Boris Rudak, tenoras :: Užimtumo planas 
*Puslapis visuomenei     >Operabase Professional 
Rodyti instrukcijas
 Menininkas: Panašiai skambanti

Boris Rudak

Užimtumo planas
Repertuaras
Nuotraukos
Biografija
Kontaktai
Vadybininko kontaktinė informacija
 Intermusica[Gen, Pasaulis]


Asmeninis/ kitas tinklapis
 Siūlykite papildymus ar pataisymus

 Operos teatro pateikta informacija  Debiutas operos teatre
 Vadybininko/ paties menininko pateikta informacija  Vaidmens debiutas
Nuo  / Iki Opera  Vaidmuo  Vieta 
 Saus 16  Der DamonPrince SinodalLa Monnaie/De Munt, BruxellesD: Tatarnikov;
 Lapkr 14-Kov 15  The Tsar's BrideIvan Sergeevich LikovPerm OperaD: Platonov; R: Minakova / Georgy Isaakyan 
 Spal 14-Kov 15  CharodeykaLukashBolshoi Theatre, MoscowD: A Lazarev; R: Titel 
 Rugs-Gruod 14  Don GiovanniDon Ottavio itPerm OperaD: Currentzis; R: Valentina Carrasco 
 Bal 14  CharodeykaLukashBolshoi Theatre, MoscowD: A Lazarev; R: Titel 
 Kov-Birz 14  CarmenLe RemendadoBolshoi Theatre, MoscowD: Campellone / Sorokin; R: Pountney 
 Saus 14  NabuccoIsmaeleBolshoi Theatre, MoscowD: A Soloviev; R: M Kislyarov 
 Gruod 13-Kov 14  Die FledermausAlfred deBolshoi Theatre, MoscowD: Christoph-Mathias Mueller; R: Vasily Barkhatov 
 Spal 13-Geg 14  Le coq d'orTsarevitch GvidonBolshoi Theatre, MoscowD: A Soloviev / Klinichev; R: Serebrennikov 
Geg 13  NabuccoIsmaeleBolshoi Theatre, MoscowD: Güttler / A Soloviev; R: M Kislyarov 
Kov 13  La traviataAlfredo GermontAtlanta OperaD: Rescigno; R: Gately 
Saus-Liep 13  CarmenLe RemendadoBolshoi Theatre, MoscowD: Temirkanov / Sinaisky; R: Pountney 
Spal-Lapkr 12  The Tsar's BrideLykovBolshoi Theatre, MoscowD: A Soloviev / Sinaisky; R: Moralev 
Spal 12-Bal 13  Le coq d'orTsarevitch GvidonBolshoi Theatre, MoscowD: Sinaisky; R: Serebrennikov 
Rugs 12-Kov 13  CharodeykaLukashBolshoi Theatre, MoscowD: A Lazarev; R: Titel 
Birz-Liep 12  CharodeykaLukashBolshoi Theatre, MoscowD: A Lazarev; R: Titel 
Vas-Liep 12  Die FledermausAlfred deBolshoi Theatre, MoscowD: Christoph-Mathias Mueller / Mikhail Granovsky; R: Vasily Barkhatov 
Gruod 11-Liep 12  CarmenLe Remendado frBolshoi Theatre, MoscowD: Sinaisky; R: Pountney 
Gruod 11-Bal 12  The Tsar's BrideIvan Sergeyevich Lykov ruBolshoi Theatre, MoscowD: Sinkevich / Sinaisky; R: Moralev 
Lapkr 11-Geg 12  Die ZauberfloteThe DoorkeepersBolshoi Theatre, MoscowD: Moulds; R: Vick 
Spal 11-Bal 12  IolantaAlmerik ruBolshoi Theatre, MoscowD: Sorokin / Mikhail Granovsky; R: Georgy Ansimov 
Rugs 11-Geg 12  Le coq d'orTsarevitch GvidonBolshoi Theatre, MoscowD: Sinaisky; R: Serebrennikov 
Vas-Kov 11  Die FledermausAlfredBolshoi Theatre, MoscowD: Christoph-Mathias Mueller; R: Vasily Barkhatov 
Spal 10-Bal 11  The Tsar's BrideIvan Sergeyevich LykovBolshoi Theatre, MoscowD: Sorokin / Khaikin / Sinaisky / Klinichev; R: Moralev