Brindley Sherratt, bosas :: Užimtumo planas 
*Puslapis visuomenei     >Operabase Professional 
Rodyti instrukcijas
 Menininkas: Panašiai skambanti

Brindley Sherratt

Užimtumo planas
Repertuaras
Nuotraukos
Biografija
Kontaktai
Vadybininko kontaktinė informacija
 Askonas Holt


Asmeninis/ kitas tinklapis
 Siūlykite papildymus ar pataisymus

 Operos teatro pateikta informacija  Debiutas operos teatre
 Vadybininko/ paties menininko pateikta informacija  Vaidmens debiutas
Nuo  / Iki Opera  Vaidmuo  Vieta 
 Geg 15  The Rake's ProgressTruloveNew York(Met)D: James Levine; R: Jonathan Miller 
 Kov 15  Die ZauberfloteSarastroAmsterdam(NO)D: Marc Albrecht / Madaras; R: McBurney 
 Saus 15  Ines de CastroThe King enGlasgow(ScotOp)D: James MacMillan / Derek Clark; R: Olivia Fuchs 
 Lapkr 14  The MessiahbassBoston(Handel)D: Christophers;
 Lapkr 14  Les MartyrsFélixLondon(SBC)D: Mark Elder;
 Rugs-Spal 14  RigolettoSparafucileLondon(RO)D: Maurizio Benini; R: McVicar 
 Kov 14  Boris GodunovPimen ruMünchen(SO)D: Kirill Petrenko; R: Bieito 
 Vas 14  RequiembassLondon(SBC)D: Brian Wright;
 Vas 14  Billy BuddJohn Claggart enNew York(BAM)D: Mark Elder; R: Grandage 
 Gruod 13  FantasioLe Roi frLondon(SBC)D: Mark Elder;
 Lapkr 13-Birz 14  Die ZauberfloteSarastroWien(SO)D: Eschenbach / Trin; R: Caurier / M Leiser 
 Rugs 13  Peter GrimesSwallowBirmingham UK(SH)D: V Jurowski; R: Daniel Slater 
 Rugpj 13  Billy BuddJohn Claggart enGlyndebourneD: Andrew Davis; R: Grandage 
 Birz-Liep 13  GlorianaBlind Ballad SingerLondon(RO)D: Paul Daniel; R: Richard Jones 
 Bal-Geg 13  Die ZauberfloteSarastroLondon(RO)D: Julia Jones; R: McVicar 
 Vas-Kov 13  MedeeCreonLondon(ENO)D: Curnyn; R: McVicar 
 Gruod 12  Die ZauberfloteSarastroAmsterdam(NO)D: Marc Albrecht; R: McBurney 
Liep 12  OtelloLodovicoLondon(RO)D: Pappano; R: Moshinsky 
Birz-Liep 12  Les troyensNarbalLondon(RO)D: Pappano; R: McVicar 
Geg 12  King PriamKing PriamBrightonD: Sian Edwards;
Vas 12  La clemenza di TitoPublio itParis(CE)D: Langrée;
Lapkr 11-Vas 12  MacbethBancoBordeauxD: Kwamé Ryan; R: Martinoty 
Lapkr-Gruod 11  Eugene OneginPrince GreminLondon(ENO)D: Edward Gardner; R: Deborah Warner 
Birz-Liep 11  Simon BoccanegraJacopo FiescoLondon(ENO)D: Edward Gardner; R: Tcherniakov 
Kov-Bal 11  AidaRamfisLondon(RO)D: Luisi / Daniele Rustioni;
Kov-Bal 11  AidaIl reLondon(RO)D: Luisi / Daniele Rustioni;
Vas 11  Boris GodunovPimenNice(Opera)D: Rojdestvensky; R: Nicolas Joël 
Lapkr-Gruod 10  Don GiovanniNoRoleLondon(ENO)D: Karabits; R: R Norris 
Rugpj 10  La fanciulla del WestAshby itEdinburgh(Fest)D: Francesco Corti;