck; R: Andrea Moses 
 Spal 15  Die ZauberfloteDrei DamenTeatro Massimo di PalermoD: G Ferro; R: Roberto Andò 
 Geg 15  Die Zauberflote3. damaTeatro Comunale di BolognaD: M Mariotti; R: Luigi De Angelis 
 Vas-Kov 15  Die WalkureSchwertleiteAalto-Musiktheater EssenD: Netopil; R: Dietrich Hilsdorf 
 Lapkr-Gruod 14  Betulia liberataGiudittaHans Otto Theater, PotsdamD: Manacorda; R: Peters-Messer 
Geg-Birz 14  Die Zauberflote3. dama deTeatro Lirico di CagliariD: C Franklin; R: Roberto Andò 
Vas 14  GotterdammerungFlosshildeDe Nationale Opera, AmsterdamD: Haenchen; R: Audi 
Saus-Vas 14  Das RheingoldFlosshildeDe Nationale Opera, AmsterdamD: Haenchen; R: Audi 
Lapkr 13  GotterdammerungFlosshildeDe Nationale Opera, AmsterdamD: Haenchen; R: Audi 
Geg 13  Die WalkureSchwertleite deStaatsoper HamburgD: Simone Young; R: C Guth 
Lapkr 12-Saus 13  Die Zauberflote3. DameStaatsoper HamburgD: Nicholas Carter / G Bühl; R: A Freyer 
Lapkr 12  Das RheingoldFlosshildeDe Nationale Opera, AmsterdamD: Haenchen; R: Audi 
Spal 12-Geg 13  AlcinaBradamanteOper HalleD: Forck; R: Andrej Woron / M Stiefermann 
Birz 12  AlcinaBradamanteHändel-Festspiele HalleD: Forck; R: Andrej Woron 
Kov-Birz 12  Die WalkureSchwertleite deAalto-Musiktheater EssenD: Soltesz; R: Anselm Weber 
Rugs 11-Kov 12  Die Zauberflote3. DameStaatsoper HamburgD: J Alber / Csizmadia; R: A Freyer 
Rugs-Lapkr 11  Giulio Cesare in EgittoJulius CäsarStaatstheater KasselD: Hannemann; R: Mentha